Przekraczanie ponad 1000 postów na Wind8Apps: Dziękuję !!!

Kiedy po raz pierwszy otworzyłem tę witrynę, pod koniec października 2012 r., Nie wiedziałem, że stanie się ona tak popularna, ani że uda jej się wyprodukować tak dużą liczbę dobrych treści. Dziękujemy wszystkim za przeczytanie Wind8Apps!
wind8appswind8apps
W ubiegłym tygodniu przekroczyliśmy barierę 1000 postów i jest to niewiarygodna funkcja, którą można osiągnąć w ciągu 2,5 lat od momentu uruchomienia Wind8Apps. To był głównie blog jednoosobowy, co sprawia, że ​​wysiłek jest jeszcze większy. Jednak wielu ludziom pomogło mi dojść do tego punktu i jestem im bardzo wdzięczny. Ci z was, którzy są aktywnie śledzi Wind8Apps, Cieszę się, że nadal wierzysz w Windows 8 i potęgę Sklepu Windows, ponieważ kiedy zaczynałem, około 1000 dni temu — ciekawy zbieg okoliczności, prawda? — Windows 8 był tylko małym dzieckiem. Teraz, gdy mamy do czynienia ze śmiercią Windows XP, na pewno się poprawi.

Czytaj także: Cortana na komputerze z systemem Windows 8.1 i tablecie: Daj mu czas

Mogę teraz z dumą powiedzieć, że jesteśmy THE NUMBER ONE STRONĄ INTERNETOWĄ, jeśli chodzi o przeglądanie aplikacji Windows 8 ze Sklepu Windows i informowanie Cię o najnowszych najważniejszych otrzymanych aktualizacjach. Stworzyliśmy tutaj wiele niesamowitych treści, a także omówiliśmy niektóre z najbardziej interesujących i obiektywnych wiadomości Microsoft, nie tylko nudne, przyziemne relacje z innych blogów kochających Redmond. Mam nadzieję, że dlatego nadal czytasz Wind8Apps.

Zostaliśmy poleceni i powiązani z tak dużymi witrynami, jak TechCrunch, PC World, InfoWorld, WP Central, WinBeta i wieloma innymi witrynami z całego świata. Nasze historie znalazły się na pierwszej stronie internetowej witryny do udostępniania społecznościowego wwww.slashdot.org i ogólnie udało nam się zbudować renomowaną nazwę. Dziękuję za to wszystko i mam nadzieję, że będziesz czytać nasze historie i być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dla systemu Windows.

Dziękuję Ci.

Link do głównej publikacji