Są to najlepsze aplikacje z ceną kryptowaluty na urządzenia z systemem Windows

Niezbędne jest, aby handlowcy kryptowalut byli zawsze na szczycie swojej gry. Nie jest do końca tajemnicą, że kryptowaluty, nawet wielkie nazwiska, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin itp., Mogą być wyjątkowo niestabilne. Dlatego konieczne jest, aby mieć aplikacje cen kryptowalut na urządzeniu z systemem Windows.

Te aplikacje zapewnią Ci bieżące źródło kryptowaluty, w którą zainwestowałeś. W ten sposób możesz sprawdzić, czy na rynku zachodzą nagłe zmiany, i podjąć odpowiednie działania.

Poniżej wymieniliśmy najlepsze aplikacje z cenami kryptowalut, które są dostępne na platformie Windows. Dzięki temu nie będziesz musiał wykonywać własnych niedogodnych badań. Pamiętaj, że te aplikacje są specjalnie zaprojektowane, aby sprawdzić cenę swoich kryptowalut. Portfele, aplikacje wydobywcze itp. Nie są uwzględnione na tej liście.

Należy również pamiętać, że aplikacje nie są zamawiane w żadnej określonej kolejności. Raczej każda z tych aplikacji ma swoje unikalne zalety, dzięki czemu są w stanie stać w centrum uwagi. Dobra, bez zbędnych ceregieli zacznijmy.

Aplikacje do śledzenia cen kryptowalut dla systemu Windows

1

Cena bitcoin na żywo

Pomimo niedawnego gwałtownego spadku ceny, Bitcoin jest nadal jedną z najczęściej wydobywanych monet kryptograficznych na świecie. Trudno powiedzieć, że niedawna awaria utrzyma kryptowalutę w dół. Znani ekonomiści wciąż spierają się o to, czy Bitcoin powróci do dawnej świetności.

Jednak faktem jest, że górnicy Bitcoin zużywają obecnie największą ilość energii, w porównaniu do innych górników kryptowalut. Powodem tego jest to, że górnicy bitcoinów nadal zarabiają sporo pieniędzy. Jeśli chodzi o inwestorów, tylko czas pokaże, czy cena znowu wzrośnie.

Dlatego z Cena bitcoin na żywo, będziesz jednym z pierwszych, którzy dowiedzą się o zmianach cen Bitcoin. Aplikacja jest bezbłędnie zintegrowana z interfejsem systemu operacyjnego Windows. Jak widać na powyższym obrazku, cena Bitcoin zostanie pokazana w USD bezpośrednio na Twoim menu startowe. Oznacza to, że nie musisz nawet otwierać aplikacji, aby sprawdzić cenę Bitcoin. Wszystko, co musisz zrobić, to przypiąć aplikację do menu Start. Jest to zarówno bardzo wygodne, jak i przydatne dla traderów.

Podsumowując, jeśli jesteś inwestorem lub górnikiem Bitcoin, zalecamy tę aplikację. Ta aplikacja działa zarówno na komputerze PC, jak i urządzeniu mobilnym z systemem Windows.

Uzyskaj Bitcoin Price Live Tile

  • Zobacz także: 5 najlepszych programów do finansowania domu na PC, aby kontrolować budżet

2)

Wykres kryptograficzny

Wspaniała rzecz w Wykres kryptograficzny Aplikacja jest niezwykle wszechstronna. Jest dostępny nie tylko na PC, ale także na urządzeniach mobilnych, HoloLens, a nawet Xbox One.

Co więcej, masz wiele różnych rodzajów kryptowalut.

Jeśli nie chcesz przepełniać się informacjami, możesz usprawnić swój kanał. Innymi słowy, możesz wybrać śledzenie tylko określonych monet. Możesz także przenosić karty monet według własnych preferencji. Szczególnie ważne kryptowaluty można przenieść na aktywny kafelek, aby ułatwić dostęp. Istnieje również wiele różnych sposobów nadążania za ważnymi alertami i nowościami!

Dla kogo jest Crypto Chart? Ta aplikacja jest świetna dla osób, które nie są zastraszane przez przeciążenie informacjami. W tej aplikacji masz ponad tysiąc różnych kryptowalut, które możesz śledzić. Dlatego najprawdopodobniej znajdziesz monetę, w którą zainwestowałeś.

Wady? Cóż, niektórzy ludzie narzekają, że nie ma wystarczającej liczby miejsc po przecinku. Może to być ważne w przypadku masowych kryptowalut, takich jak Bitcoin.

Pobierz Crypto Chart

3)

CryptoTracker

Ta aplikacja jest wyjątkowa, ponieważ jest w stanie pokazać całą historię. Co mam przez to na myśli? Cóż, możesz znaleźć wykresy głównych kryptowalut, takich jak Ripple, Bitcoin, Ethereum i Litecoin, i znaleźć informacje o nich za ostatnią godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok lub od momentu ich rozpoczęcia!

Znajomość historii tych kryptowalut w formie wykresu może pomóc wpłynąć na twoje inwestycje.

CryptoTracker nie obsługuje tylko USD. Zamiast tego możesz również zobaczyć ceny monet w CAD, EUR, MXN i CNY!

Interfejs jest również estetyczny. Masz możliwość wyboru między ciemnym motywem a jasnym motywem.

Polecam tę aplikację weteranom górników / inwestorów kryptowalut. Jeśli byłeś w tej scenie przez długi czas, docenisz funkcje oferowane przez CryptoTracker.

Uzyskaj CryptoTracker

  • Zobacz także: 6 najlepszych programów do kopiowania dźwięku na PC

4

Mamona

Ta aplikacja do śledzenia cen kryptowalut dla systemu Windows ma wiele do zrobienia. Masz tak wiele funkcji do pracy. Na przykład, możesz zobaczyć ceny ponad 700+ kryptowalut. Masz również funkcję wyszukiwania, za pomocą której możesz szybko znaleźć szukaną monetę. Gdy go znajdziesz, możesz go podświetlić lub ulubić, aby mieć łatwy dostęp do niego w późniejszym terminie. 

Ponadto masz portfel, w którym możesz śledzić wszystkie kryptowaluty, w które zainwestowałeś w jednym miejscu. To dobry sposób, aby śledzić, ile zarobiłeś lub straciłeś za każdą monetę.

Do tego dochodzą sekcje wiadomości, w których można śledzić wszystkie najnowsze wiadomości związane z kryptowalutami.

Istnieje również funkcja, która pozwala ustawić powiadomienia i przypomnienia. Użytkownicy uważają tę funkcję za szczególnie przydatną, ponieważ zostaną natychmiast powiadomieni, jeśli waluta osiągnie określony cel.

Wreszcie, możesz zobaczyć ceny w ponad 30 różnych walutach! Możesz wybierać między dolarem, euro, funtem i wieloma innymi.

Mamona to dość potężna aplikacja do śledzenia cen kryptowalut. Poważnym inwestorom z pewnością spodoba się korzystanie z niego. Jednak nie jest idealny dla osób, które szukają czegoś lekkiego.

Zdobądź Mamon

5

Crypto Price Widget

Jak sama nazwa wskazuje, Crypto Price Widget to widget, który można pobrać zarówno na komputer z systemem Windows, jak i Mac!

Obsługuje ponad 20 walut, wizualizuje Twoje portfolio kryptograficzne i twierdzi, że co miesiąc aktualizuje ceny 5 sekund.

Jednak najbardziej wyjątkową cechą tego widgetu jest to, że jest otwarte źródło. Oznacza to, że jeśli masz wiedzę, możesz modyfikować, a nawet ulepszać widżet.

Co więcej, wkrótce pojawi się profesjonalna wersja widgetu z jeszcze większą liczbą funkcji!

Dolna linia? Crypto Price Widget to fantastyczna aplikacja dla osób, które lubią modyfikować. Nawet jeśli nie możesz skorzystać z funkcji open source, widżet jest nadal bardzo przydatny i wygodny.

Otrzymać Crypto Price Widget

Wniosek

Wyścig o kawałek ciasta z kryptowalutą jest wciąż gorący. Wyprzedź grę dzięki tym najlepszym aplikacjom na ceny kryptowalut dla systemu Windows!

Zobacz też: 

  • Są to 3 najlepsze widżety kryptowalutowe systemu Windows 10 dla Twojej witryny
  • 2 najlepsze komputery wydobywające kryptowaluty dla początkujących
  • 5 najlepszych blokerów szyfrowania do użycia na komputerze z systemem Windows
Link do głównej publikacji