[Rozwiązany] Nie można zainstalować aktualizacji Windows 10 November Update

zainstaluj listopadową aktualizację systemu Windows 10Microsoft uruchamia wiele aktualizacji po uruchomieniu systemu Windows 10, te aktualizacje rozwiązują wiele problemów i błędów. Ale czasami użytkownicy nie mogą zainstalować tych aktualizacji z powodu nieznanego błędu. w tym artykule dowiemy się, jak naprawić Windows 10 November Update nie instaluje się, zawiesza się na 44% i więcej. W listopadzie Microsoft wydano Aktualizacja systemu Windows 10 dla użytkowników końcowych, aby naprawić niektóre błędy.

Wielu użytkowników ma problemy z zainstalowaniem tej aktualizacji. Nie są w stanie ukończyć instalacji aktualizacji i występują poniżej określonych symptomów:

  • Podczas aktualizacji Windows zawiesza się na poziomie 44% lub innym poziomie i nigdy nie wykracza poza to.
  • Całkowicie nie można rozpocząć procesu instalacji.
  • Po zakończeniu instalacji komputera / laptopa z powrotem do kompilacji 10240.

Jeśli nie możesz zainstalować tej aktualizacji z powodu któregokolwiek z wyżej wymienionych zachowań, nie martw się, ponieważ stosując podaną poniżej metodę możesz naprawić ten problem i zainstalować aktualizację bez żadnego błędu.

Metody rozwiązania problemu „Aktualizacja systemu Windows 10 z listopada nie działa”

Nadal nie ma doskonałego rozwiązania tego problemu, ponieważ problem generuje się z wielu powodów. Aby zestaw metod został podany poniżej, spróbuj pojedynczo zainstalować aktualizację systemu Windows 10 z listopada:

Metoda 1 — Sprawdź, czy nie możesz zainstalować innych aktualizacji, czy nie

Upewnij się, że możesz zainstalować inną aktualizację Windows w swoim systemie, czy nie, sprawdź, czy inne aktualizacje Windows 10 działają poprawnie w twoim systemie, czy nie. Aby to zrobić, spróbuj zainstalować inne aktualizacje i sprawdź, czy instalują się bezbłędnie.

Przypadek 1: Jeśli nie możesz zainstalować żadnej z aktualizacji, oznacza to problem w systemie Windows 10, zresetuj składniki usługi Windows Update. Odłącz również wszystkie podłączone urządzenia zewnętrzne, takie jak USB / SD / pendrive, drukarki z systemu.

Przypadek 2: Jeśli nie możesz zainstalować tylko aktualizacji listopadowej, przejdź do strony metoda 2).

Metoda 2 — Spróbuj zainstalować aktualizację listopadową za pomocą Windows PowerShell

W systemie Windows 10 jego aktualizacja nie pozwala nam zainstalować pojedynczej lub określonej aktualizacji. Tak, że musisz zainstalować to za pośrednictwem PowerShell oparta na metodzie, dzięki temu można wykryć, a szczególnie zainstalować aktualizację listopadową.

Jeśli nie możesz zainstalować aktualizacji systemu Windows 10 za pomocą metody 2, możesz przejść do metody 3.

Metoda 3 — Możesz także pobrać system Windows 10 ISO, który zawiera listopadową aktualizację

Jeśli nie możesz zainstalować tej aktualizacji za pomocą powyższych metod, to w końcu musisz zainstaluj ponownie system Windows 10 bez wpływu na dane.

LUB

Pobierz system Windows 10 ISO, który zawiera aktualizację listopadową, i możesz go użyć do aktualizacji z wersji 10204 do 10586.

Po zakończeniu instalacji aktualizacji systemu Windows 10 skanuje system Windows 10 profesjonalistą PC Cleaner dla Windows 10. Ta aplikacja usunie wszystkie literówki niechcianych i niepotrzebnych plików z systemu. Po przeskanowaniu systemu za pomocą tej aplikacji poczujesz, że Twój komputer jest zupełnie nowy. Więc spróbuj raz i sprawdź zmiany w swoim systemie.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji