Problemy z Windows 10 i problemy z rozwiązaniami

błąd systemu Windows 10Wielu użytkowników systemu Windows 10 cierpi na błędy, po zainstalowaniu wersji ostatecznej systemu Windows 10 RTM może się pojawić Windows 10 błędy. Ale nie martw się, ponieważ lista błędów jest ograniczona, a niektóre z nich można naprawić. Niektóre błędy systemu Windows 10 można łatwo naprawić, stosując metodę ręczną. Większość błędów pojawia się z powodu błędów, niektóre błędy i błędy podano poniżej wraz z rozwiązaniem.

Problemy z Windows 10

Menu Start nie może pomieścić więcej niż 512 elementów lub aplikacji

Menu Start systemu Windows 10 nie może zawierać więcej niż 512 elementów, jest to duża liczba i nikt nie przypina 512 programów ani aplikacji do menu Start. Ale nadal jest znanym problemem w systemie Windows 10, jeśli do menu Start zostanie przypiętych ponad 512 aplikacji, znikną one z menu Start. Jeśli przekroczysz podaną liczbę ograniczoną, tj. 512, menu Start jest pomieszane.

Rozwiązanie tego problemu wciąż nie jest dostępne, ale Microsoft ma na ten temat informacje i mamy nadzieję, że uda mu się znaleźć rozwiązanie tego błędu.

Kopiuj Wklej problem (problemy ze schowkiem) w systemie Windows 10

Ten problem jest bardzo irytujący, napisał @TomWarren „OK, więc nie jestem sam, jest problem z Windows 10, który czasami nie kopiuje przy użyciu Ctrl + C. Wiele osób to widzi. Yikes ”- Tom Warren (@TomWarren) 29 lipca 2015 r

Wciąż brakuje rozwiązania tego błędu oprócz ciągłego naciskania kombinacji klawiszy, dopóki zawartość nie zostanie skopiowana do schowka. Możesz również użyć myszy, aby wykonać to zadanie, kliknij prawym przyciskiem myszy wybierz KOPIUJ lub WYCINAJ.

Problem z Windows 10 Store (beta) — nie będzie aktualizowany na PC / Surface

Rozwiązanie 1:

Aby rozwiązać ten problem, musisz zastosować dane ręczne rozwiązanie, jeśli chcesz naprawić „Sklep Windows 10 nie aktualizuje się”, zastosuj poniższe rozwiązanie:

Otwórz wiersz polecenia komputera z uprawnieniami administratora i wpisz podane polecenie: reg dodaj „HKLM \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ WindowsStore \ WindowsUpdate” / v AutoDownload / t REG_DWORD / d 4 / f

Rozwiązanie 2:

Jeśli nie możesz rozwiązać problemu przez zastosowanie powyższej metody ręcznej, masz nadzieję, że rozwiązanie 2 zadziała. W tym rozwiązaniu musisz zmienić format regionu „Norwegian, Bokmål” na «Angielskie Stany Zjednoczone» możesz to zrobić z Panel sterowania -> Region -> Format (menu rozwijane): „English (Stany Zjednoczone)” -> OK -> uruchom ponownie -> spróbuj ponownie uruchomić Store.

Windows 10 dla telefonów buduje błędy 10051

 1. Nie można otworzyć pobranej kompilacji systemu Windows 10 10051 — błąd 8018830f

Rozwiązanie: Idź do Ustawienia na swoim Lumia -> wybierz Język + region -> dotknij Język -> wybierz nowy język -> pobierz pakiet językowy -> uruchom ponownie telefon -> przejdź do Ustawienia -> kliknij Aktualizacje telefonu.

 1. W przypadku aplikacji nie działających w systemie Windows 10 kompilacja 10051 na telefony:
 • Sprawdź, czy Twój telefon jest zaktualizowany, czy nie, w tym celu: Przejdź do Ustawień -> Informacje -> Więcej informacji -> Sprawdź, czy aplikacja na telefonie jest aktualna;
 • Jeśli nadal nie możesz naprawić błędu przez zastosowanie powyższego rozwiązania, spróbuj wykonać twardy reset.

Inne typowe błędy systemu Windows 10

 • Sieci bezprzewodowe nie są dostępne
 • Menu Start nie działa
 • Aplikacje Sklepu Windows nie otwierają się
 • Sklep Windows nie otwiera się
 • Aplikacja ustawień systemu Windows 10 nie otwiera się
 • Karty graficzne NVIDIA nie są kompatybilne
 • Błąd INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE
 • Dokumenty biurowe nie otwierają się

Automatyczne rozwiązanie dla błędów systemu Windows 10:

Jeśli nie możesz rozwiązać typowych problemów z systemem Windows 10 przez zastosowanie danego ręcznego rozwiązania lub nie możesz zastosować metod ręcznych z powodu braku wiedzy, nie martw się, ponieważ możesz również spróbować rozwiązania automatycznego. W ramach tego rozwiązania narzędzie do naprawy błędów komputera z systemem Windows 10 skanuje komputer i automatycznie usuwa każdy błąd. Jest więc bardzo prosty i łatwy w użyciu, jedyne, co musisz zrobić, to „pobrać i zainstalować” to narzędzie. To rozwiązanie jest najlepsze dla tych, którzy nie mają głębokiej wiedzy na temat stosowania metod ręcznych.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

 1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
 2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
 3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji