4 najlepsze oprogramowanie do usuwania paska narzędzi przeglądarki dla komputerów z systemem Windows

Paski narzędzi innych firm mogą pojawiać się w przeglądarkach internetowych po zainstalowaniu oprogramowania. Paski narzędzi są podstępnie instalowane wraz z oprogramowaniem. Dlatego wielu użytkowników zazwyczaj dziwi się, że na górze ich przeglądarek pojawiają się dodatkowe paski narzędzi.

Paski narzędzi innych firm zasadniczo nie poprawiają w żaden sposób przeglądarek. Prawie wszystkie z nich zawierają pola wyszukiwania dla odpowiednich wyszukiwarek, wyrzucają wyskakujące okienka, marnują trochę pamięci RAM i spowalniają przeglądarki.

Babylon, Ask.com, Yahoo, Dogpile i MyWebSearch to kilka znaczących pasków narzędzi innych firm, które w tajemniczy sposób pojawiają się na szczycie przeglądarek.

Wypróbuj przeglądarkę UR i zapomnij o porywaczach przeglądarki i PuP

Co powiesz na przeglądarkę, która ma zestaw doskonałych funkcji zapobiegawczych, które chronią cię przed zbliżającymi się infekcjami paska narzędzi Dzięki niemu nawet nie będzie potrzeby czyszczenia za pomocą narzędzi innych firm.

Przeglądarka UR jest wyposażona we wbudowany skaner antywirusowy, dzięki czemu dowiesz się, czy pobrana aplikacja może zawierać niechciane oprogramowanie. Informuje, czy witryna jest podejrzana, i przekierowuje cały ruch do wersji HTTPS (bezpieczny protokół w przeciwieństwie do HTTP)

Oprócz tego, że jest bezpieczny, niezawodny i zorientowany na prywatność, przeglądarka UR jest szybka i zużywa mniej zasobów niż Chrome lub Edge.

Ale nie wierz nam, spróbuj sam i przekonaj się, jak może wyglądać przeglądarka na małym rynku z dużymi chłopcami.
Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Możesz odinstalować niektóre paski narzędzi innych firm za pomocą Panelu sterowania. Jednak aplet Programy i funkcje nie wyświetla wszystkich pasków narzędzi przeglądarki. Kilka pasków narzędzi przeglądarki nie zapewnia nawet opcji odinstalowania do wyboru przez użytkowników.

Usunięcie ich nie zawsze jest proste, ale istnieją różne programy, za pomocą których można szybko wyczyścić paski narzędzi przeglądarki. Są to jedne z najlepszych programów do usuwania paska narzędzi przeglądarki dla systemu Windows.

Usuń paski narzędzi przeglądarki za pomocą tych narzędzi

1

Malwarebytes AdwCleaner

malwarebytes adwcleaner

AdwCleaner to darmowe narzędzie do usuwania reklam i paska narzędzi od wydawcy Malwarebytes. Jako taki ma taki sam interfejs użytkownika jak Malwarebytes. Oprogramowanie jest kompatybilne z Windows 10, 8.1, 8 i 7; i możesz także uruchomić AdwCleaner z przenośnej pamięci USB.

Możesz kliknąć Pobieranie na tej stronie, aby zapisać kreator konfiguracji AdwCleaner w folderze.

AdwCleaner to proste narzędzie, za pomocą którego użytkownicy mogą dokładnie usunąć większość pasków narzędzi ze swoich przeglądarek. Użytkownicy mogą skanować i eliminować paski narzędzi, oprogramowanie reklamowe i PUP, klikając oprogramowanie Skanuj teraz i Czysty Naprawic guziki.

Narzędzie pokazuje również pliki dziennika użytkowników, które zawierają dalsze szczegóły na temat tego, co oprogramowanie usunęło lub zmieniło. Ogólnie rzecz biorąc, jest to proste i wydajne narzędzie, które pozbywa się większości pasków narzędzi.

 • Pobierz teraz AdwCleaner Free
 • Pobierz teraz Malwarebytes Pro dla najlepszej ochrony

 POWIĄZANE: Jak wyświetlić pasek narzędzi Ulubione Microsoft Edge

2)

Oczyszczanie przeglądarki Avast

Oczyszczanie przeglądarki Avast

Oczyszczanie przeglądarki Avast to oprogramowanie zaprojektowane specjalnie do wykrywania dodatków i pasków narzędzi przeglądarki, aby można je było usunąć.

Oprogramowanie można uruchomić na platformie Windows od XP do 10. Oprogramowanie jest dostępne bezpłatnie i można je pobrać, klikając Pobieranie na tej stronie.

Narzędzie Avast Browser Cleanup wyświetla listę wszystkich dodatków i pasków narzędzi wykrytych dla Google Chrome, Internet Explorer i Firefox. Oprogramowanie ocenia również wiarygodność wszystkich wykrytych pasków narzędzi i dodatków.

W ten sposób użytkownicy mogą usunąć nisko oceniany pasek narzędzi i dodatki, które nie mają dobrej reputacji.

Użytkownicy Avast Browser Cleanup mogą wybrać Ignorować opcja zachowania ich wysoko ocenianych dodatków.

Dzięki temu oprogramowanie zapewnia dobry przegląd najbardziej i najmniej renomowanych pasków narzędzi i innych dodatków, które mogą zawierać przeglądarki.

 • 3)

  Soft4Boost Toolbar Cleaner

  Soft4Boost Toolbar Cleaner

  Soft4Boost Toolbar Cleaner to kolejne intuicyjne i proste narzędzie, za pomocą którego można usunąć paski narzędzi przeglądarki za pomocą kilku kliknięć. To oprogramowanie usuwa paski narzędzi ze wszystkich przeglądarek Windows, nie tylko Internet Explorer, Chrome i Firefox.

  To narzędzie działa na platformach Windows od Windows XP w górę i możesz dodać oprogramowanie do systemu Windows, klikając Pobierz S4B Toolbar Sprzątaczka na tej stronie.

  Soft4Boost Toolbar Cleaner zawiera tylko dwa przyciski umożliwiające użytkownikom wykrywanie i usuwanie pasków narzędzi. Oprogramowanie wyświetli listę wszystkich wykrytych pasków narzędzi przeglądarki po kliknięciu Odświeżać. Następnie możesz kliknąć Usunąć aby usunąć wszystkie wybrane wyświetlone paski narzędzi.

  Jest to więc bardzo szybkie i proste narzędzie do usuwania wszystkich pasków narzędzi przeglądarki. Software4Boost Toolbar Cleaner tak naprawdę nie zawiera żadnych innych narzędzi i opcji, ale użytkownicy mogą wybierać spośród 11 alternatywnych skórek, aby dostosować wygląd interfejsu użytkownika oprogramowania.

  • 4

   Auslogics Browser Care

   opieka nad przeglądarką auslogics

   Auslogics Browser Care to oprogramowanie do usuwania pasków narzędzi, które zawiera również kilka innych przydatnych opcji konserwacji przeglądarki.

   Jest to więc nieco bardziej wszechstronne oprogramowanie przeglądarki niż Soft4Boost Toolbar Cleaner i Avast Browser Cleanup. Oprogramowanie jest ogólnie dostępne i kompatybilne ze wszystkimi platformami Windows od XP w górę.

   Możesz kliknąć Pobierz teraz przycisk na stronie Przeglądarka, aby dodać oprogramowanie do systemu Windows.

   Auslogics Browser Care wykrywa i wyświetla paski narzędzi Chrome, Internet Explorer i Firefox, wtyczki i rozszerzenia. Następnie użytkownicy mogą usunąć lub wyłączyć wymienione paski narzędzi.

   Użytkownicy Przeglądarki mogą również zmienić stronę główną przeglądarki i domyślną wyszukiwarkę oraz usunąć dane przeglądania za pomocą oprogramowania.

   Jest to więc intuicyjne narzędzie do zarządzania przeglądarką, które zapewnia kilka dodatkowych narzędzi niż większość alternatywnych programów do usuwania pasków narzędzi.

   Wniosek

   Są to cztery programy, za pomocą których można skasować paski narzędzi przeglądarki. Należy jednak pamiętać, że większość przeglądarek zawiera opcje resetowania, które są przydatne do usuwania lub przynajmniej wyłączania pasków narzędzi i dodatków.

   Zresetowanie przeglądarki do jej domyślnej konfiguracji może również pozbyć się wielu pasków narzędzi innych firm bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

   Ten post zawiera dalsze szczegóły dotyczące resetowania Edge, Chrome, Firefox i Opera.

Link do głównej publikacji