Sześć trudnych aplikacji do gry w warcaby w Windows 8, Windows 10

Gra w warcaby w systemie Windows 8 i Windows 10 nie może być przyjemniejsza, jeśli nie zainstalujesz w niej 6 najlepszych aplikacji
okna kontrolerów 8Warcaby to jedna z tych klasycznych gier, w którą nauczyliśmy się grać od naszych dziadków w gorące sobotnie popołudnie. Prawie jak Backgammon, a jeśli lubisz tę grę, powinieneś sprawdzić tutaj kilka interesujących aplikacji.

Dlatego użytkownicy Windows 8, Windows 10 i Windows RT prawdopodobnie z przyjemnością dowiedzą się, że mogą znaleźć w sklepie z aplikacjami Windows kilka aplikacji Checkers, które spełnią ich pragnienia. Bez względu na to, czy grałeś w nią od dłuższego czasu, możesz odkryć zabawę w warcaby na komputerze z systemem Windows 8 i Windows 10.

Niekończące się godziny zabawy z Windows 8, najlepszymi aplikacjami Windows Checkers

Checkers Deluxe [bezpłatny]

warcaby Deluxe dla systemu Windows od uruchomienia

Checkers Deluxe to świetna darmowa wersja gier w warcaby dla użytkowników Windows 10 i Windows 8.1. Możesz zagrać w sześć różnych odmian gry, które zwiększą Twoje doświadczenie w warcaby.

Możesz wybrać tryb dla pojedynczego gracza przeciwko komputerowi, na którym możesz wybrać jeden z czterech trybów gry lub grać online ze znajomymi. Ciesz się świetną grafiką i rozgrywką i daj nam znać w komentarzach, jak to jest.

Ultimate Checkers [bezpłatny]

Windows Ultimate Checkers 8

Ten darmowy system Windows 8 i Windows 10 oferuje klasyczną grę w warcaby. Przeskocz nad kawałkami przeciwnika, aby je „zjeść” i sprawić, że znikną z planszy. Gracz, któremu uda się zdrapać wszystkie pionki, wygrywa. Aplikacja pozwala na 2 poziomy trudności, podczas gdy rozgrywka jest oceniana według standardowych zasad turnieju USA.

Fantastyczne warcaby [za darmo]

fantastyczne warcaby wolne okna 8

Niezależnie od tego, że jest to darmowa aplikacja, grafika stanowi znaczną poprawę w stosunku do poprzedniej aplikacji, którą sprawdziliśmy. Tutaj gracz może rozpocząć turniej z ludzkim przeciwnikiem lub komputerem. Dostępne są trzy poziomy: początkujący, średni i ekspert, więc aplikacja jest doskonałym środowiskiem dla początkujących trenerów. Plus, który z pewnością zauważysz podczas gry z tą aplikacją, to świetne dźwięki w tle.

Fantastyczne 4 z rzędu [za darmo]

Okna 4 z rzędu 8

Dzięki tej aplikacji zauważamy również pewne ulepszenia. Dodano dodatkowy poziom trudności — ekspert. Użytkownicy mogą nadal decydować się na grę przeciwko komputerowi lub przeciwnikowi, podczas gdy postępy i wygrane są śledzone. Celem jest jednak zrzucenie warcabów, aby uzyskać 4 w rzędzie, zanim zrobi to inny gracz, stąd nazwa aplikacji.

Wspaniałe warcaby [1,49 $]

sprawne okna kontrolerów 8

Ta płatna aplikacja Windows 8, Windows 10 oferuje ulepszoną grafikę i wciągającą grę. Kawałki muszą zostać schwytane przed przeciwnikiem i można to zrobić po przekątnej. Istnieją 3 poziomy trudności, ale szczególne w tej aplikacji jest to, że pozwala ona na grę przeciwko sobie. Grę można również ustawić tak, aby wyświetlała dostępne ruchy, więc jeśli nie grałeś wcześniej, nie masz szansy na naukę.

Dameo Online [bezpłatny]

Windows Online Dameo 8

Jest to odmiana gry w warcaby, która pozwala pionkom skakać we wszystkich kierunkach, nie tylko po przekątnej, jak w klasycznej grze. Co więcej, w Dameo mogą przeskakiwać całe rzędy. Będąc aplikacją online możesz współpracować i grać z graczem z całego świata. Aplikacja wprowadza element społecznościowy do gry, umożliwiając czat. Rankingi ELO pokażą Ci liczbę gier, które wygrałeś lub przegrałeś oraz rozwijające się trendy.

CZYTAJ TAKŻE: Internet Checkers Windows 8, Windows 10: Gdzie go zdobyć?

Link do głównej publikacji