Treść tej wiadomości nie jest obsługiwana przez Skype

Jeśli otrzymujesz irytujące „Treść tej wiadomości nie jest obsługiwana ” Błąd Skype, przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak go naprawić.

Ten komunikat o błędzie pojawia się zwykle, gdy użytkownicy inicjują połączenie wideo. Po około 60 sekundach połączenie nie powiedzie się z błędem „Treść tej wiadomości nie jest obsługiwana”. Warto wspomnieć, że nie ma to wpływu na funkcjonowanie czatu.

Ten błąd dotyczy wszystkich platform, w tym Windows 10, Xbox, Android, iOS Skype i zdarza się wszędzie, nawet przy Echo / Sound Test. O dziwo, problem ten jest powszechny wśród użytkowników Skype Home, podczas gdy Skype dla firm wydaje się na niego odporny.

Oto jak jeden użytkownik opisuje ten problem:

W ciągu ostatnich kilku dni, kiedy próbuję zainicjować rozmowę wideo ze znajomym za pomocą aplikacji Skype Windows 10 […], nie ma odpowiedzi, a gdy połączenie przestaje dzwonić, kończy się słowem „Treść tej wiadomości nie jest obsługiwana” w mojej okno czatu. Czy jest na to rozwiązanie? Co idzie nie tak?

Jak naprawić błąd „Treść tej wiadomości nie jest obsługiwana” Błąd Skype

Wielu użytkowników potwierdziło, że najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest pobranie i zainstalowanie klasycznej wersji Skype. Przejdź do strony pobierania Skype i przewiń w dół do jej środka. Powinien zostać wyświetlony niebieski prostokąt informujący, że Skype na Windows 10 jest już na twoim komputerze, ale jeśli chcesz korzystać z klasycznej wersji Skype’a, kliknij przycisk pobierania.

Ta wersja to interfejs w stylu aplikacji komputerowej, który ma również pasek menu i irytujący baner reklamowy. Powinieneś także wiedzieć, że zużywa o wiele więcej zasobów niż nowsza wersja. Ale dobrą wiadomością jest to, że ta wersja działa dla użytkowników, w przypadku których nowsza wersja zawodzi. Wszystkie pozostałe funkcjonalności są dostępne.

Link do głównej publikacji