Sformatuj karty SD w systemie Windows 10 za pomocą tych rozwiązań programowych

Czy szukasz najlepsze oprogramowanie do formatowania kart SD na komputerze z systemem Windows 10? Zespół Windows Report opracował najlepsze programy idealne do tego celu.

Może to być frustrujące podczas próby sformatowania uszkodzonej karty pamięci przy użyciu domyślnego odzyskiwania komputera i wyświetla komunikat o błędzie formatowania. Nie musisz się już martwić, ponieważ wyróżniliśmy w tym poście oprogramowanie, które udowodniło, że daje najlepsze wyniki w formatowaniu kart SD.

Ponadto każde z tych programów może również rozwiązać problemy z kartą SD, takie jak formatowanie, odzyskiwanie i naprawa karty SD.

Najlepsze oprogramowanie do formatowania kart SD

1

Narzędzie formatowania pamięci USB

oprogramowanie do formatowania karty SDTo oprogramowanie jest pierwszym na naszej liście; narzędzie jest bardzo przydatnym narzędziem, ponieważ pozwala całkowicie sformatować dowolną kartę pamięci bez żadnego komunikatu o błędzie. Ponadto narzędzie USB obsługuje wszystkie typy kart pamięci z karty SD, micro SD i innych napędów USB.

Tymczasem to narzędzie może również formatować wszystkie typy systemów plików kart SD z FAT32, exFAT i NTFS. Dlatego nie ma problemu z niekompletnym formatowaniem, ponieważ narzędzie całkowicie formatuje wszystkie pliki multimedialne i przywraca kartę SD z powrotem do pierwotnej formy przechowywania.

Jednak główną wadą tego narzędzia jest brak funkcji partycji i jej ograniczenie do zaledwie czterech formatów plików.

  • Pobierz narzędzie Formatowanie dysku USB

Formatowanie dysku twardego nie jest trudne, jeśli wybierzesz najlepsze oprogramowanie do formatowania partycji dla komputerów z systemem Windows 10

2)

Narzędzie HP USB Storage Storage Format Tool

Format dysku USB HP

Oprogramowanie to, opracowane przez HP, jest wydajnym narzędziem do formatowania kart SD, szczególnie na komputerach z systemem Windows 10.

Narzędzie formatu HP USB Disk Storage jest lekkie i można je zainstalować na innym urządzeniu USB, aby można było z niego korzystać na innym komputerze z systemem Windows. Narzędzie formatowania obsługuje tylko pliki systemowe FAT32, NTFS i FAT.

Ponadto można utworzyć rozruchowy dysk USB za pomocą narzędzia dyskowego DOS do uruchamiania. Chociaż to narzędzie nie ma funkcji partycji, ale można go użyć do sformatowania karty SD bez problemów.

Tymczasem to narzędzie można pobrać za darmo i jest kompatybilne z komputerem z systemem Windows 10.

  • Pobierz narzędzie HP USB Disk Storage format

Dodaj do zakładekJak sformatować dysk flash na konsolę Xbox One / Xbox One S.

3)

Formatator kart pamięci SD

oprogramowanie do formatowania karty SDTo oprogramowanie, które formatuje karty SD, jest bezpłatnym narzędziem do formatowania dysku, które ma wiele funkcji; możesz łatwo sformatować dysk wewnętrzny, dysk zewnętrzny, kartę MMC, pamięć flash USB, a zwłaszcza kartę SD. Narzędzie ma prosty i przyjazny interfejs, który umożliwia dostęp do opcji formatowania.

Dzięki funkcji formatowania formatowanie karty SD za pomocą tego narzędzia powoduje jej całkowite sformatowanie i nie pozostawia oryginalnych danych na dysku SD podczas rozwiązywania problemów z kartą SD.

To narzędzie nie obsługuje jednak karty SD zaszyfrowanej przez funkcję „BitLocker To Go” systemu Windows; dlatego możesz sformatować kartę SD po jej odblokowaniu. W przeciwnym razie Formatator kart pamięci SD jest doskonałym narzędziem do zainstalowania na komputerze z systemem Windows 10.

  • Pobierz Formatator kart pamięci SD

Tak, możesz odzyskać usunięte pliki! 11 najlepszych programów do odzyskiwania plików na PC

4

Wiertarka dyskowa

oprogramowanie do formatowania karty SDTo narzędzie do swobodnego formatowania jest podobne do programu EaseUS Partition Master, ponieważ umożliwia bezpłatne formatowanie dysku twardego, partycji i karty SD. Oprogramowanie ma przyjazny interfejs, który pozwala użytkownikom prawidłowo usuwać lub inicjować napęd lub partycję na karcie SD.

Ponadto oprogramowanie może odzyskać usunięte pliki z karty SD. Dlatego można go wykorzystać jako narzędzie do odzyskiwania na komputerze z systemem Windows 10.

To narzędzie może jednak sformatować kartę SD tylko w formacie systemowym FAT32. Mimo to nadal jest to dobre narzędzie, które można mieć na komputerze z systemem Windows 10.

Pobierz Disk Drill

Wniosek

Te narzędzia formatowania mają swoje główne zalety, dzięki czemu można je łatwo zainstalować na komputerze z systemem Windows 10. Ponadto pomagają również podzielić dysk SD na partycje, a także rozwiązać problemy z kartami SD.

Zespół Windows Report zaleca jednak wykonanie kopii zapasowej ważnych danych na karcie SD przed sformatowaniem. Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie w korzystaniu z któregokolwiek z wyżej wymienionych narzędzi. Zostaw komentarz poniżej.

Link do głównej publikacji