Aplikacja Zara dla systemu Windows 8, 10 uruchomiona w sklepie Windows Store

Oficjalna aplikacja Zara została niedawno uruchomiona w sklepie Windows Store, dzięki czemu staje się jedną z najlepszych aplikacji do mody na Windows 8 do pobrania na tablet lub urządzenie stacjonarne. Przeczytaj poniżej szczegółowe informacje.
aplikacja Windows 8 Zara
Zara jest jedną z moich ulubionych linii ubrań i ma świetną odzież zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie wspominając o świetnie wyglądających ubraniach dla dzieci. A jeśli jesteś zainteresowany Aplikacje modowe na Windows 8, wtedy oficjalna aplikacja Zara na Windows 8 będzie całkiem przyjemna. Aplikacja nie zawiera żadnych reklam i zawiera naprawdę świetną zawartość wysokiej jakości, a prezentowane obrazy są po prostu wspaniałe.

Czytaj także: Użyj tej aplikacji systemu Windows 8, aby poprawić szybkość czytania

Uruchomiona została aplikacja Zara na Windows 8

Ciesz się najnowszymi modami dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Znajdź wszystkie najnowsze artykuły ZARA online: Lookbook, People, Campaign i więcej cotygodniowych treści. Zakupy online

Windows 8 ZaraSłynny hiszpański sprzedawca odzieży oferuje wspaniałe zakupy dzięki swojej aplikacji, oferując kampanie i ubrania do kupienia bezpośrednio z poziomu aplikacji. Oprócz przeglądania katalogu ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci, możesz także zlokalizować pobliskie sklepy Zara, kupić karty upominkowe dla bliskich, zaoszczędzić pieniądze dzięki zniżkom na artykuły. Udaj się do Sklepu Windows i od razu pobierz aplikację.

Pobierz aplikację Zara na Windows 8

Link do głównej publikacji