5 najlepszych programów budzika na komputer z systemem Windows

Jest tak wiele sposobów na oszczędzanie czasu i zarządzanie swoim harmonogramem w dzisiejszych czasach cyfrowej, szczególnie w przypadku komputerów PC i innych inteligentnych urządzeń.

Te najlepsze oprogramowanie budzika na komputer pozwalają łatwo ustawiać alarmy, dzięki funkcjom takim jak określony czas, odtwarzanie plików audio lub wideo o określonej godzinie alarmu, ustawianie alarmów raz, codziennie, co tydzień, co miesiąc lub nawet raz w roku, otwieranie plików, uruchamianie programów, wysyłanie wiadomości e-mail i wiele innych więcej.

Możesz także dostosować interfejs użytkownika i skorzystać z opcji drzemki — z której wielu z nas lubi korzystać rano, gdy nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby się obudzić.

Nie musisz wydawać pieniędzy na staromodne budziki, więc niezależnie od tego, czy mierzysz czas na idealną filiżankę, czy odliczasz czas do następnej przerwy biologicznej, na pewno znajdziesz coś, co będzie dla Ciebie najlepsze na tej liście najlepszych 5 oprogramowanie budzika na komputer.

Najlepsze programy budzika na komputer

1

Cool Timer

najlepsze oprogramowanie budzika na komputer z systemem Windows

Jest to klasyk w oprogramowaniu budzika na PC i rynku aplikacji czasowych.

Dzięki łatwemu w regulacji licznikowi i obsłudze wielu zaprogramowanych czasów Cool Timer wyróżnia się wśród najlepszych programów budzików na PC.

Możesz załadować własne pliki dźwiękowe, takie jak mp3, lub użyć wbudowanych dźwięków, a także ustawić liczniki czasu, które mają również odpowiednie powiadomienia, aby przypomnieć Ci, dlaczego ustawiłeś czas.

Osoby z dziećmi mogą z niego korzystać, aby ich dzieci wiedziały, kiedy jest czas, aby się obudzić lub iść spać.

Wersja Cool Timer Deluxe ma nowy, elegancki i prosty interfejs, wybór tła, nieograniczoną liczbę alarmów z budzikiem i nagrywanie własnych dźwięków do wykorzystania jako alarmy.

Ma również bardziej wydajne i wszechstronne rozwiązania i funkcje pomiaru czasu.

Kluczowe funkcje obejmują trzy różne tryby użytkowania: odliczanie, budzik lub stoper, opcjonalną graficzną wizualizację upływu czasu, trzy wbudowane dźwięki alarmu do wyboru, ustawienie do 1000 godzin w trybie odliczania, cyfry czasu dla łatwego przeglądania, ustawianie alarmu tryb zegara dla niektórych dni tygodnia i automatycznie wycisz głośność systemu, zanim zabrzmi alarm.

Pobierz Cool Timer za darmo

Ta aplikacja alarmowa na system Windows 10 nigdy nie zasypia!

2)

Budzik muzyczny

To oprogramowanie budzika dotrzymuje Ci kroku, odtwarzając ulubione pliki dźwiękowe.

Ma prosty i prosty, nowoczesny interfejs, z przyciskami, po których można łatwo nawigować, aby ustawić alarmy i zarządzać listami odtwarzania audio.

Możesz także ustawić dowolną liczbę alarmów i uruchamiać je raz dziennie, w określonym dniu lub w określonym dniu tygodnia.

Możesz także użyć tych ustawień do powtarzania / odtwarzania losowego listy odtwarzania, dostosowywania interfejsu i wyciszania muzyki alarmowej.

Wbudowany odtwarzacz multimediów jest domyślnie ustawiony i umożliwia dodawanie / usuwanie plików audio MP3, WAV i WMA. Wyświetla także tytuł utworu podczas odtwarzania każdego utworu i ma pięć minut drzemki.

Jest bezpłatny i możesz go obudzić za pomocą domyślnego alarmu.

Wersja 2.1.0 ma funkcję odtwarzania losowego / powtarzania, dostosowywane alarmy, ulepszony interfejs z kolorami zdefiniowanymi przez użytkownika oraz przezroczystość, minimalizację do zasobnika systemowego, muzykę alarmu z funkcją wyciszania i pięciominutowy przycisk drzemki.

Pobierz budzik muzyczny za darmo

Dźwięk alarmu nie działa w systemie Windows 10? Nie panikuj! Sprawdź nasz przewodnik, aby szybko rozwiązać problem!

3)

Budzik HD

najlepsze oprogramowanie budzika na komputer z systemem Windows

Jest to bezpłatna aplikacja budzika numer jeden dla systemu Windows.

Ma nieograniczone alarmy, zegary świata, pogodę, kursy walut, odtwarzacz muzyki i radia, a także kanały Facebook i RSS, motywy graficzne i wiele więcej.

Alarmy w tym najlepszym oprogramowaniu do budzika na komputer PC mogą obudzić urządzenie ze stanu uśpienia, a także mają inne funkcje, takie jak dokładne alarmy, powiadomienia o toastach, pogodę, zegar na żywo, czujnik światła w pomieszczeniu i dźwięki alarmu, które można wbudować , niestandardowe lub użyj radia, aby Cię obudzić.

Alarmy można ustawić codziennie lub w określone dni, a ponadto ma ustawienia czasu drzemki, treść, o której należy pamiętać, oraz obraz alarmu dla każdego alarmu.

Możesz ustawić, aby delikatnie cię budził, korzystając z zaniku alarmu w ustawieniach czasu trwania.

Możesz także dostosować każdy komponent za pomocą ustawień i opcji dostępnych dla prawie wszystkich funkcji.

Aplikacja ma responsywny wygląd dla różnych rozmiarów i urządzeń, lub możesz zmienić rozmiar do trybu pełnoekranowego lub okna.

Jeśli nie lubisz cyfrowej tarczy zegara, możesz wybrać jedną z pięciu pięknych analogowych tarcz zegara.

Uzyskaj budzik HD

Ostrzeżenie o epickim przewodniku! Co zrobić, jeśli zegar komputera się opóźnia?

4

Darmowy budzik

najlepsze oprogramowanie budzika na komputer z systemem Windows

Jest to bezpłatne, w pełni funkcjonalne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie budzika na komputer.

Pozwala ustawić dowolną liczbę alarmów, takich jak alarmy jednorazowe lub powtarzane, i aktywować tylko od poniedziałku do piątku, z szansą na spanie w weekend.

Możesz także oznaczyć alarmy, aby pokazać czynności, które musisz wykonać na dźwięk alarmu, ustawić czas i dźwięk dla każdego alarmu oraz użyć pól tekstowych do napisania notatek jako przypomnienia o celu każdego alarmu.

Odtwarza pliki muzyczne MP3 i możesz wybrać dźwięk, który chcesz obudzić.

Jest wyposażony w kilka dźwięków oraz pełny dostęp do własnej biblioteki muzycznej, wybudza system z trybu uśpienia i automatycznie włącza głośność, jeśli przez przypadek został wyciszony.

Uruchom go z urządzenia przenośnego lub USB, aby Twoje alarmy były zawsze przy Tobie.

Pobierz bezpłatny budzik

Twój Windows 10 pokazuje nieprawidłowy czas? Napraw ten problem szybko dzięki naszemu przewodnikowi!

5

Kuku Klok

najlepsze oprogramowanie budzika na komputer z systemem Windows

Jest to jedno z najlepszych programów do budzika na PC i wygenerowało wiele recenzji użytkowników ze względu na jego skuteczność.

Jest to proste i można go użyć do ustawienia godziny włączenia alarmu, wybudzenia dźwięku, a nawet zgaśnie po zerwaniu połączenia internetowego.

Możesz dodać wybór dźwięków, aby się obudzić, i nie ma żadnego oprogramowania szpiegującego lub reklamowego, nie ma migających gadżetów ani innych pływaków, tylko usługę budzika. Jedynym minusem jest to, że musisz pozostawić włączony komputer i nie ma przycisku drzemki.

Jest produkowany przez Szwajcarów, którzy są największymi zegarmistrzami na świecie, ale Kuku Klok jest również jednym z najfajniejszych programów budzika.

Jasny żółty ekran i prosty układ zapewnią ci radość. Ma także tryby dzienny i nocny, dzięki czemu możesz przełączyć się na scenę nocną i patrzeć na gwiazdy.

Zdobądź Kuku Klok

Czy Twoje ulubione oprogramowanie budzika na PC znalazło się na liście?

Jeśli nie, daj nam znać, którego używasz, lub który lubisz z tej listy, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji