10 popularnych problemów ze sterownikami systemu Windows i sposobów ich naprawy — Napraw błędy komputera

10 popularnych problemów ze sterownikami systemu WindowsSterowniki to wspólne programy (różne dla różnych urządzeń), używane w każdej wersji systemu operacyjnego Windows. Sterowniki są odpowiedzialne za połączenie sprzętu podłączonego do systemu i systemu operacyjnego. Tak więc, gdy dowolny sterownik systemu zostanie uszkodzony lub spotka się z jakimkolwiek problemem, system operacyjny nie będzie w stanie współdziałać ze sprzętem, dlatego mogą pojawić się komunikaty o błędach. W tym artykule poznasz różne problemy sterowników i ich rozwiązania.

 1. To urządzenie nie jest poprawnie skonfigurowane. (Kod 1)
 • Przyczyny: Brakuje sterowników urządzeń lub niewłaściwa konfiguracja.
 • Naprawić: Natychmiast zaktualizuj sterowniki.
 1. Sterownik tego urządzenia sprzętowego może być uszkodzony lub w systemie może brakować pamięci lub innych zasobów. (Kod 3)
 • Przyczyny: Sterownik określonego urządzenia może być uszkodzony.
 • Naprawić: Odinstaluj niechciane aplikacje, upewnij się, że sterowniki są zaktualizowane lub dodaj dodatkową pamięć RAM.
 1. To urządzenie nie może się uruchomić. (Kod 10)
 • Przyczyna: dzieje się tak z powodu braku FailReasonString w kluczu sprzętowym.
 • Rozwiązanie: Spróbuj zaktualizować sterowniki.
 1. Zainstaluj ponownie sterowniki tego urządzenia. (Kod 18)
 • Przyczyna: Dzieje się tak z powodu niewłaściwej instalacji sterownika lub uszkodzenia sterownika.
 • Naprawić: upewnij się, że sterownik jest poprawnie zainstalowany, jeśli nie, zainstaluj lub zaktualizuj sterowniki.
 1. Sterowniki dla tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)
 • Przyczyny: Z powodu niewłaściwie umieszczonych lub uszkodzonych sterowników urządzeń.
 • Rozwiązanie: Wejdź na stronę producenta i zainstaluj sterownik lub zaktualizuj go.
 1. To urządzenie nie działa poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników niezbędnych dla tego urządzenia. (Kod 31)
 • Przyczyna: System nie może załadować sterowników.
 • Naprawić: Natychmiast Zaktualizuj sterowniki.
 1. System Windows nie może zainicjować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. (Kod 37)
 • Przyczyny: Zdarza się to, gdy sterownik zwrócił awarię po uruchomieniu procedury DriverEntry.
 • Naprawić: Najpierw odinstaluj sterowniki, a następnie zainstaluj je ponownie.
 1. System Windows nie może uzyskać dostępu do tego sprzętu, ponieważ brakuje informacji o kluczu usługi w rejestrze lub jest on nieprawidłowo zarejestrowany. (Kod 40)
 • Przyczyny: Z powodu nieprawidłowych informacji o podkluczu usługi rejestru dla sterownika.
 • Naprawić: Spróbuj zaktualizować sterowniki lub odinstaluj i ponownie zainstaluj sterownik.
 1. System Windows pomyślnie załadował sterownik urządzenia dla tego sprzętu, ale nie może znaleźć urządzenia sprzętowego. (Kod 41)
 • Przyczyny: Sterownik został zainstalowany dla urządzenia niezgodnego z Plug and Play, a system Windows nie może go znaleźć.
 • Naprawić: Zaktualizuj sterowniki lub zainstaluj ponownie sterownik.
 1. Oprogramowanie tego urządzenia zostało zablokowane, ponieważ wiadomo, że ma problemy z systemem Windows. Skontaktuj się ze sprzedawcą sprzętu w celu uzyskania nowego sterownika. (Kod 48)
 • Przyczyny: Z powodu nieaktualnej wersji sterownika.
 • Naprawić: Zaktualizuj sterowniki.

Profesjonalny sposób na rozwiązanie wszystkich problemów ze sterownikami

Jeśli chcesz automatycznie naprawić błędy lub problemy ze sterownikami systemowymi, potrzebujesz profesjonalne narzędzie do naprawy błędów kierowcy. Ta aplikacja została specjalnie zaprojektowana, aby z łatwością radzić sobie ze wszystkimi typami problemów związanych ze sterownikami systemu. Nawet normalny użytkownik może obsługiwać tę aplikację i naprawiać błędy sterowników systemu.

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

 1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
 2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
 3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

 1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
 2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
 3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
 4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
 5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji