Szukasz najlepszej aplikacji podróżnej na Windows 10, 8.1? Oto 10 najlepszych

Twój tablet z systemem Windows 8 i Windows 10 może być Twoim towarzyszem podróży, jeśli pobierzesz i zainstalujesz na nim najlepsze aplikacje podróżne; przeczytaj poniżej, aby odkryć 10 najlepszych, jakie zebraliśmy
aplikacje podróżne na Windows 8
Lato to okres, w którym większość z nas wyjeżdża na wakacje i wszyscy wiemy, że aby wakacje wyglądały dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy, musimy dużo przed sobą zaplanować. Obejmuje to wyszukiwanie samolotów, hoteli, wyszukiwanie informacji o walucie kraju, do którego zmierzamy, znajdowanie najciekawszych miejsc do odwiedzenia i tak dalej.

Windows 8, Windows 10 i Windows RT użytkownicy mogą mieć przewagę nad innymi, ponieważ mogą znaleźć w Windows App Store kilka naprawdę przydatnych aplikacji, które mogą pomóc im zaplanować idealną podróż. Oto lista niezbędnych aplikacji turystycznych, których nie możesz przegapić:

10 najlepszych aplikacji podróżnych na Windows 8 i Windows 10, których nie możesz przegapić

TripAdvisor [bezpłatny]

Prawdopodobnie najbardziej popularna w tej chwili aplikacja TripAdvisor Universal App na Windows 10. Ta aplikacja może być używana do wyszukiwania hotelu lub lokalizacji, a podczas wyszukiwania lokalizacji wyświetlana jest lista hoteli, restauracji, atrakcji i przewodników dla ty.

Szukając najlepszego hotelu dla Ciebie, zobaczysz, które miejsca zdobyły nagrodę Travellers ‘Choice. Możesz także porównać ceny biletów lotniczych i znaleźć świetne oferty bezpośrednio z aplikacji TripAdvisor.

 • Waluta XE [bezpłatny]

  Jest to bardzo przydatna aplikacja dla tych, którzy wyjeżdżają z kraju i muszą wymienić pieniądze po przybyciu na miejsce. Program może pomóc w przeliczeniu różnych walut i prezentuje najnowsze wykresy i kursy walut.
  xe xurrency najlepsza aplikacja podróżna do systemu Windows 8
  Inną ważną rzeczą w XE Currency jest to, że możesz zapisać ostatnie stawki, które są odpowiednie dla ciebie i wrócić i sprawdzić je, nawet jeśli nie masz połączenia z Internetem. W końcu możesz robić zakupy lub jeść.

  • WorldMate [bezpłatny]

   world mate najlepsza aplikacja podróżna do systemu Windows 8

   To bardzo złożona aplikacja, która pomoże Ci zaplanować podróż krok po kroku, więc nie będzie potrzeby zwracania się o pomoc do biura podróży. Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać profesjonalne zarządzanie podróżą, to przesłać jeden z e-maili z potwierdzeniem podróży (hotel, bilet lotniczy) do zespołu WorldMate na trip@worldmate.com. Zajmą się resztą. Każda zarezerwowana wycieczka pojawi się w różnych urokach, z których największa zbliża się.

   Uzyskując dostęp do określonego uroku podróży, możesz zobaczyć plan podróży dziennie. Obejmuje to godzinę startu samolotu, godzinę lądowania, hotel, w którym się zatrzymujesz i tak dalej. WorldMate może nawet zidentyfikować Twoich znajomych w okolicy i wyświetlić ich na ekranie podróży. Aplikacja pomoże Ci zaplanować trasę w odwiedzanym mieście i umożliwi dzielenie się podróżami z ukochaną osobą za pośrednictwem Facebooka.

   [Aktualizacja] Ta aplikacja nie otrzymała już wsparcia w Microsoft Store.

   • 4 na Square [1,99 $]

    Czwarta w kwadracie najlepsza aplikacja podróżna Windows 8

    Ta mała aplikacja jest odpowiednikiem Foursquare, ale jest kompatybilna z interfejsem Windows 8, Windows 10 i Windows RT. 4th at Square to także gra i aplikacja społecznościowa. Użytkownicy mogą zdobywać punkty, rejestrując się w jak największej liczbie lokalizacji. Wpisując swoją lokalizację, otrzymasz listę wszystkich pobliskich ciekawych miejsc, od restauracji po muzea, parki i centra sztuki.

    Co najważniejsze, aplikacja zawiera opcję Eksploruj, która pozwala wyszukiwać miejsca na podstawie zainteresowań. Po prostu szukaj tego, co ci się podoba. Na przykład, jeśli szukasz „burritos”, otrzymasz listę restauracji i fast foodów, które oferują taką różnorodność potraw w swoim menu.

    [Aktualizacja] Najnowsza wersja ma poprawioną zgodność z najnowszymi zmianami API Foursquare, poprawkami list wskazówek, a zdjęcia są wyświetlane w Flipview dla miejsc.

    • Living Social [bezpłatny]

     żywa aplikacja społecznościowa Windows 8

     Living Social spodoba się podróżnym z ograniczonym budżetem. Aplikacja znajdzie najlepsze oferty gastronomiczne i tanie oferty wakacyjne. Przejrzyj wszystkie kategorie (Uroda / Zdrowie, Handel detaliczny, Rozrywka, Podróże), aby znaleźć najlepsze dostępne ceny. Zakupów można dokonywać w aplikacji, a kupony drukować, czy nie? Jeśli masz tablet, możesz zabrać go do miejsca, w którym można uzyskać zniżkę, i zostaniesz obsłużony. Pośpiesz się!

     [Aktualizacja] Najnowsza wersja dodała obsługę logowania do Facebooka i zoptymalizowała kolejność ofert lokalnych i krajowych.

     • Tłumacz bezpłatny [bezpłatny]

      tłumacz darmowe najlepsze aplikacje podróżne na Windows 8

      Wybierasz się do obcego kraju i chcesz zaimponować miejscowej ludności znajomością języka? Translator Free to bardzo łatwa w użyciu aplikacja, która pozwala tłumaczyć frazy, zdania, a nawet całe akapity w 35 różnych językach. Wystarczy wpisać w jednym polu słowa w swoim ojczystym języku, a tłumaczenie pojawi się w polu poniżej. Translator Darmowe funkcje Algorytmy usługi tłumaczenia języka Google.

      [Aktualizacja] Ta aplikacja nie otrzymała już wsparcia w Microsoft Store.

      • neuTravel Companion [bezpłatny]

       aplikacja podróżna Windows 8 Neutravel

       NeuTravel Companion to najbardziej kompletna aplikacja, jaką widzieliśmy do tej pory. Zawiera wszystkie funkcje, które opisywaliśmy do tej pory. Dzięki tej aplikacji możesz mieć wyraźny widok lub swoje rezerwacje, planować swoje działania, trasy, przeliczać waluty, tłumaczyć słowa i frazy, a nawet odtwarzać muzykę danego kraju.

       [Aktualizacja] Programiści ogłosili, że skupią się na funkcjach systemu Windows 10 i nie będą już oferować wsparcia dla systemu Windows 8.

       • Zapytanie o kolej [bezpłatnie]

        Zapytanie dotyczące kolejowych aplikacji systemu Windows 8

        Dla tych, którzy wolą podróżować pociągiem, ta konkretna aplikacja okaże się bardzo przydatna. Zapytanie kolejowe oferuje informacje na temat rozkładów jazdy pociągów, taryf, dostępności i szczegółów stacji. Co więcej, aplikacja będzie mogła wyświetlać trasy pociągów dzięki uprzejmości map Bing, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział, dokąd jedziesz.

        • Muzea świata [bezpłatny]

         Windows 8 muzeów aplikacji na świecie

         Dla pasjonatów kultury jest to aplikacja, której nie możesz przegapić. Zapoznaj się z tysiącem muzeów na całym świecie i skonfiguruj swój plan podróży. Aplikacja współpracuje z Bing Maps i GPS i może lokalizować placówki artystyczne oraz udzielać wskazówek, jak się tam dostać.

         W każdym muzeum znajduje się prezentacja z godzinami otwarcia muzeum, opłatą za wstęp i tak dalej. Aplikacja jest aktualizowana codziennie, dzięki czemu masz pewność, że informacje są dokładne.

         [Aktualizacja] Aplikacja zmieniła ostatnio interfejs użytkownika. Sprawdź to!

         • Skyscanner [bezpłatny]

          Aplikacja podróżna skyscanner Windows 8

          Dla tych, którzy wybierają podróż samolotem, Skyscanner to łatwy sposób na szybkie znalezienie taniego lotu. Algorytm aplikacji pozwala użytkownikowi przeszukać połączoną bazę danych 1000 linii lotniczych i wybrać najtańszą. Aplikacja jest dostępna w ponad 20 językach.

          • Restauracje Puby [za darmo]

           restauracje i puby Windows 8 aplikacja podróżna

           Podróżujący nastawieni na jedzenie okażą się bardzo przydatną aplikacją. Wystarczy wpisać adres, pod którym aktualnie się znajdujesz (może to być hotel, w którym się zatrzymujesz lub muzeum, które właśnie odwiedziłeś), a aplikacja wyświetli puby, restauracje i kawiarnie znajdujące się w pobliżu. Zakłady zostaną umieszczone na mapie, abyś mógł jak najszybciej znaleźć swoją drogę.

           [Aktualizacja] Ta aplikacja nie otrzymała już wsparcia w Microsoft Store.

Link do głównej publikacji