Poprawka: wschodzący problem 70008 w systemie Windows 10

Aplikacje Windows Store i Universal są dużą częścią systemu Windows 10, ale czasami mogą pojawić się problemy z aplikacjami Windows Store. Użytkownicy zgłaszali pojawiający się problem 70008, który uniemożliwia im uruchamianie aplikacji ze Sklepu Windows, więc zobaczmy, jak rozwiązać ten problem.

Pojawiający się problem 70008 w systemie Windows 10, jak go naprawić?

Pojawiający się błąd 70008 może być problematyczny i powodować ten i wiele innych problemów. Mówiąc o problemach, użytkownicy zgłaszali następujące problemy na komputerze:

 • miłączenie wydania 67758 — Jest to kolejny powszechny problem, który może pojawić się w systemie Windows 10. Jednak omówiliśmy już ten problem w naszym artykule o numerze 67758, więc sprawdź go, aby uzyskać szczegółowe rozwiązania.
 • Pojawiający się problem 6619 — Czasami może pojawić się ten komunikat o błędzie na komputerze. W takim przypadku należy zaktualizować system i pobrać najnowsze aktualizacje.
 • Pojawiający się numer 97275 — W niektórych przypadkach ten błąd może pojawić się z powodu Twojego programu antywirusowego. Aby rozwiązać problem, wyłącz program antywirusowy i sprawdź, czy to rozwiąże problem.

Rozwiązanie 1 — Pobierz narzędzie do rozwiązywania problemów z firmy Microsoft

Microsoft jest świadomy tego problemu i wydał już narzędzie do rozwiązywania problemów, które rozwiązuje ten problem. Aby zastosować to rozwiązanie, pobierz narzędzie do rozwiązywania problemów i uruchom je. Po uruchomieniu narzędzia do rozwiązywania problemów postępuj zgodnie z instrukcjami, aby naprawić ten błąd.

Według użytkowników ten problem można rozwiązać, tworząc nowe konto użytkownika, ale wydaje się, że problem ten pojawia się, gdy masz wiele kont użytkowników na komputerze, a jeśli tak, zalecamy pobranie i użycie powyższego narzędzia do rozwiązywania problemów.

Rozwiązanie 2 — Sprawdź swój program antywirusowy

Pojawiający się numer 97275

Zdaniem użytkowników może pojawić się czasami problem 70008 z powodu programu antywirusowego. Twój program antywirusowy może zakłócać niektóre funkcje systemu Windows, powodując pojawienie się tego problemu.

Możesz jednak rozwiązać problem, wyłączając kilka funkcji antywirusowych. Jeśli to nie pomoże, być może będziesz musiał całkowicie wyłączyć swój program antywirusowy.

W najgorszym przypadku może być konieczne odinstalowanie programu antywirusowego. Jeśli usunięcie antywirusa rozwiązuje problem, następnym krokiem byłoby przejście na inne rozwiązanie antywirusowe. Istnieje wiele świetnych narzędzi antywirusowych, ale jeśli chcesz maksymalnego bezpieczeństwa, który nie będzie kolidował z twoim systemem, zdecydowanie powinieneś rozważyć Bitdefender.

Rozwiązanie 3 — Użyj programu PowerShell

W celu rozwiązania problemu Emerging 70008 niektórzy użytkownicy sugerują użycie programu PowerShell. To potężne narzędzie, a jeśli nie będziesz ostrożny, możesz spowodować uszkodzenie systemu operacyjnego. Jeśli chcesz być całkowicie bezpieczny, możesz utworzyć punkt przywracania systemu przed uruchomieniem programu PowerShell. Aby rozwiązać ten problem za pomocą programu PowerShell, wykonaj następujące kroki:

 1. naciśnij Klawisz Windows + S. i wprowadź PowerShell. Kliknij prawym przyciskiem myszy PowerShell i wybierz Uruchom jako administrator z menu.
  Pojawiający się problem 6619
 2. Po uruchomieniu programu PowerShell wprowadź następujące polecenia i naciśnij Wchodzić po każdym poleceniu:
  • Pakiet Get-appxpackage -packageType |% {add-appxpackage -register -disabledevelopmentmode ($ _. Installlocation + „appxmetadataappxbundlemanifest.xml”)}
   Pojawiający się problem 6619
  • $ bundlefamilies = (get-appxpackage -packagetype Bundle) .packagefamilyname
   Pojawiający się problem 67758
  • get-appxpackage -packagetype main |? {-not ($ bundlefamilies -contains $ _. packagefamilyname)} |% {add-appxpackage -register -disabledevelopmentmode ($ _. installlocation + „appxmanifest.xml”)}
   Pojawiający się numer 97275

Po wykonaniu wszystkich poleceń zamknij PowerShell i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

 • CZYTAĆ glinSO: Poprawka: gry ze Sklepu Windows nie będą pobierane w systemie Windows 10

Niewielu użytkowników zgłosiło, że uruchomienie pierwszego polecenia rozwiązało problem, więc może nie być konieczne uruchomienie wszystkich poleceń w celu naprawienia tego błędu. Ponadto niektórzy użytkownicy zgłosili, że rozwiązali problem za pomocą get-appxpackage -allusers | remove-appxpackage polecenie w PowerShell, więc możesz spróbować również tego.

Rozwiązanie 4 — Zainstaluj najnowsze aktualizacje

Jeśli na komputerze pojawia się problem 70008, problem można rozwiązać, instalując najnowsze aktualizacje. Aktualizacje systemu Windows zawierają wiele poprawek, a system Windows 10 zwykle pobiera je automatycznie w tle.

Czasami jednak możesz przegapić aktualizację lub dwie z powodu pewnych problemów, ale zawsze możesz sprawdzić aktualizacje ręcznie. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. naciśnij Klawisz Windows + I aby otworzyć aplikację Ustawienia.
 2. Teraz idź do Aktualizacja Bezpieczeństwo Sekcja.
  Pojawiający się problem 67758
 3. Kliknij Sprawdź aktualizacje przycisk.
  Pojawiający się numer 97275

Windows 10 będzie teraz sprawdzał dostępność aktualizacji. W przypadku dostępności jakichkolwiek aktualizacji zostaną one automatycznie pobrane w tle. Po zaktualizowaniu systemu do najnowszej wersji sprawdź, czy problem nadal występuje.

Rozwiązanie 5 — Wykonaj przywracanie systemu

Użytkownicy zgłosili, że ten problem zaczął pojawiać się po zainstalowaniu określonej aktualizacji, a aby ją naprawić, możesz przywrócić system. Aby przywrócić komputer, wykonaj następujące kroki:

 1. naciśnij Klawisz Windows + S. na klawiaturze i wprowadź przywracanie. Wybierz Utworzyć punkt przywracania z menu.
  Pojawiający się numer 97275
 2. Kliknij Przywracanie systemu przycisk.
  Pojawiający się problem 67758
 3. Kliknij Kolejny.
  Pojawiający się problem 67758
 4. Wybierz punkt przywracania, do którego chcesz przywrócić i kliknij Kolejny.
  Pojawiający się problem 6619

Po przywróceniu komputera do poprzedniego stanu należy rozwiązać problem Emerging 70008. Jeśli problem był spowodowany problematyczną aktualizacją, możesz zablokować instalację aktualizacji za pomocą narzędzia Pokaż i ukryj aktualizacje. Aby skutecznie korzystać z tego narzędzia, musisz dokładnie wiedzieć, która aktualizacja powoduje problem, więc uważnie obserwuj wszystkie ostatnio zainstalowane aktualizacje.

Rozwiązanie 6 — Wykonaj skanowanie SFC i DISM

Według użytkowników czasami ten problem może wystąpić, ponieważ pliki systemowe są uszkodzone. Możesz jednak łatwo naprawić uszkodzone pliki, uruchamiając kilka skanów na komputerze. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. naciśnij Klawisz Windows + X otworzyć Menu Win + X. Wybierać Wiersz polecenia (administrator) lub PowerShell (administrator) z menu.
  Pojawiający się numer 97275
 2. Wchodzić sfc / scannow i naciśnij Wchodzić.
  Pojawiający się problem 6619

Rozpocznie się skanowanie. Pamiętaj, że skanowanie może potrwać około 10-15 minut, więc nie przerywaj go.

Po zakończeniu skanowania sprawdź, czy problem nadal występuje. Jeśli problem nadal występuje lub nie możesz uruchomić skanowania SFC, musisz wykonać skanowanie DISM. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z tymi prostymi instrukcjami:

 1. otwarty Wiersz polecenia jako administrator.
 2. Wchodzić DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth i naciśnij Wchodzić uruchomić.
  Pojawiający się problem 67758
 3. Rozpocznie się skanowanie i jego ukończenie powinno zająć około 20 minut.

Po zakończeniu skanowania sprawdź, czy problem nadal występuje. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, powtórz skanowanie SFC jeszcze raz.

Rozwiązanie 7 — Utwórz nowe konto użytkownika

Jeśli masz problem z pojawiającym się problemem 70008, możesz to naprawić, po prostu tworząc nowe konto użytkownika. Czasami twoje konto użytkownika może zostać uszkodzone, a jedynym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest utworzenie nowego konta.

Jest to dość proste i możesz to zrobić, wykonując następujące kroki:

 1. Otworzyć Aplikacja ustawień.
 2. Po otwarciu aplikacji Ustawienia przejdź do Konta Sekcja.
  Pojawiający się problem 67758
 3. W lewym okienku przejdź do Rodzina inni ludzie. W prawym okienku kliknij Dodaj kogoś innego do tego komputera.
  Pojawiający się problem 6619
 4. Wybierać Nie mam danych logowania tej osoby.
  Pojawiający się numer 97275
 5. Wybierz Dodaj użytkownika bez konta Microsoft.
  Pojawiający się problem 67758
 6. Wprowadź żądaną nazwę użytkownika i kliknij Kolejny.
  Pojawiający się problem 6619

Po utworzeniu nowego konta przejdź do niego i sprawdź, czy problem nadal występuje. Jeśli nie, musisz przenieść wszystkie swoje pliki osobiste na nowe konto i sprawdzić, czy to rozwiąże problem.

Rozwiązanie 8 — Wykonaj uaktualnienie na miejscu

Zdaniem użytkowników, czasami możesz rozwiązać ten problem, po prostu wykonując uaktualnienie w miejscu. Jeśli nie jesteś zaznajomiony, uaktualnienie w miejscu ponownie zainstaluje system Windows 10 i wymusi aktualizację do najnowszej wersji.

W przeciwieństwie do zwykłej instalacji nie usunie żadnych plików, więc możesz kontynuować od miejsca, w którym zostało przerwane. Aby wykonać uaktualnienie w miejscu, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Pobierz i uruchom Narzędzie do tworzenia multimediów.
 2. Wybierać Zaktualizuj teraz ten komputer opcja.
 3. Poczekaj, aż instalator przygotuje niezbędne pliki.
 4. Wybierz Pobierz i zainstaluj aktualizacje (zalecane).
 5. Poczekaj, aż aktualizacje zostaną pobrane.
 6. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aż pojawi się ekran Gotowy do instalacji. Na tym ekranie kliknij Zmień, co zachować opcja.
 7. Wybierz Zachowaj osobiste pliki i aplikacje i kliknij Kolejny.
 8. Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć konfigurację.

Po zakończeniu instalacji system Windows 10 zostanie zaktualizowany i ponownie zainstalowany, a problem z Emerging problem 70008 zostanie rozwiązany.

Pojawiający się problem 70008 może uniemożliwić uruchamianie aplikacji ze Sklepu Windows, ale powinieneś być w stanie go naprawić po uruchomieniu odpowiednich poleceń PowerShell lub pobraniu niezbędnych aktualizacji.

Link do głównej publikacji