Jak naprawić błędy Xinput1_3.Dll lub nie znaleziono błędów? — Napraw błędy komputera

Błąd Xinput1_3.Dll w systemie Windows 10W systemie Windows 10 Błąd Xinput1_3.Dll start pojawiające się z różnych powodów, takich jak kiedy Xinput1_3.Dll Plik DLL ulega uszkodzeniu z powodu niewłaściwego umieszczenia Xinput1_3.Dll i więcej. Aby naprawić tego rodzaju błąd DLL, należy użyć profesjonalnego narzędzia do naprawy DLL lub jeśli chcesz pozbyć się tego błędu ręcznie, zaleca się wykonanie kopii zapasowej całego komputera jako pojedynczego błędu, podczas gdy metoda ręczna może zaszkodzić cały system.

Xinput1_3.Dll plik jest współdzielony przez różne zainstalowane aplikacje, więc gdy plik ten zostanie uszkodzony, zobaczysz, że nie udało się uruchomić wszystkich połączonych aplikacji.     

Niektóre komunikaty o błędach związane z Xinput1_3.Dll to:

 • „Xinput1_3.dll naruszenie dostępu.”
 • „Nie można zarejestrować pliku xinput1_3.dll.”
 • „Nie można znaleźć C: \ Windows \ System32 \\ xinput1_3.dll.”
 • „Nie można uruchomić programu Spiderman 3. Brakuje wymaganego składnika: xinput1_3.dll. Zainstaluj ponownie program Spiderman 3. ”
 • „Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono pliku xinput1_3.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może rozwiązać ten problem.»
 • „Brak pliku xinput1_3.dll”
 • „Nie znaleziono pliku Xinput1_3.DLL”
 • „Nie znaleziono pliku xinput1_3.dll”
 • „Nie znaleziono pliku Xinput1_3.dll. Ponowna instalacja może pomóc to naprawić ”

 

Przyczyna błędów związanych z plikiem Xinput1_3.Dll

Plik xinput1_3.dll znajduje się w kolekcji oprogramowania DirectX. Ponieważ DirectX jest używany przez większość gier opartych na systemie Windows i zaawansowanych programów graficznych, błędy xinput1_3.dll zazwyczaj pojawiają się tylko podczas uruchamiania tych programów.

Metody naprawy błędu Xinput1_3.Dll podczas uruchamiania w systemie Windows 10

Uwaga: Jeśli nie możesz uruchomić systemu w normalnym trybie, uruchom system Windows w trybie awaryjnym, aby wykonać dowolny z poniższych kroków.

zdjęciaSztuczka 1: Przywróć z Kosza: Sprawdź kosz systemu w poszukiwaniu pliku błędów Xinput1_3.Dll, jest to bardzo częsta możliwa przyczyna „brakującego” pliku błędów Xinput1_3.Dll.

Jeśli uważasz, że przypadkowo usunąłeś plik błędu Xinput1_3.Dll i opróżniłeś Kosz, potrzebujesz profesjonalnego sposobu na przywrócenie usuniętego pliku DLL.

skanowanie wirusów komputerowych 10-252742Sztuczka 2: Uruchom pełne skanowanie w poszukiwaniu wirusów / złośliwego oprogramowania: powyżej omówiono, że błędy Xinput1_3.Dll mogą być powiązane z wirusem komputerowym lub innym zainfekowaniem złośliwym oprogramowaniem na twoim komputerze, które uszkodziło plik DLL. Skanując cały system komputerowy lub laptop za pomocą silnego programu antywirusowego lub antymalware, możesz uwolnić ten plik DLL od wszelkiego rodzaju infekcji wirusowych.

Ikona folderów-OS-System-Przywróć-Metro

Sztuczka 3: Wykonaj przywracanie systemu: Jeśli pojawia się błąd Xinput1_3.Dll zaraz po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian w ważnym pliku lub konfiguracji, przywrócenie systemu może z łatwością rozwiązać ten problem.

ikona restore-nav

Sztuczka 4: Ponownie zainstaluj powiązaną aplikację / program: Jeśli widzisz błąd Xinput1_3.Dll podczas korzystania z określonego programu, natychmiast zainstaluj ponownie określony program. Dzięki temu możesz łatwo zastąpić plik. Najpierw odinstaluj powiązaną aplikację, a następnie zainstaluj ją za pomocą nowej kopii.

aktualizacja sterownikówSztuczka 5: Zaktualizuj sterowniki systemowe: Nieaktualne sterowniki systemowe również mogą generować ten problem, więc upewnij się, że sterowniki urządzeń są zaktualizowane, czy nie. Jeśli pojawia się komunikat „Brak pliku Xinput1_3.Dll error”, gdy próbujesz zagrać w grę wideo 3D, spróbuj zaktualizować sterowniki karty wideo. Zaleca się korzystanie z profesjonalnego narzędzia do aktualizacji sterowników systemowych i aktualizowanie lub naprawianie sterowników systemowych.

thumb_14389884330Windows-8-Logo

Sztuczka 6: Uruchom sfc / scannow: To polecenie służy do weryfikacji plików systemowych. Za pomocą tego polecenia można zastąpić brakującą lub uszkodzoną kopię pliku błędu Xinput1_3.Dll (tylko jeśli ten plik DLL jest dostarczany przez firmę Microsoft).

Onsite_PC_Solution_Windows_Update_logo

Sztuczka 7: Upewnij się, że system Windows jest zaktualizowany: Zainstaluj wszelkie dostępne aktualizacje systemu Windows, firma Microsoft wydała wiele dodatków Service Pack i innych poprawek zastępujących lub aktualizujących pliki DLL na twoim komputerze. Możliwe jest, że plik błędu Xinput1_3.Dll może być zawarty w jednej z tych aktualizacji i pobierając te łaty, problem ten powinien zostać naprawiony.

ikona naprawySztuczka 8: Napraw instalację systemu Windows: Jeśli nie możesz naprawić błędu pliku błędu Xinput1_3.Dll po zastosowaniu powyższych sztuczek, zalecamy uruchomienie naprawy lub instalacji naprawczej podczas uruchamiania. Za pomocą tych procesów należy przywrócić wszystkie pliki DLL systemu Windows.

wiseregistrycleaner-iconSztuczka 9: Użyj profesjonalnego narzędzia do czyszczenia rejestru: Aby naprawić problemy związane z błędem Xinput1_3.Dll, możesz wypróbować profesjonalne narzędzie do naprawy rejestru. Bezpłatna aplikacja do czyszczenia rejestru może rozwiązać ten problem, usuwając nieprawidłowe wpisy rejestru związane z błędem Xinput1_3.Dll, które mogą generować błąd DLL.

256x256Sztuczka 10: Uruchom czystą instalację systemu Windows: Zainstalowanie nowego systemu Windows spowoduje usunięcie wszystkiego z dysku systemowego i zainstalowanie nowej kopii systemu operacyjnego Windows. Możesz wypróbować tę opcję, aby pozbyć się tego błędu, ale przed wypróbowaniem tego rozwiązania zaleca się wykonanie kopii zapasowej systemu.

Automatyczne narzędzie do naprawy błędu Xinput1_3.Dll

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

 1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
 2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
 3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

 1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
 2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
 3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
 4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
 5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji