POPRAWKA: Skype wyrzuca mnie z gry

Mówienie w zespole jest koniecznością, jeśli grasz ze znajomymi, a bez niego tak naprawdę nie masz przewagi nad innymi przypadkowymi graczami. Teraz w tym celu wielu entuzjastów gier wybiera Skype zamiast innych programów innych firm. I wszystko jest w porządku, dopóki minimalizacja Alt-Tab pokazuje brzydką twarz i nie zostaniesz wyrzucony z gry.

Teraz nas wysłuchaj, rzeczywiście zapewniliśmy kilka rozwiązań, które powinny mniej więcej podporządkować Skype. Jednak w celu trwałego rozwiązania problemu zdecydowanie zalecamy sprawdzenie innych, specjalistycznych programów VoIP, które są zarówno bezpłatne, jak i lepiej dostosowane do danego zadania. Usprawniają przepustowość, a ich opóźnienia są raczej niewielkie.

Tak czy inaczej, sprawdź poniższe kroki i sam zdecyduj.

Jak zapobiec zminimalizowaniu gry przez Skype w kilku prostych krokach

 1. Wyłącz „Pokaż sterowanie połączeniami, gdy Skype działa w tle”
 2. Wybierz „Nie przeszkadzać”
 3. Wyłącz powiadomienia
 4. Użyj lepszych alternatyw VoIP

Rozwiązanie 1: Wyłącz „Pokaż sterowanie połączeniami, gdy Skype działa w tle”

Mimo że Skype jest prawdopodobnie najczęściej używaną aplikacją VoIP (Voice over IP) na świecie, nadal jest dość ograniczony, jeśli chodzi o współpracę z grami. Zasadniczo, kiedy go uruchomisz, nie będzie nieśmiałe od uznania swojej obecności w tle. Cały czas. Ponieważ wszyscy wiemy, że gry online nie lubią częstych Alt-Tab podczas grania. Niektórzy nawet identyfikują to jako oszustwo i to jest ostatnia rzecz, jakiej chcemy, prawda?

 • CZYTAJ TAKŻE: Czy twoja aplikacja Blizzard nie działa podczas inicjalizacji? Oto jak to rozwiązać

Pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby powstrzymać niechcianą aktywność ze Skype podczas grania, jest wyłączenie kontroli połączeń. W tym scenariuszu chcemy, aby Skype był tak spokojny, jak to możliwe. Oto jak to zrobić w kilku prostych krokach:

 1. otwarty Skype.
 2. Kliknij Przybory a następnie Opcje.skype wyrzuca mnie z gry
 3. Wybierz Połączenia.
 4. Kliknij Ustawienia połączeń.skype wyrzuca mnie z gry
 5. Wybierz ”Pokaż ustawienia zaawansowane”.
 6. Odznacz ”Pokaż sterowanie połączeniami, gdy Skype jest w tle”I zapisz zmiany.skype wyrzuca mnie z gry

Rozwiązanie 2: Wybierz „Nie przeszkadzać”

Ponadto „Nie przeszkadzać” powinien oznaczać przejście do trybu online w Skype podczas grania w grę. Dzięki niemu będziesz mógł uniknąć wszystkich niepotrzebnych powiadomień i podpowiedzi, zachowując jednocześnie połączenie ze znajomymi. Po zakończeniu konfiguracji i nawiązaniu połączenia ze znajomymi wybierz tryb „Nie przeszkadzać”. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej:

 1. otwarty Skype.
 2. Przejdź do swojego Pozycja konta (pod zdjęciem profilowym) i rozwiń menu statusu.
 3. Wybierz «Nie przeszkadzać”.skype wyrzuca mnie z gry
 • Po tym Skype nie powinien cię wyrzucać z gry. Jeśli nadal tak jest, sprawdź następny krok.

  Rozwiązanie 3: Wyłącz powiadomienia

  Innym sposobem na utrzymanie Skype’a jako niskiego klucza jest wyłączenie powiadomień. Istnieje cała masa powiadomień, które są raczej nieprzydatne, zwłaszcza gdy potrzebujesz Skype’a, aby trzymać się z dala od firmy podczas sesji gry. Ponadto możesz je wszystkie wyłączyć i włączyć wszystko później, gdy skończysz pada spustoszenie bez zasięgu 360 w Call of Duty lub Battlefield.

  Oto jak wyłączyć powiadomienia Skype w kilku prostych krokach:

  1. otwarty Skype.
  2. otwarty Przybory.
  3. Kliknij Opcje.skype wyrzuca mnie z gry
  4. Wybierz Powiadomienia z lewego panelu.
  5. Odznacz ”Włącz powiadomienia Skype na pulpicie systemu Windows”I zapisz zmiany.skype wyrzuca mnie z gry

  Rozwiązanie 4: Użyj lepszych alternatyw VoIP

  Wreszcie, jeśli żadne z powyższych nie jest odpowiednie, zawsze możesz skorzystać z alternatyw. Jest rok 2017, a gra online jest u szczytu. Oznacza to, że oprócz mnóstwa gier, mamy mnóstwo programów pomocniczych, które są znacznie lepsze niż Skype dla danego zadania. Oprócz lepszej integracji, programy te są pod względem funkcji świetnym ulepszeniem w stosunku do Skype.

  Używaj Skype do wszystkiego innego, ale do czatu zespołowego pamiętaj o uwzględnieniu jednego z następujących programów:

  • TeamSpeak 3
  • Bełkot
  • Niezgoda
  • Klątwa Głosu
  • Czat głosowy Blizzard.

  Każdy z nich ma przewagę na Skype w zakresie gier online i rozmów głosowych ze znajomymi. Wszystkie są bezpłatne, ale niektóre z nich są wyposażone odpowiednio w programy uruchamiające lub klientów. Naszym wyborem byłby prawdopodobnie TS3 lub Discord, które są powszechnie używane i uważane za niezawodne i dobrze zaprojektowane oprogramowanie.

  • To powinno to zakończyć. Jeśli masz alternatywne rozwiązanie, o którym zapomnieliśmy lub pytania dotyczące Skype’a minimalizujemy, na które nie odpowiedzieliśmy, pamiętaj o tym w sekcji komentarzy poniżej. Chętnie usłyszymy od ciebie.

Link do głównej publikacji