Top 5 narzędzi do rozwiązywania problemów i oprogramowania dla systemu Windows 10

Najlepsze narzędzia do diagnostyki i rozwiązywania problemów dla komputerów PC / laptop z systemem Windows

  1. Zaawansowana opieka nad systemem
  2. Iolo System Mechanic Pro
  3. Wise Registry Cleaner
  4. Microsoft to naprawić
  5. Narzędzie do rozwiązywania problemów z systemem Windows

System operacyjny Windows, zwłaszcza Windows 10 Technical Preview, może mieć wiele błędów, opóźnień i innych irytujących problemów. Czasami musimy wykonać różne poprawki systemowe, aby rozwiązać te problemy, a może to być bardzo skomplikowane, a czasem ryzykowne.
Narzędzia do rozwiązywania problemów wind8apps
Ale na szczęście istnieje wiele narzędzi do rozwiązywania problemów, które wykonają za nas całą pracę. Korzystanie z narzędzia do rozwiązywania problemów może zaoszczędzić nam dużo czasu i jest bezpieczniejsze niż samodzielne małpowanie w naszym systemie lub rejestrze. Dlatego przedstawimy Ci najlepsze oprogramowanie i narzędzia do rozwiązywania problemów dla systemu operacyjnego Windows i mamy nadzieję, że pomogą Ci rozwiązać wszystkie problemy.

Jakie jest pięć najlepszych narzędzi do rozwiązywania problemów sprzętowych i naprawy na komputerze PC lub laptopie z systemem Windows?

Zaawansowana opieka nad systemem (zalecane)

Advanced_SystemCare_wind8apps

Istnieje wiele zewnętrznych narzędzi do rozwiązywania problemów z systemem Windows, ale zdecydowaliśmy się wybrać opcję Advanced System Care. Ponieważ uważamy, że jest to najbardziej zaufane narzędzie z ogromną liczbą pobrań na całym świecie. Dzięki Advanced System Care będziesz mógł naprawić, wyczyścić, zoptymalizować, a nawet przyspieszyć swój komputer.

  • Kup teraz Advanced System Care 11 (Specjalny kod kuponu 35%: BTS180724)

IOLO System Mechanic Pro (sugerowany)rozwiązywać problemy z systemem Windows mechanika systemu iolo

Jest to jedna z najbardziej znanych i „starych, ale złotych” narzędzi do optymalizacji i dostrajania na rynku. Najbardziej znane funkcje to dostosowywanie systemu Windows i różne narzędzia do odzyskiwania, opcje rozwiązywania problemów, które można wybrać i dostosowywać, ulepszanie połączenia internetowego, a nawet program antywirusowy.

Jego interfejs jest intuicyjny i wyróżnia wszystkie niezbędne procesy, które należy wykonać, aby uniknąć problemów z systemem. Będziesz dokładnie wiedział, kiedy będziesz musiał naprawić rejestr, wyczyścić niektóre niepotrzebne pliki lub uruchomić defragmentację dysku twardego.

To oprogramowanie jest dostarczane z bezpłatną wersją, z której można korzystać na każdym komputerze. Wersja płatna zawiera jednak wszystkie niezbędne funkcje w celu dostrojenia systemu. Zalecamy wersję Pro, ponieważ z pewnością pomoże komputerowi poprawić wydajność dzięki wszystkim dostępnym funkcjom. Musimy również wspomnieć, że obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

  • Pobierz Iolo System Mechanic Pro (Użyj 60% kodu rabatowego: backtoschool)

Wise Registry Cleanermądre czyszczenie naprawić logo systemu Windows

Narzędzie do czyszczenia rejestru powinno zdecydowanie znajdować się na liście narzędzi do rozwiązywania problemów. Istnieje wiele programów czyszczących i konserwujących rejestry, ale zdecydowaliśmy się wybrać Wise Registry Cleaner. To narzędzie wydaje się najlepsze, ponieważ zapewnia głębokie i bezpieczne czyszczenie rejestru oraz wiele opcji dostosowywania.

Wise Registry Cleaner jest również bardzo dobrze zaprojektowany i nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem i wykonaniem żądanego zadania. Ale czyszczenie rejestru za pomocą Wise Registry Cleaner wymaga ponownego uruchomienia komputera, co może być czasem denerwujące, ale często wymagana jest prawidłowa zmiana używanych plików systemowych i rejestru.

  • Pobierz wersję próbną programu Wise Registry Cleaner

Microsoft Napraw to

microsoft fixit wind8apps

Microsoft zdaje sobie sprawę z problemów i błędów w swoim systemie operacyjnym, dlatego firma zdecydowała się uruchomić własne narzędzie do rozwiązywania problemów, Microsoft Fix it. Centrum rozwiązań Microsoft Fix it oferuje rozwiązania różnych problemów związanych z systemem Windows, a wszystko, co musisz zrobić, to przejść do witryny Microsoft Fix it, wprowadzić objawy, a automatycznie otrzymasz plik wykonywalny, który rozwiąże problem. Wystarczy przejść do Microsoft Fix it Solution Center, znaleźć i pobrać rozwiązanie problemu. Rozwiązania firmy Microsoft Fix można zastosować do wszystkich wersji systemu Windows, nie tylko Windows 10.

Narzędzie do rozwiązywania problemów z systemem Windows

Innym przydatnym narzędziem do rozwiązywania problemów z systemem Windows jest wbudowane narzędzie do rozwiązywania problemów. To narzędzie do rozwiązywania problemów może rozwiązać różne problemy systemowe, od problemów z dźwiękiem po uszkodzone programy. Korzystanie z narzędzia do rozwiązywania problemów z systemem Windows jest czasem najlepszym wyborem, ponieważ nie wymaga pobierania ani instalowania dodatkowego oprogramowania. Aby uzyskać dostęp do narzędzia do rozwiązywania problemów z systemem Windows, przejdź do Panelu sterowania, a następnie do Rozwiązywanie problemów lub po prostu wpisz znajdź i napraw problemy w wyszukiwarce, a zobaczysz wszystkie dostępne opcje ich rozwiązania.

Narzędzia do diagnostyki sprzętu

Istnieje prawdopodobieństwo, że główną przyczyną problemu jest część sprzętu komputerowego, a narzędzie diagnostyczne, które wykryje ten problem sprzętowy, jest bardzo przydatne. Dlatego specjalne miejsce na naszej liście jest zarezerwowane nie dla jednego, ale dla trzech narzędzi diagnostycznych. CPU-Z, CrystalDiskInfo i RAMBooster. Dzięki CPU-Z możesz uzyskać prawie wszystkie informacje na temat swojego procesora, z CrystalDiskInfo możesz zarządzać dyskami twardymi, a dzięki RAMBooster możesz zoptymalizować wykorzystanie pamięci RAM. Dzięki tym trzem narzędziom będziesz w stanie znaleźć i rozwiązać wszystkie problemy spowodowane przez sprzęt komputerowy.

Link do głównej publikacji