Poprawka: Zaufaj temu komputerowi w systemie Windows 8.1 i Windows 10

Czy kiedykolwiek miałeś problem z wykonaniem określonej operacji, ponieważ komputer nie jest „zaufany”, nawet jeśli o tym wiesz? W takim przypadku pokażemy teraz, jak uczynić komputer „zaufanym komputerem”, tak jak powinien.
Windows 8 Ufaj temu problemowi z komputerem
Co tak naprawdę oznacza zaufany komputer? Cóż, próbując edytować lub dodać poufne informacje o koncie Microsoft, takie jak hasło lub numer karty kredytowej, musisz najpierw wstawić kod bezpieczeństwa, jeśli nie uzyskujesz dostępu do tych informacji z zaufanego komputera . Ale gdy uczynisz swój komputer PC zaufanym urządzeniem, nie będziesz musiał pisać tego kodu bezpieczeństwa za każdym razem, gdy chcesz uzyskać dostęp do poufnych informacji. Opcja „Ufaj temu komputerowi” nie jest domyślnie włączona (logicznie), a po włączeniu problem „Ufaj temu komputerowi” zniknie. Aby ustawić bieżący komputer jako zaufane urządzenie, wykonaj następujące kroki:

  1. Naciśnij jednocześnie klawisz Windows i ja, aby otworzyć Ustawienia komputera
  2. W Ustawieniach komputera przejdź do zakładki Użytkownicy
  3. Otrzymasz informacje o koncie Microsoft, a pod nim opcję „Ufaj temu komputerowi”
  4. Kliknij „Zaufaj temu komputerowi”
  5. Zaloguj się do konta Outlook i przejdź do Informacje o bezpieczeństwie
  6. Teraz potwierdź, że Twój komputer jest zaufanym urządzeniem, i możesz zacząć

Jeśli już oznaczyłeś swój komputer jako zaufane urządzenie, ale nadal pojawia się ten błąd, powinieneś zalogować się na swoje konto Microsoft, przejść do Zaufanego komputera i usunąć wszystkie urządzenia. Teraz wystarczy ponownie dodać komputer do listy, wykonując powyższe kroki, i wszystko powinno działać.

Jeśli masz jakieś dodatkowe komentarze, sugestie lub coś nie działa, napisz to w sekcji komentarzy poniżej. Chcielibyśmy poznać Twoją opinię i być może zapewnimy Ci dodatkową pomoc.

Link do głównej publikacji