Sticky Notes ciągle zmienia rozmiar w systemie Windows 10 [TECHNICIAN FIX]

Mimo że Sticky Notes to bardzo przydatna aplikacja, niektórzy użytkownicy zgłosili, że Sticky Notes ciągle się zmieniają. Najczęstszym wyzwalaczem tego problemu jest używanie wielu monitorów na tym samym komputerze. Z powodu błędu znalezionego w kodzie aplikacji Sticky Notes występują problemy z formatowaniem obrazu na monitorze o niższych parametrach DPI.

Podczas gdy czekamy na oficjalną poprawkę firmy Microsoft, w tym artykule zbadamy najlepsze metody rozwiązania tego problemu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Co zrobić, jeśli rozmiar karteczek ciągle się zmienia? Najpierw zaktualizuj system Windows 10 do najnowszej wersji, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że Microsoft rozwiązał ten problem w najnowszych aktualizacjach. Jeśli to nie pomoże, spróbuj zresetować aplikację Sticky Notes lub skorzystaj z narzędzia do rozwiązywania problemów z aplikacjami Microsoft Store.

Jak naprawić problem zmiany rozmiaru programu Sticky Notes w systemie Windows 10?

 1. Zaktualizuj system Windows 10
 2. Zresetuj aplikację Sticky Notes
 3. Rozwiązywanie problemów z aplikacjami Microsoft Store

1. Zaktualizuj system Windows 10

Jeśli rozmiar karteczek nadal się zmienia, koniecznie sprawdź najnowsze aktualizacje firmy Microsoft.

 1. Kliknij Przycisk Start > wybierz Ustawieniaaplikacja ustawień Sticky Notes ciągle zmienia rozmiar
 2. W aplikacji Ustawienia wybierz Aktualizacja i bezpieczeństwo.aktualizacja i bezpieczeństwo Karteczki samoprzylepne ciągle się zmieniają
 3. w Aktualizacja systemu Windows kliknij kartę Sprawdź aktualizacje, i zainstaluj, jeśli coś zostanie znalezione.sprawdź dostępność aktualizacji programu Sticky Notes zmienia rozmiar

2. Zresetuj aplikację Sticky Notes

Uwaga: Przed wypróbowaniem tego kroku pamiętaj o zapisaniu wszystkich informacji z aplikacji Sticky notes, ponieważ może to spowodować utratę danych znajdujących się w notatkach.

Jeśli rozmiar programu Sticky Notes nadal zmienia rozmiar na komputerze, być może ponowne zainstalowanie aplikacji może rozwiązać problem.

 1. Otworzyć Aplikacja ustawień.
 2. Teraz kliknij Aplikacjeustawienia aplikacji aplikacja Sticky Notes zmienia rozmiar
 3. Znajdź karteczki samoprzylepne na liście, wybierz to następnie wybierz Zaawansowane opcje.opcje zaawansowane Karteczki samoprzylepne ciągle się zmieniają
 4. w Zaawansowane opcje okno, Wybierz Resetowanie opcja.
 5. Spróbuj sprawdzić, czy problem karteczek został rozwiązany.

3. Rozwiąż problemy z aplikacjami Microsoft Store

Jeśli wielkość programu Sticky Notes będzie się zmieniać, być może uda się rozwiązać problem, uruchamiając wbudowane narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami Microsoft Store.

 1. Kliknij Przycisk Start> Wybierz Przycisk Ustawienia> Aktualizuj Bezpieczeństwo> Rozwiązywanie problemów> Aplikacje ze Sklepu Windows.narzędzia do rozwiązywania problemów z aplikacjami dla systemu Windows aplikacje przyklejone Wielkość karteczek stale się zmienia
 2. Po kliknięciu Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów, otworzy się okno, które będzie skanować w poszukiwaniu jakichkolwiek problemów z aplikacjami ze Sklepu Windows.
 3. Po zakończeniu procesu wyszukiwania problemów możesz spróbować sprawdzić, czy błąd karteczek nadal występuje.

W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych sposobów radzenia sobie z błędem aplikacji Sticky Notes, który zmienia rozmiar notatek po odłączeniu monitora. Aby uniknąć problemów, wykonaj czynności przedstawione w tym artykule w kolejności, w jakiej zostały napisane.

Daj nam znać, jeśli ten artykuł pomógł ci rozwiązać problem, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji