Wykonaj kroki, aby naprawić błędy mfc100.dll w systemie Windows 8, 8.1

Nie możesz zalogować się do komputera lub laptopa z powodu komunikatu o błędzie „mfc100.dll”? Jeśli twoja odpowiedź brzmi TAK, to jesteś we właściwym miejscu, w tym artykule otrzymasz kompletne rozwiązanie problemu z tym błędem DLL bez konieczności stosowania jakiegokolwiek polecenia lub robienia czegokolwiek ręcznie. Ten błąd występuje na ogół w systemie komputerowym opartym na Windows 8 i 8.1, poniżej podano zarówno rozwiązanie ręczne, jak i automatyczne, zastosuj dowolny, który ci odpowiada.

Jedną z prawdopodobnych przyczyn, z powodu których możesz otrzymać komunikat o błędzie związany z plikiem „mfc100.dll”, jest to, że pliki systemowe mogą zostać zainfekowane wirusem lub złośliwym oprogramowaniem, awarią sprzętu, uszkodzonym problemem rejestru systemu Windows 8 lub może usunąć ten plik dll przez pomyłkę. Poniżej podano niektóre błędy, które napotkasz podczas usuwania pliku Mfc100.dll.

 • „Nie znaleziono pliku Mfc100.dll”
 • „Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono pliku mfc100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może rozwiązać ten problem.»
 • „Nie można znaleźć [PATH] \ mfc100.dll”
 • „Brak pliku mfc100.dll.”
 • „Nie można uruchomić [APLIKACJA]. Brakuje wymaganego składnika: mfc100.dll. Zainstaluj ponownie [APLIKACJA]. ”

Kroki, aby naprawić błąd „mfc100.dll” w systemie Windows 8

Uruchom komputer z systemem Windows 8, jeśli uruchomi się normalnie, nie wchodź w tryb awaryjny, ale w przypadku, gdy nie możesz uruchomić się normalnie, spróbuj uruchomić komputer z systemem Windows 8 «Tryb bezpieczeństwa» . Aby uruchomić system w trybie awaryjnym, musisz nacisnąć «Przesunięcie» przycisk i „F8” przycisk, gdy pojawi się ekran z logo.

Pierwsza metoda

Pobierz aplikację z oficjalnej strony Microsoft i zainstaluj ją na komputerze po pobraniu. Wybierz odpowiednią wersję swojego systemu operacyjnego podczas pobierania. Pobierz go z: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=26999

Ten program umożliwia zastąpienie lub naprawienie pliku „mfc100.dll”.

Druga metoda (w przypadku usunięcia pliku DLL)

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik „mfc100.dll”, otwórz plik «Kosz». I spróbuj przywrócić usunięty plik „mfc100.dll”.

Trzecia metoda (przywracanie systemu)

Wykonując opcję przywracania systemu, możesz przywrócić komputer do poprzedniej wersji systemu. W ten sposób wszystkie usunięte lub zgubione pliki powrócą do poprzedniego stanu.

 1. Przesuń kursor na prawą stronę ekranu Windows.
 2. Rodzaj «Poprawa» w polu wyszukiwania
 3. Kliknij na „Ustawienia” pasek obecny po prawej stronie ekranu.
 4. Wybierz «Poprawa» ikonę klikając na nią.
 5. Następnie kliknij „Przywracanie otwartego systemu”.
 6. Wybierz zalecane przywracanie, które masz na ekranie, klikając je.
 7. Kliknij «Kolejny» znajduje się w dolnej części ekranu.
 8. Kliknij «Koniec» przycisk.
 9. Poczekaj na zakończenie przywracania systemu.

Czwarta metoda

Ten błąd może również wystąpić, gdy użytkownik zainstaluje program. Jeśli ten komunikat o błędzie pojawia się po instalacji dowolnej aplikacji, wykonaj poniższe kroki.

 • Zrestartuj swój komputer.
 • Odinstaluj ostatnio zainstalowany program.
 • Ponownie zainstaluj aplikację ponownie.
 • Zrestartuj komputer.

Automatyczna metoda pozbycia się błędu „mfc100.dll”

Po zastosowaniu powyższej metody jest pewne, że komputer uwolni się z tym błędem, ale jeśli nadal go otrzymujesz błąd dll to potrzebujesz profesjonalnego sposobu, aby sobie z tym poradzić. Potrzebujesz profesjonalnie zaprojektowanego mfc100.dll narzędzie do naprawy błędów, to narzędzie umożliwia naprawienie dowolnego rodzaju błędu DLL bez konieczności ręcznego wykonywania czegokolwiek. Pobierz to narzędzie i zainstaluj je na komputerze, ta aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze lub obsłudze, więc nie potrzebujesz żadnych profesjonalnych umiejętności do obsługi. Jeśli nie masz głębokiej wiedzy na temat naprawiania błędów DLL, to narzędzie jest idealne dla Ciebie.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

 1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
 2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
 3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji