Przeczytaj raport Drudge na temat Windows 8, 10 w tej aplikacji

Drudge Report to amerykański agregator wiadomości, jeden z najstarszych i używany przez wielu czytelników na całym świecie. Jeśli znajdziesz się wśród nich i posiadasz również urządzenie z systemem Windows 8, potrzebujesz teraz odpowiedniej aplikacji, która sprawi, że Raport Drudge będzie w Twoich rękach.
zatkaj okna czytnika 8
The Aplikacja Drudge Reader dla systemu Windows 8 nie jest oficjalnie wydany przez zespół Drudge Report, ale jakość i styl tej aplikacji wygląda tak, jakby została wydana przez sam zespół. Naprawdę fajne jest to, że nie ma żadnych reklam, a aplikacja porusza się naprawdę, bardzo szybko. Aplikacja ma ten sam „znak towarowy”, składający się z monochromatycznej kolorystyki i tekstu czcionki o stałej szerokości. W rzeczywistości w oryginalnym raporcie Drudge odnotowano tylko kilka zmian projektowych od jego pierwszej wersji, co nie jest zbyt częste.

Czytaj także: Kontrola aplikacji w systemie Windows 8: Deluge Connect

Przeczytaj raport Drudge na tablecie z Windows 8

Użyj Drudge Reader, aby szybko i łatwo przeglądać zdjęcia i artykuły z oficjalnej strony internetowej Drudge Report. Zgodnie ze stylem raportu Drudge, utrzymaliśmy tę aplikację prostą i znaną dla fanów Drudge. Witryna internetowa Drudge Report została opublikowana przez Matta Drudge i zawiera niezliczoną ilość najnowszych wiadomości i wydarzeń na świecie. Matt Drudge jest pionierem w wiadomościach, a jego strona internetowa jest najlepszą stroną z najważniejszymi wiadomościami.

Windows 8 czytnik DrudgeOtrzymasz mnóstwo najświeższych wiadomości i wydarzeń na świecie, a także możesz zmienić tryb czytania z normalnego na zoptymalizowany. Gdy natkniesz się na artykuł, który ci się podoba, możesz go udostępnić znajomym za pomocą paska udostępniania. Możesz także przypiąć aplikację Drudge Reader do ekranu startowego, a kafelek na żywo zostanie zaktualizowany o najnowsze artykuły, które Cię interesują. Kliknij poniższy link, aby pobrać go na system Windows 8.

Pobierz aplikację Drudge Reader na Windows 8

Link do głównej publikacji