Problemy zgłaszane z funkcją wielu komputerów w systemie Windows 10

Microsoft wprowadził wiele nowych ekscytujących funkcji w przeglądzie technicznym systemu Windows 10. Użytkownicy byli bardzo podekscytowani powrotem Menu Start i Cortany, ale jest jeszcze jedna świetna funkcja, która zwiększy Twoją wydajność, czyli możliwość pracy z wieloma komputerami.
Uważaj na wiele komputerów w Windows 10
Microsoft szuka sposobu, aby Windows 10 był jak najbardziej produktywny. A wprowadzenie wielu pulpitów, które pozwolą ci robić więcej niż jedną rzecz na raz, jest zdecydowanie właściwym kierunkiem. Na wielu komputerach użytkownicy mogą uruchamiać aplikacje Universal obok tradycyjnych programów komputerowych, co umożliwia wielozadaniowość i szybkie przełączanie między aplikacjami.

Ale nawet ta wspaniała funkcja podglądu technicznego systemu Windows 10 nie jest wolna od błędów, a firma Microsoft nadal musi wykonać wiele pracy, aby zapewnić jej niezbędną stabilność. Ponieważ system Windows 10 jest nadal wersją techniczną, w systemie występuje wiele błędów. Jeden z tych problemów powoduje awarię Eksploratora Windows, jeśli masz otwarte więcej niż trzy komputery.

Problem występuje, ponieważ wiele środowisk powoduje odświeżanie Eksploratora Windows, co często prowadzi do awarii. Dlatego zaleca się na razie pracę z dwoma komputerami stacjonarnymi, ze względu na ryzyko utraty pracy z powodu awarii Eksploratora Windows. Niestety nie możemy znaleźć żadnego konkretnego rozwiązania tego problemu, ponieważ jest to błąd systemu Windows, a jedyne, co możemy teraz zrobić, to poczekać, aż Microsoft naprawi to w przyszłych kompilacjach i ostatecznej wersji.

To tylko jeden z wielu denerwujących błędów zgłoszonych przez użytkowników. Mamy jednak nadzieję, że Microsoft wysłucha głosu swoich użytkowników i naprawi to oraz wszystkie inne zgłoszone błędy i problemy w ostatecznej wersji systemu Windows 10. Wiele komputerów stacjonarnych w systemie Windows 10 jest zdecydowanie rewolucyjną funkcją, ale użytkownicy nie mogą osiągnąć pełnego potencjału jeśli nadal tak się zawiesza.

Link do głównej publikacji