Ta strona chce uruchomić następujący dodatek [FIX]

Wielu użytkowników napotkało irytujący problem podczas próby uzyskania dostępu do stron internetowych. Gdy niektóre osoby otwierają stronę, pojawia się następujący komunikat wyskakujący: „Ta strona internetowa chce uruchomić następujący dodatek:„ Adobe Flash Player ”z„ Microsoft Windows Third Party Application Component ””.

Jeden użytkownik opisał problem na oficjalnym forum Microsoft:

Problem: ten komunikat nadal pojawia się po wybraniu zarówno „Zezwól”, jak i „Zezwól na wszystkie witryny” podczas korzystania z MSN w przeglądarce Internet Explorer.

wyskakujące okienko błędu

Ponadto użytkownik wypróbował wiele metod usunięcia wyskakującego komunikatu, takich jak uruchomienie skanowania SFC, zresetowanie programu Internet Explorer 11 lub uruchomienie narzędzia DISM.

Żadne z tych rozwiązań nie działało. Na szczęście dostępne są inne rozwiązania, a dziś pokażemy, jak rozwiązać ten problem.

Napraw tę stronę chce uruchomić następujące wyskakujące okienko z dodatkiem

1. Wyczyść pliki pamięci podręcznej

Czasami plik pamięci podręcznej może powodować pojawienie się tego wyskakującego komunikatu. Wyczyść te niepotrzebne pliki ręcznie lub zainstaluj narzędzie innej firmy, aby je automatycznie usunąć.

  1. W Internet Explorer, przejdź do menu (…) w prawym górnym rogu okna przeglądarki.
  2. Wybierz Ustawienia.tj. ustawienia
  3. Iść do Wyczyść dane przeglądania i kliknij Wybierz, co wyczyścić.tj. wybierz wyczyścić
  4. Zaznacz pierwsze cztery pola i wybierz Jasny.tzn. wyczyść pierwsze 4

2. Wypróbuj inną przeglądarkę

Wszyscy wiemy, że Internet Explorer nie jest bardzo popularną przeglądarką. Jest powolny i nękany wieloma problemami, z których niektóre są poważne, takie jak problemy z bezpieczeństwem.

Na szczęście ten artykuł dotyczy drobnego, ale irytującego problemu, a mianowicie „ta strona internetowa chce uruchomić następujący dodatek”.

Jednak użytkownicy chcą rozwiązania, które rozwiąże problem na stałe.

Zatem najprostszą metodą jest zainstalowanie innej przeglądarki. Zalecamy UR dla zwiększenia prywatności i bezpieczeństwa. Ponadto ta przeglądarka jest bardzo łatwym w obsłudze i lekkim narzędziem do przeglądania Internetu.

Dzięki przeglądarce UR nie musisz się martwić o usterki, wyskakujące komunikaty lub błędy. Zainstaluj program i użyj go jako domyślnej przeglądarki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o przeglądarce UR? Oto nasza przydatna recenzja tego wspaniałego narzędzia!

Wniosek

Jak widać, komunikat „ta strona chce uruchomić następujący dodatek” można szybko usunąć. Ponadto, jeśli zainstalujesz przeglądarkę UR, twoje korzystanie z Internetu znacznie się poprawi.

Tak więc ten artykuł oferuje więcej niż kilka prostych rozwiązań. Teraz będziesz mieć lepszą alternatywę dla Internet Explorera, rozwiązując ten irytujący problem.

Czy nasz przewodnik był dla Ciebie pomocny? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji