Szukasz tapety w jakości HD? Pobierz teraz aplikację Tapety

Microsoft Store jest wypełniony wieloma aplikacjami do tapet, więc naprawdę trudno jest zdecydować, który z nich pobrać i zainstalować na urządzeniu z systemem Windows 10, 8.1, a który pominąć. Dzisiaj wybraliśmy Tapety teraz i uważamy, że nie pożałujesz ich otrzymania.

Tapety Teraz na Windows 10, 8.1 to jedna aplikacja, która otrzymała wiele pozytywnych recenzji i ma bardzo dobrą ocenę 4,4 z prawie 70 głosów. Powodem, dla którego tak wielu jest z niego zadowolonych, jest fakt, że oferuje obrazy w jakości HD, które są przyjemnością, szczególnie na tablecie z Windows 10, jeśli taki masz. Ale aplikacja wygląda równie dobrze na każdym innym urządzeniu stacjonarnym z systemem Windows 10, 8.1.

  • Czytaj także: Najlepsze oprogramowanie do przeglądania zdjęć 7+ dla systemu Windows 10

aplikacja do tapet Windows 8

Ciesz się niesamowitymi tapetami HD na tablecie z Windows 10

* Takie tapety! * Codziennie zdobywaj tapety HD na pulpit! Ta aplikacja zawiera wiele kategorii zebranych w jedną wielką, ciągle zmieniającą się listę. Proste w użyciu, te tapety świetnie nadają się na komputery stacjonarne, laptopa i maszyny do łupków! … Ta aplikacja ściąga wszystkie niesamowite tapety z Reddit, więc wymaga połączenia z Internetem!

aplikacja do tapet Windows 8The Tapety teraz Windows 10 aplikacja jest dostępna do pobrania w cenie 1,99 USD i naprawdę fajne jest to, że nie ma żadnych reklam, ponieważ deweloper postanowił nie umieszczać reklam, ponieważ „lubi budować takie rzeczy”. W końcu jest to naprawdę świetne dla użytkowników. Codziennie dodawane są nowe tapety HD, a ich zapisywanie we własnym systemie jest naprawdę proste. Znajdziesz je wszystkie w bibliotece Pictures. Istnieją również komentarze do niektórych zdjęć, a także możesz podzielić się podziwem i inspiracją.

  • Pobierz teraz Tapety na Windows 10, 8.1

[AKTUALIZACJA] Ponieważ Tapety Teraz to aplikacja dla systemu Windows 10, urządzenie musi zostać zaktualizowane do najnowszej wersji systemu Windows, aby uzyskać najlepszą wydajność. Możesz wyszukać swoje ulubione tapety i cieszyć się obrazami w jakości HD. Różnorodność tapet jest aktualizowana codziennie, a tematyka jest niesamowita.

Jeśli chcesz znaleźć więcej wysoko ocenianych aplikacji do tapet, sprawdź następujące artykuły:

  • Pobierz darmowe tapety HD na Windows 10, 8 za pomocą tej aplikacji
  • 4 najlepsze oprogramowanie i aplikacje do wirtualnego kominka dla idealnej tapety
  • 10 najlepszych animowanych tapet Windows 10, które musisz wypróbować
Link do głównej publikacji