Total Conquest Windows 8, 10 Gra dostępna do pobrania

Gameloft tworzy niesamowite gry mobilne, i to samo dotyczy urządzeń z systemem Windows 8. Teraz w sklepie Windows Store pojawiła się kolejna gra o świetnym wyglądzie, Total Conquest. Znajdź poniżej więcej szczegółów na ten temat.
Okna podboju ogółem 8
Gameloft to twórca gier, którego nie trzeba przedstawiać, ponieważ ma miliony użytkowników na platformach mobilnych Android i iOS. Firma była wystarczająco odważna, aby wydać wiele gier w Windows Store, takich jak UNO, Asphalt 8: Airborne, Despicable me: Minion Rush i inne. Teraz Gameloft uruchomił grę Total Conquest dla użytkowników systemu Windows 8, oto opis:

Czytaj także: Strategiczna gra Catan na Windows 8 już dostępna do pobrania

Wypowiedz wezwanie do bitwy i dołącz do legionów graczy online w bitwie o kontrolę nad Imperium Rzymskim! Total Conquest to ekscytująca i strategiczna gra społeczna, w której jesteś rzymskim gubernatorem rozwijającym własne miasto-państwo i armię. Ale gdy Cezar nie żyje, nie ma już gier: musisz dołączyć do potężnego Legionu — lub wykuć własnego — aby pokonać wrogów, chronić swoje ziemie i rządzić. Vae victis!

Niesamowita gra strategiczna dla systemu Windows 8

całkowita gra Windows 8 podbojuJedna z najlepiej wyglądających gier strategicznych, w które można grać na tablecie Windows 8, Total Conquest, pozwoli ci budować własne miasta-miasta i zarządzać nimi, które będziesz w stanie bronić za pomocą Wież, Pułapek, Murów, Bram i jednostek garnizonowych. Oczywiście wciąż czekają na Ciebie wielkie bitwy, w których możesz zatrudnić, wyszkolić i ulepszyć 10 różnych typów jednostek. Możesz wybrać bitwę w kampanii solo lub z graczami z całego świata.

To prawdziwa gra wieloosobowa, ponieważ możesz stworzyć Legion potężnych graczy lub dołączyć do nich; a nawet będziesz mógł uzyskać wsparcie od innych członków swojego „klanu”. Wygraj Wojny Legionów, walcz o zwiększenie rangi Legionu i zostań mistrzem wojny artystycznej. Kliknij poniższy link, aby pobrać grę i zacząć grać!

Pobierz Total Conquest na Windows 8

Aktualizacje Total Conquest

Dla tych z Was, którzy chcą zacząć grać w tę niesamowitą grę strategiczną, mamy kilka ważnych aktualizacji do wspomnienia. Przede wszystkim gra otrzymała nowe jednostki i funkcje rozgrywki. Ma również zwiększoną pojemność skrzynki odbiorczej, wyświetla prawidłową liczbę jednostek dla legionów, a legiony nie rozpadają się już, jeśli właściciel odejdzie. Więcej informacji można znaleźć w naszym dedykowanym artykule.

Kolejna duża aktualizacja dotyczyła ulepszonej grafiki. Wielu graczy zaczęło już cieszyć się świetną grą wizualną Total Conquest na urządzeniach z Windows 8 i Windows 10, ale teraz stała się jeszcze lepsza. Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy przejrzenie tego artykułu i sprawdzenie, co zostało ulepszone.

Link do głównej publikacji