[Rozwiązany] OccidentAcrident.dll podczas uruchamiania w systemie Windows 10 — Napraw błędy komputera

OccidentAcrident.dll podczas uruchamiania w systemie Windows 10Po uaktualnieniu do systemu Windows 10 może pojawić się wiele błędów i mogą pojawić się problemy, Błąd OccidentAcrident.dll w starcie systemu Windows 10 jest jednym z powszechnych i niebezpiecznych błędów dla użytkowników systemu Windows 10. Ten błąd uniemożliwia prawidłowe uruchomienie komputera lub laptopa z systemem Windows 10, bardzo trudno jest poradzić sobie z błędami, które nawet nie pozwolą na uruchomienie komputera.

Dlaczego błąd OccidentAcrident.dll przy uruchomieniu?

Gdy system Windows uruchamia się, wtedy wiele wbudowanych aplikacji i usług Windows również jest uruchamianych w tym samym czasie, a jeśli którakolwiek z nich nie ładuje się poprawnie lub jest w niektórych przypadkach uszkodzona, komputer nie uruchamia się i wyświetla błędy takie jak OccidentAcrident.dll.

Metody naprawy błędu OccidentAcrident.dll podczas uruchamiania w systemie Windows

#Używanie Autoruns dla Windows

Z pomocą Darmowe narzędzie firmy Microsoft możesz poradzić sobie z tym problemem, Microsoft uruchomił narzędzie znane jako Autoruns naprawić tego typu problem. Narzędzie pozwoli ci wyłączyć ładowanie niektórych programów / usług, dzięki czemu możesz łatwo zidentyfikować, który program lub usługa generuje ten błąd podczas uruchamiania. Pobieranie Autoruns dla Windows fz oficjalnej strony internetowej, rozpakuj ją i kliknij prawym przyciskiem myszy plik Autoruns, a następnie kliknij Uruchom jako administrator. Teraz wyświetli listę aplikacji i usług, które są uruchamiane podczas uruchamiania komputera. Odznacz kolejno elementy innych firm i ponownie uruchom komputer / laptop, aby sprawdzić, czy OccidentAcrident.dll jest rozwiązane.

Uwaga: Jeśli nie możesz obsługiwać systemu w normalnym trybie, uruchom system Windows w trybie awaryjnym, aby wykonać jedną z poniższych sztuczek.

zdjęciaSztuczka 1: Przywróć z Kosza: Sprawdź kosz systemu Plik OccidentAcrident.dll, jest to bardzo częsta możliwa przyczyna „zaginięcia” Plik OccidentAcrident.dll.

Jeśli uważasz, że przypadkowo usunąłeś plik OccidentAcrident.dll i opróżniłeś Kosz, potrzebujesz profesjonalnego sposobu na przywrócenie usuniętego pliku DLL.

skanowanie wirusów komputerowych 10-252742Sztuczka 2: Uruchom pełne skanowanie w poszukiwaniu wirusów / złośliwego oprogramowania: omówiono powyżej, że błędy OccidentAcrident.dll mogą być połączone z wirusem komputerowym lub innym zainfekowaniem złośliwym oprogramowaniem na komputerze, który spowodował uszkodzenie pliku DLL. Skanując cały system komputerowy lub laptop za pomocą silnego programu antywirusowego lub antymalware, możesz uwolnić ten plik DLL od wszelkiego rodzaju infekcji wirusowych.

Ikona folderów-OS-System-Przywróć-Metro

Sztuczka 3: Wykonaj przywracanie systemu: Jeśli błąd OccidentAcrident.dll pojawia się tuż po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian w ważnym pliku lub konfiguracji, przywrócenie systemu może z łatwością rozwiązać ten problem.

ikona restore-nav

Sztuczka 4: Ponownie zainstaluj powiązaną aplikację / program: Jeśli widzisz błąd OccidentAcrident.dll podczas korzystania z określonego programu, natychmiast zainstaluj ponownie określony program. Dzięki temu możesz łatwo zastąpić plik. Najpierw odinstaluj powiązaną aplikację, a następnie zainstaluj ją za pomocą nowej kopii.

aktualizacja sterownikówSztuczka 5: Zaktualizuj sterowniki systemowe: Nieaktualne sterowniki systemowe również mogą generować ten problem, więc upewnij się, że sterowniki urządzeń są zaktualizowane, czy nie. Jeśli pojawia się komunikat „Brak pliku OccidentAcrident.dll” podczas próby odtworzenia gry wideo 3D, spróbuj zaktualizować sterowniki karty wideo. Zaleca się korzystanie z profesjonalnego narzędzia do aktualizacji sterowników systemowych i aktualizowanie lub naprawianie sterowników systemowych.

thumb_14389884330Windows-8-Logo

Sztuczka 6: Uruchom sfc / scannow: To polecenie służy do weryfikacji plików systemowych. Za pomocą tego polecenia można zastąpić brakującą lub uszkodzoną kopię pliku OccidentAcrident.dll (tylko jeśli ten plik DLL jest dostarczany przez Microsoft).

Onsite_PC_Solution_Windows_Update_logo

Sztuczka 7: Upewnij się, że system Windows jest zaktualizowany: Zainstaluj wszelkie dostępne aktualizacje systemu Windows, firma Microsoft wydała wiele dodatków Service Pack i innych poprawek zastępujących lub aktualizujących pliki DLL na twoim komputerze. Możliwe jest, że plik OccidentAcrident.dll może być zawarty w jednej z tych aktualizacji, a pobierając te łaty, ten problem powinien zostać naprawiony.

ikona naprawySztuczka 8: Napraw instalację systemu Windows: Jeśli nie możesz naprawić błędu pliku OccidentAcrident.dll po zastosowaniu powyższych sztuczek, zalecamy uruchomienie naprawy uruchamiania lub instalacji naprawczej. Za pomocą tych procesów należy przywrócić wszystkie pliki DLL systemu Windows.

wiseregistrycleaner-iconSztuczka 9: Użyj profesjonalnego narzędzia do czyszczenia rejestru: Aby naprawić problemy związane z OccidentAcrident.dll, możesz wypróbować profesjonalne narzędzie do naprawy rejestru. Bezpłatna aplikacja do czyszczenia rejestru może rozwiązać ten problem, usuwając nieprawidłowe wpisy rejestru związane z plikiem OccidentAcrident.dll, które mogą powodować błąd DLL.

256x256Sztuczka 10: Uruchom czystą instalację systemu Windows: Zainstalowanie nowego systemu Windows spowoduje usunięcie wszystkiego z dysku systemowego i zainstalowanie nowej kopii systemu operacyjnego Windows. Możesz wypróbować tę opcję, aby pozbyć się tego błędu, ale przed wypróbowaniem tego rozwiązania zaleca się wykonanie kopii zapasowej systemu.

Co należy zrobić po naprawieniu OccidentAcrident.dll podczas uruchamiania w systemie Windows 10

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

  1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
  2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
  3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
  4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
  5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji