Szukasz najlepszego odtwarzacza audio dla systemu Windows 7? Oto nasze najlepsze typy

Nie ma wątpliwości, że muzyka jest obecnie jedną z najczęstszych rozrywek niemal wszystkich ludzi na świecie.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy korzystasz z bezpłatnego Wi-Fi w lokalnej kawiarni, muzyka przenosi się z Tobą, gdziekolwiek jesteś.

Dlatego musisz wiedzieć najlepiej Odtwarzacz audio Windows 7 do użycia podczas pracy lub po prostu chcesz się zrelaksować w muzycznej atmosferze.

Ułatwiliśmy Ci wybór, więc sprawdź nasze najlepsze typy najlepszego odtwarzacza audio dla systemu Windows 7 tutaj.

Szukasz najlepszych wzmacniaczy audio dla systemu Windows 7? Oto nasze najlepsze typy.

Narzędzia odtwarzacza audio Windows 7

1. MusicBee

Music Bee Windows 10 odtwarzacz multimedialny

Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów najlepszego odtwarzacza audio dla systemu Windows 7 wśród miłośników muzyki. Obejmuje on podcasty i inne pliki audio.

Za pomocą tego odtwarzacza audio możesz uporządkować do 500 000 plików audio, które masz w swojej kolekcji, a nawet importować z innych bibliotek i dodawać tagi, gdy jesteś w nim.

Jest również wyposażony w funkcję Auto DJ, której można używać do odtwarzania plików audio różnych artystów lub gatunków, w zależności od tego, co lubisz grać.

Oprócz swojej kolekcji muzycznej możesz także organizować wszystkie swoje podcasty, stacje radiowe i książki audio za pomocą MusicBee.

Wyposażony jest w 5-pasmowy wizualizator, wtyczki dla dodatkowej personalizacji, korektor i funkcje przenikania, a także można zmieniać kolory motywów według własnych upodobań i preferencji.

Ciesz się dźwiękiem przestrzennym 5.1, jeśli masz głośniki zewnętrzne, a jeśli chcesz przejść do trybu online i pobrać więcej informacji o swoich utworach, możesz to zrobić również dzięki wbudowanemu edytorowi tagów ID3 MusicBee.

Ten odtwarzacz audio dla systemu Windows 7 obsługuje większość popularnych formatów audio, w tym MP3, WAV, WMA, AAC i OGG.

Inne istotne funkcje to inteligentne listy odtwarzania, efekty DSP, optymalizacja odtwarzania, dodawanie grafiki, takiej jak logo artysty lub zespołu oraz zdjęcia z koncertów na żywo, a także pomaga wyszukiwać teksty podczas odtwarzania każdego pliku audio, zwłaszcza muzyki.

Ten odtwarzacz jest dostępny za darmo i możesz zsynchronizować bibliotekę audio ze smartfonem, napędami USB lub innymi przenośnymi odtwarzaczami muzyki.

Pobierz MusicBee

2. Foobar

Foobar Windows 7 odtwarzacz muzyki

To kolejny popularny odtwarzacz audio dla systemu Windows 7 z niesamowitymi funkcjami. Po pierwsze, jest to oprogramowanie typu open source i bezpłatne, ale szybki rzut oka może Cię zniechęcić — dopóki go nie wypróbujesz.

Przy tak fajnej nazwie można oczekiwać tylko fajnych funkcji i właśnie to zapewnia ten odtwarzacz.

Ma prosty interfejs, łatwy w użyciu, ale możesz z nim zrobić wiele, w tym dostosować wygląd, odtwarzać dowolny z głównych formatów audio, takich jak MP3 i WMA, między innymi, edytować znaczniki, zarządzać plikami audio, optymalizować odtwarzanie, zgrywanie i konwersja plików audio, a także usuwanie skasowanych utworów.

Od momentu wprowadzenia w 2002 roku Foobar nie zmienił się ani trochę, więc oczekujesz czystego, lekkiego interfejsu bez powszechnego wzdęcia wśród innych odtwarzaczy audio, więc jest duży pod względem wydajności.

Pobierz Foobar

Szukasz najlepszego oprogramowania do kwantyzacji dźwięku? Oto szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zdecydować, który wybrać.

3. Media Monkey

Ten odtwarzacz audio systemu Windows 7 ma podobne funkcje do MusicBee, z wyjątkiem kilku różnic.

Możesz słuchać muzyki, podcastów i książek audio, a także używać funkcji edytora znaczników do organizowania plików audio.

Ten odtwarzacz audio ma jednak swój własny umysł, ponieważ może identyfikować ścieżki, synchronizować i / lub naprawiać tagi w twoich plikach, a także wyszukiwać informacje za Ciebie. Jest również wyposażony w funkcję Auto DJ, a ponadto możesz tworzyć własne nagrania muzyczne lub audio.

Jest również wyposażony w wizualizator i obsługuje większość popularnych formatów audio, takich jak MP3, AAC i FLAC, i wiele innych. Możesz także zgrywać z płyt CD audio, konwertować, a nawet pobierać podcasty za pomocą tego odtwarzacza.

Umożliwia także synchronizację z innymi urządzeniami i / lub przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi.

Pobierz Media Monkey

4. Klementyna

okna odtwarzacza muzyki clementine 7

Szukając najlepszego odtwarzacza audio dla systemu Windows 7, prawdopodobnie natkniesz się na to często, ponieważ ma on większość funkcji innych popularnych odtwarzaczy audio, choć jest zbudowany inaczej.

To, co odróżnia go od innych odtwarzaczy audio, to połączenie z Amazon i MusicBrainz, więc jest to wielka sprawa, jeśli chodzi o użytkowników, którzy mają pliki audio w pamięci w chmurze.

Jest to wszechstronny odtwarzacz audio, który doskonale zarządza biblioteką audio, pomimo posiadanej kolekcji.

Wykonuje także bezpośrednie wyszukiwanie i automatycznie dodaje pliki audio do biblioteki po zalogowaniu się do usługi przechowywania w chmurze.

Za pomocą tego odtwarzacza można bezproblemowo przesyłać strumieniowo muzykę ze Spotify lub SoundCloud, a także obsługuje różne popularne formaty audio — w tym konwersję plików audio do takich formatów.

Pobierz Clementine

Przyspiesz swoją grę dzięki tym wieloplatformowym odtwarzaczom multimedialnym!

5. Odtwarzacz multimedialny VLC

Okna VLC 7

Ten jest domyślnie wyposażony w system Windows, więc jeśli jesteś zadowolony z korzystania z niego, nadal nic ci nie jest. Odtwarzacz VLC jest jednym z najlepszych odtwarzaczy audio Windows 7 powszechnie używanych na całym świecie, nie tylko do formatów audio, ale także wideo.

Jest dostępny bezpłatnie i masz pewność, że uzyskasz większość funkcji odtwarzacza multimedialnego, w tym wizualizację, optymalizację odtwarzania, skórkę i motywy oraz obsługę większości głównych formatów audio.

Możesz także przeciągać i upuszczać pliki audio na interfejs odtwarzacza, a także przesyłać strumieniowo i konwertować pliki multimedialne za pomocą VLC.

Pobierz VLC

6. Winamp

Winamp Windows 7 odtwarzacz multimedialny

Jest to znacznie starszy odtwarzacz audio niż większość z wymienionych powyżej, ponieważ został wprowadzony w 1997 roku. Jest to jeden z tych, których po prostu nie można oderwać, ale nadal działa z systemem Windows 7 i innymi wersjami. ja

t obsługuje główne formaty audio, takie jak MP3, FLAC i AAC, i wiele innych, a ponadto masz różne skórki, wtyczki i możesz synchronizować je z innymi urządzeniami.

Jest dostępny za darmo i chociaż nie robi tyle, co inne odtwarzacze audio wymienione powyżej, warto spróbować.

Za pomocą tego odtwarzacza możesz także organizować bibliotekę plików audio, oznaczać, a także tworzyć listy odtwarzania z wielu filmów przy użyciu rozszerzenia YouTube.

Zapewnia także obsługę radia internetowego i inteligentne funkcje odtwarzania.

Winamp nie otworzy się na komputerze z systemem Windows? Mamy dla Ciebie odpowiednią poprawkę!

Czy znalazłeś wśród nich swój ulubiony odtwarzacz audio dla systemu Windows 7? Czy masz taki, który Twoim zdaniem powinien znaleźć się na liście. Podziel się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji