Uzyskaj Infinite Cloud Storage z Bitcasa w Windows 8, Windows 10

Jeśli chcesz uzyskać nieograniczoną przestrzeń dyskową w chmurze w systemie Windows 10, zobacz, co oferuje Bitcasa. Usługi przechowywania w chmurze pojawiały się w ciągu ostatnich kilku lat i są coraz lepsze, z większą liczbą ofert i więcej miejsca. Dzisiejsze usługi przechowywania w chmurze są całkiem dobre, a sumując je, możesz zarobić ponad 100 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej, jeśli chcesz. Chociaż jest to dobre, jest dalekie od ideału, a przy większej liczbie usług i większej liczbie kont ryzyko utraty jednego z nich lub pomieszania ich jest dość wysokie.

Rozwiązaniem byłoby skorzystanie tylko z jednej takiej usługi, a każdy dostawca oferuje możliwość zakupu większej ilości miejsca w swojej usłudze, ale może to być dość drogie. Musi być rozwiązanie tego problemu i aby go znaleźć, zwracamy się do Windows Store, gdzie jest aplikacja, która może położyć kres wszystkim twoim problemom: Bitcasa — nieskończona usługa przechowywania w chmurze.

Jak uzyskać nieskończone miejsce do przechowywania w chmurze w Windows 8, Windows 10

bitcasa-unlimited-cloud-storage-windows-8-app-review

Po pobraniu aplikacji Windows 8, Windows 10 użytkownik musi zalogować się na swoje konto Bitcasa lub utworzyć je z poziomu aplikacji, jeśli to konieczne, i pospiesznie, pobierz klienta stacjonarnego, dostępnego na stronie internetowej Bitcasa. Na stronie znajdują się również linki do pobierania aplikacji mobilnych Bitcasa na Androida i iOS, a także rozszerzenia Google Chrome.

Po pobraniu i zainstalowaniu klienta użytkownik może rozpocząć przesyłanie dowolnych plików na swoje konto Bitcasa, które po zakończeniu przesyłania mogą wyświetlać w aplikacji Windows 8 i Windows 10. Sama aplikacja wygląda bardzo dobrze, ale jeśli chodzi o funkcjonalność i ogólne użycie, nadal wymaga trochę pracy, dopóki nie znajdzie się na poziomie konkurencji.

bitcasa-unlimited-cloud-storage-windows-8

Uwaga: Usługa przesyłania jest bardzo podobna do innych usług przechowywania w chmurze, takich jak Dropbox, SkyDrive i Box.com, z folderem na komputerze, w którym można dodawać pliki i będą one synchronizowane z kontem online. Ponadto, przesyłanie może odbywać się za pośrednictwem samego klienta stacjonarnego.

Po dłuższym korzystaniu z aplikacji stwierdziliśmy, że wciąż brakuje jej podstawowych funkcji, takich jak zarządzanie kontem, możliwość przesyłania plików bezpośrednio z aplikacji lub możliwość zarządzania plikami (usuwanie, tworzenie folderów, przenoszenie elementów). Inną wadą aplikacji jest stosunkowo wolny czas ładowania zdjęć i plików, który w porównaniu do innych usług zajmuje wieki, ale z drugiej strony nieograniczone miejsce na dane musi się na coś liczyć, prawda?

Aplikacja Windows jest wciąż w powijakach i mamy wielką nadzieję, że przyszłe aktualizacje zapewnią użytkownikom lepszą wydajność w ładowaniu multimediów i innych funkcji zarządzania. Na razie aplikacja obsługuje odtwarzanie wideo i muzyki oraz posiada dedykowane przyciski odtwarzania, pauzy i listy odtwarzania.

bitcasa-unlimited-cloud-storage-windows-8-app-review-2

Podsumowując, Bitcasa na Windows 8, Windows 10 to świetny pomysł, który, jesteśmy pewni, że zajdzie on dość daleko i gdy tylko więcej osób zacznie go zauważać, stanie się sensacją! Na razie usługa wciąż ma pewne problemy, które należy rozwiązać, ale powtarzam: nieograniczone miejsce na coś musi liczyć!

Aktualizacja: Do niedawna Bitcasa oferowała swoim użytkownikom bezpłatne nieskończone miejsce do przechowywania. Jednak obecnie masz tylko 10 GB / konto za darmo, a aby skorzystać z nieograniczonej przestrzeni dyskowej, musisz zapłacić 99 USD rocznie lub 10 USD / miesiąc. To nie jest dużo za rodzaj przestrzeni dyskowej, którą oferują, i myślę, że oczekiwano. Moje konto osobiste ma załadowane prawie 100 GB i na razie status to „Over Limit”. Usługa znacznie się rozwinęła, a integracja aplikacji Windows 8, Windows 10, aplikacji na Androida i klienta Desktop jest lepsza niż kiedykolwiek.

bitcasa-windows-8

Pobieranie Bitcasa na Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji