Stream Chaser, Znajdź strumienie programów telewizyjnych w przeglądarce Firefox

Telewizja strumieniowa naprawdę się rozwinęła w ostatnich latach, oferując takie usługi jak Hulu, Netflix, a nawet Amazon, oferując transmisje telewizyjne za darmo lub za rozsądną cenę. Większość internautów zainteresowanych strumieniami prawdopodobnie ma swoje ulubione strony, które odwiedzają regularnie, aby oglądać najnowsze programy telewizyjne na swoim komputerze, co może czasem stanowić problem, jeśli te ulubione miejsca docelowe nie oferują szukanego programu telewizyjnego.

Wyszukiwanie w Internecie zwykle ujawnia wiele wątpliwych źródeł i kilka, które są w 100% legalne. Dodatek Firefox Chaser dodaje do przeglądarki opcję, która może spodobać się użytkownikom, którzy wolą korzystać wyłącznie z renomowanych usług.

Rozszerzenie dodaje ikonę do paska stanu przeglądarki, którą można kliknąć, aby otworzyć formularz wyszukiwania. Po prostu wpisz nazwę serialu lub odcinka, który Cię interesuje, a następnie naciśnij klawisz Enter (lub kliknij myszą ikonę wyszukiwania).

Rozszerzenie zapełnia wyniki na nowej stronie lokalnej w przeglądarce. Stream Chaser wysyła zapytania do następujących usług i baz danych: Vudu, Netflix, Amazon, CinemaNow, Hulu, Sony Video Unlimited, YouTube i iTunes.

Jak widać z wykazu, rozszerzenie przeglądarki Firefox wysyła zapytania zarówno do bezpłatnych, jak i komercyjnych ofert. Nie musi to oznaczać, że nie można uzyskać bezpłatnych odcinków w witrynach komercyjnych, ponieważ czasami oferują one również bezpłatne odcinki telewizyjne.

strumieniowe strumienie telewizyjne Chaser

Rozszerzenie sortuje dostępne strumienie programów telewizyjnych według usług, w których są oferowane. Niektóre informacje zawierają dodatkowe informacje, na przykład, czy usługi pobierają pieniądze za ich przesyłanie strumieniowe oraz jakie sezony i odcinki są oferowane na stronie.

Jednym z problemów, na które mogą natknąć się użytkownicy międzynarodowi, jest to, że usługi niedostępne w ich kraju — przychodzi na myśl Hulu — nie są odfiltrowywane z wyników. Bardzo przydatne byłoby w tym przypadku menu wyboru do odfiltrowywania usług, którymi użytkownicy nie są zainteresowani lub z których nie mogą korzystać.

Jeśli jednak chcesz oglądać transmisje programów telewizyjnych w Internecie, prawdopodobnie rozszerzenie Stream Chaser dla przeglądarki Firefox jest całkiem przydatne.

Link do głównej publikacji