Top 5 narzędzi montażowych ISO systemu Windows 7, których warto użyć w 2019 r

Jeśli szukasz najlepszego Oprogramowanie do montażu systemu Windows 7 ISO do użycia na komputerze, rzuć okiem na niektóre z najlepszych narzędzi.

Oprogramowanie do montażu, znane również jako narzędzia do tworzenia obrazów dysków, pozwala zamieniać dyski i napędy w obrazy wirtualne, dzięki czemu można je łatwo przechowywać i / lub modyfikować z pamięci komputera.

Plik ISO to plik obrazu dysku pochodzący z dysku optycznego, który zawiera tę samą zawartość z dysku, łącznie z jego systemem plików.

Pliki ISO charakteryzują się rozszerzeniem .iso, więc jeśli masz lub otrzymujesz takie pliki dla użytkowników, którzy nie są w systemie Windows 8 lub 10 — ponieważ te dwa już automatycznie montują pliki ISO — potrzebujesz najlepszego Oprogramowanie do montażu systemu Windows 7 ISO wykonać zadanie.

Dowiedz się więcej o obrazach dysków z naszego szczegółowego przewodnika!

Montowanie takich plików jest jedną z najlepszych rzeczy, które miały miejsce po napędach CD i DVD, ponieważ te ostatnie stały się nieporęczne w poruszaniu się, a także dodawały bałaganu wokół nas.

Dzisiaj nie musisz męczyć się z przenoszeniem woluminów plików na kilku dyskach, na których nagrasz swoje pliki. Po prostu pobierz oprogramowanie do montażu lub narzędzia do tworzenia obrazu dysku i gotowe.

Oto nasze najlepsze oferty najlepszego oprogramowania do montażu ISO systemu Windows 7, którego możesz użyć.

Narzędzia do montażu systemu Windows 7 ISO na komputerze

1

PowerISO (zalecane)

moc iso

Jak sama nazwa wskazuje, PowerISO może i będzie montować pliki ISO na dyskach wirtualnych, a także obsługuje system Windows 7.

Dobrą rzeczą w tym oprogramowaniu do montażu jest to, że można za jego pomocą tworzyć rozruchowe dyski flash USB, a także można go używać do zgrywania audio z płyt CD / DVD i konwertowania ich na pliki mp3 w celu łatwiejszego przechowywania i słuchania.

Obsługuje także inne formaty plików graficznych oprócz ISO.

  • Pobierz teraz PowerISO
  • Kup teraz Pełna czysta wersja PowerISO

2)

WinCDEmu

WinCDEmu Windows 7 oprogramowanie górskie ISO
To bezpłatne oprogramowanie do montażu typu open source, które pozwala montować pliki ISO w systemie Windows 7 za pomocą Eksploratora Windows.

Wystarczy kliknąć obrazy dysku lub jeśli masz obraz ISO, którego zamierzasz użyć, WinCDEmu jest twoim przyjacielem.

Jest to narzędzie do montowania ISO jednym kliknięciem, które działa zarówno na 32-, jak i 64-bitowych wersjach systemu Windows 7. Co więcej, za pomocą tego narzędzia można zamontować dowolną liczbę dysków wirtualnych.

Nie zajmuje to również dużo czasu podczas instalacji, ponieważ jest mniejszy niż 1 MB, więc możesz go używać do montowania dowolnych plików, takich jak filmy, gry, muzyka i wszelkie inne pliki, które możesz mieć.

Piękno polega na tym, że w przeciwieństwie do dysków CD / DVD, zyskujesz więcej przestrzeni dyskowej dzięki napędowi wirtualnemu, a także otwiera się szybciej z komputera niż z dysku.

Pobierz WinCDEmu

Szukasz najlepszego oprogramowania do napędów wirtualnych? Oto nasze najlepsze typy.

3)

Virtual CloneDrive

Najlepsze oprogramowanie do montażu systemu Windows 7 ISO

Jako jedno z najlepszych na rynku oprogramowania do montażu systemu Windows 7 ISO, to narzędzie naśladuje dysk optyczny tylko tyle, że istnieje praktycznie w komputerze.

Możesz zamontować pliki ISO na wirtualnym napędzie i nadal używać go tak jak na napędzie CD / DVD.

Jest tak prosty w użyciu, a ponadto jest bezpłatny i obsługuje system operacyjny Windows 7.

Jedyną wadą jest ograniczona liczba dysków wirtualnych, które można uzyskać za pomocą tego narzędzia na zaledwie 8 dyskach, w przeciwnym razie jest to jedno z najpopularniejszych programów do montażu.

Pobierz Virtual CloneDrive

Naucz się sprawdzać pliki ISO systemu Windows i pakietu Office jak profesjonalista za pomocą tego narzędzia!

4

Daemon Tools Lite

Daemon Tools Lite

Jedna z najczęściej używanych aplikacji na rynku. DAEMON Tools Lite działa w systemie Windows 7 i na każdej innej platformie Windows.

Wprowadza na rynek cały jazz, z wirtualną symulacją wielu dysków i prostym w użyciu interfejsem.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to lekka aplikacja, a nawet ma wersję przenośną, która nie wymaga instalacji, aby można było montować pliki ISO.

Chociaż interfejs jest nieco przestarzały w porównaniu do niektórych innych pozycji na tej liście, zrozumiesz go w ciągu kilku minut.

Możesz ustawić stały wirtualny dysk woluminowy lub dodać go tylko w razie potrzeby. Nie wspominając o dużej różnorodności obsługiwanych formatów i szybki dostęp z zasobnika systemowego.

Pobierz DAEMON Tools Lite

5

Magic Disc

magiczne iso

To oprogramowanie do montażu działa magicznie na pliki ISO, ponieważ montuje wiele obrazów jednocześnie — taka oszczędność czasu, prawda?

Za pomocą tego narzędzia można jednak uzyskać maksymalnie 15 dysków, co jest znacznie lepsze niż Virtual CloneDrive, ale ten nie ma przyjaznego interfejsu, podobnie jak inne narzędzia.

To narzędzie pozwala również wyodrębniać obrazy z dysków optycznych, konwertować różne formaty, a także pracować z obrazem dysku w taki sam sposób, jak w przypadku aktywnego napędu CD / DVD.

Najlepsze jest to, że można go używać z systemem Windows 7, ponieważ współpracuje on z Eksploratorem Windows, dzięki czemu można przeciągać i upuszczać pliki oraz montować bez problemów.

Eksplorator Windows nie działa? Nie panikuj! Sprawdź te wskazówki, aby to naprawić!

Pobierz Magic Disc

Które z tych najlepszych programów do montowania systemu Windows 7 ISO brzmi jak plan dla Ciebie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej i podziel się swoimi wrażeniami, jeśli korzystałeś z któregoś z nich.

AKTUALIZACJA: Microsoft udostępnił oficjalne pliki ISO systemu Windows 7 do pobrania. Oznacza to, że możesz przejść do oficjalnej strony Microsoft i skopiować pliki ISO na urządzenie zewnętrzne. Następnie można użyć odpowiednich plików, aby zainstalować system Windows 7 na komputerze.

Oto oficjalne linki do pobrania:

  • Pobierz Windows 7 ISO z Microsoft
  • Pobierz Windows 8.1 ISO z Microsoft

Link do głównej publikacji