Poprawka: plik Adcjavas.inc uszkodzony w systemie Windows 10

Niektóre osoby zgłosiły, że mają problemy z uszkodzonym plikiem adcjavas.inc od czasu uaktualnienia do systemu Windows 10. A jeśli masz problem z uszkodzonym plikiem adcjavas.inc w systemie Windows 10, to przyszedłeś do właściwe miejsce, ponieważ mamy dla Ciebie kilka rozwiązań.

Plik Adcjavas.inc uszkodzony w systemie Windows 10

Jak naprawić uszkodzony plik adcjavas.inc w systemie Windows 10

Czym jest adcjavas.inc? Jest to plik systemowy, który zawiera stałe ADO, które są używane do tworzenia skryptów w systemie Windows. Jeśli jednak ten plik jest uszkodzony, nie będziesz mógł uzyskać uprawnień do folderów i plików. W rzeczywistości możesz udzielić pozwolenia, ale tylko do momentu ponownego uruchomienia komputera. Aby rozwiązać problem z uszkodzonym plikiem adcjavas.inc, sprawdź jedno z następujących rozwiązań.

Rozwiązanie 1 — Zamień uszkodzony plik na właściwy

Adcjavas.inc znajduje się w kilku lokalizacjach na twoim komputerze (jak widać na poniższym obrazku), więc możesz spróbować zastąpić uszkodzony plik adcjavas.inc działającym. Po prostu skopiuj działający z jednego miejsca i zastąp go uszkodzonym.

adcjavas.inc Windows 10Musisz przyznać uprawnienia administracyjne do zastąpienia pliku, ale nie martw się, powinien on być ważny do ponownego uruchomienia.

Rozwiązanie 2 — Napraw system Windows 10

Wiem, że to brzmi jak banalne rozwiązanie, ale odświeżenie faktycznie działa. Zastąpi wszystkie uszkodzone pliki adcjavas.inc prawidłowymi i prawdopodobnie rozwiąże inne problemy, o których nawet nie wiedziałeś, że są na twoim komputerze. Bardzo ważne jest, aby nie instalować systemu Windows 10 od zera, ponieważ spowoduje to usunięcie wszystkich plików i danych, zamiast tego należy wykonać „uaktualnienie w miejscu”, które po prostu odświeży pliki systemowe, nie usuwając plików. Oto, co musisz zrobić:

  1. Pobierz stąd narzędzie do tworzenia nośników instalacyjnych systemu Windows 10
  2. Postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora i utwórz nośnik instalacyjny systemu Windows 10
  3. Po utworzeniu nośnika instalacyjnego włóż go do komputera, gdy nadal działa
  4. Wybierz zachowanie plików i danych i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami, aby zakończyć naprawę systemu Windows 10

To wszystko, większość użytkowników, którzy napotkali problem z adcjavas.inc, zgłosiło, że jedno z tych rozwiązań rozwiązało problem i mamy nadzieję, że będą one również dla Ciebie przydatne. Jeśli masz jakieś pytania, komentarze lub sugestie, sięgnij do sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji