Utwórz historię za pomocą Stickman w Windows 8, Windows 10

Szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem niczego ciekawego w Stickman, wydają się tak martwi i nudni. Po obejrzeniu Narysuj Stickman: EPIC aplikacja na Windows 8 i Windows 10, Stickman stał się zabawny i zabawny.

Aplikacja jest dostępna w Sklep Windows zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej, które mogą być doskonałe dla dzieci, które chcą wykorzystać swoją wyobraźnię, aby przejść każdy poziom gry.

Narysuj Stickman: EPIC dla Windows 8, Windows 10

Na początku gry musisz narysować głównego bohatera gry i jego księżniczkę. Następnie, niemal w stylu Mario, będziesz musiał znaleźć przyjaciela bohatera, który został zabrany przez książkę i wrzucony do opowieści.

draw-a-stickman-epic-windows-8-review-game

Każdy poziom gry ma ołówek, który pozwala graczowi narysować różne potrzebne mu narzędzia. Ogień, chmury deszczowe, chmury grzmotów lub marznący śnieg to tylko niektóre z nich. Ponadto każde narysowane narzędzie jest używane przez postać i wszystkie mają określoną animację.

draw-a-stickman-epic-windows-8-game

Ogólnie rzecz biorąc, gra wygląda dobrze, a najlepsze jest to, że pozwala ona tworzyć i nadawać imiona bohaterom opowieści. Samo menu poziomu jest otwartą książką, w której historia jest rysowana, a główna postać przechodzi z poziomu na poziom.

draw-a-stickman-epic-windows-8-game-review-2

W grze można zdobyć osiągnięcia, z których każde pojawia się jako nagroda we własnym ogrodzie bohatera. Ponadto w trakcie gry znajdują się przedmioty kolekcjonerskie, które można znaleźć w postaci stron z opowieściami i puzzli.

draw-a-stickman-epic-windows-8-game-review-3

Darmowa wersja gry oferuje tylko trzy poziomy i poziom zimowy, aby uzyskać więcej poziomów, musisz uzyskać pełną wersję. Gra jest całkiem dobra i wyobrażam sobie, że dla dzieci będzie jeszcze lepiej!

Pobieranie Narysuj Stickman: EPIC Free dla Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji