POPRAWKA: Przycisk Start nie działa po aktualizacji systemu Windows 10

Najnowsza aktualizacja systemu Windows 10 i Windows 8.1 przyniosła wiele irytujących problemów dla użytkowników, oprócz nowych funkcji i opcji. Wielu narzeka na to, że przycisk Start nie działa poprawnie. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać więcej.
przycisk Start aktualizacji systemu Windows 8.1

Mam ocenę systemu Windows 8.1 dla przedsiębiorstw i uaktualniłem się do nowej aktualizacji i mam opcję przejścia na pulpit zamiast uruchamiania. Nie jestem pewien, czy to jest przyczyną problemu, ale kiedy kliknę przycisk Start, nie zrobi on nic ani kliknie prawym przyciskiem myszy, a kiedy umieścisz mysz w prawym dolnym rogu, pasek również się nie wyświetli. przełączanie między pulpitem a uruchamianiem nie działa, czasem ponowne uruchomienie rozwiązuje problem, a czasem nie. przy okazji używam komputera, a nie tabletu

 • ROZWIĄZANE: przycisk Start nie działa po aktualizacji

  Tak więc w powyższym fragmencie zobaczyłeś, co powiedział jeden z użytkowników, których dotyczy problem. Jak się okazuje, przycisk Start nie reaguje ani na lewy, ani na prawy przycisk, co oczywiście jest irytujące. A na co narzeka inny użytkownik:

  Nie jesteś sam. Mam dokładnie takie samo irytujące zachowanie. Przełączanie z aplikacji Metro z powrotem na pulpit jest możliwe tylko za pomocą przycisku Start na mojej klawiaturze. Pasek Charms również zniknął, więc lewy górny i prawy górny róg również są bezużyteczne. Ponowne uruchomienie rozwiązuje problem przez kilka godzin, a potem nagle znika.

  Rozwiązania, aby naprawić przycisk Start nie działa po aktualizacji

  Usuń pliki aktualizacji Windows

  Mogę zasugerować i usunąć pliki instalacyjne aktualizacji Windows 10, 8.1 Update, a to może rozwiązać irytujący problem. Dla niektórych rozwiązało to problem; potem możesz skorzystać z Windows Update i uzyskać go jeszcze raz, ponieważ mógł wystąpić błąd z jednym z plików instalacyjnych KB, który został następnie naprawiony.

  • Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aktualizacją

   Innym szybkim rozwiązaniem jest uruchomienie wbudowanego narzędzia do rozwiązywania problemów z aktualizacjami, ponieważ ten problem wystąpił wkrótce po zaktualizowaniu systemu. Jeśli używasz systemu Windows 10, wybierz Ustawienia> Aktualizuj Bezpieczeństwo> Narzędzie do rozwiązywania problemów> wybierz i uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z Windows Update.

   Narzędzie do rozwiązywania problemów z aktualizacją systemu Windows 10

   Jeśli używasz systemu Windows 8.1 lub Windows 7, możesz uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów z aktualizacją z Panelu sterowania.

   panel sterowania aktualizacji systemu Windows do aktualizacji

   Dodatkowe rozwiązania

   Aby uzyskać dodatkowe rozwiązania, możesz również sprawdzić nasz przewodnik dotyczący rozwiązywania ogólnych problemów z przyciskiem Start. Jeśli znasz inną działającą poprawkę, daj nam znać, zostawiając swój komentarz poniżej.

Link do głównej publikacji