Poprawka: Nie można pobrać Minecraft z Windows Store Błąd 0x803f7003

Minecraft jest prawdopodobnie najpopularniejszą grą na świecie, a Microsoft zrobił to dobrze, włączając grę do Windows Store. Ale niektórzy gracze zgłaszają, że nie mogą pobrać gry z powodu błędu 0x803f7003, więc oto kilka wskazówek, jeśli masz do czynienia z tym problemem.
Nie można pobrać Minecraft ze Sklepu Windows ze względu na błąd 0x803f7003

Nie możesz pobrać Minecraft ze Sklepu Windows? Obserwuj to

Rozwiązanie 1 — Spróbuj odświeżyć pobieranie wiele razy

Wiem, że to brzmi jak głupie rozwiązanie, w rzeczywistości to wcale nie brzmi jak rozwiązanie, ale niektórzy użytkownicy zgłosili, że mogli pobrać Minecraft normalnie po kilkukrotnym naciśnięciu przycisku pobierania, więc zanim zrobisz cokolwiek innego, może wysłać kilka minut, kilkakrotnie naciskając przycisk pobierania.

Nie można pobrać Minecraft ze Sklepu Windows

Jeśli to naprawdę okaże się niewłaściwe „rozwiązanie”, problem prawdopodobnie tkwi w Sklepie Windows, więc powinieneś coś z tym zrobić.

Rozwiązanie 2 — Zresetuj Sklep Windows

Jak powiedziałem, problem prawdopodobnie występuje w Sklepie Windows, więc pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, jest zresetowanie Sklepu Windows, a następnie spróbuj ponownie pobrać Minecraft. Oto jak zresetować Sklep Windows:

  1. Przejdź do wyszukiwania i wpisz wsreset.exe
  2. Naciśnij Enter i pozwól procesowi zresetować Sklep Windows

Teraz zaloguj się ponownie do swojego konta Microsoft i spróbuj pobrać Minecraft. Jeśli problem nadal występuje, zapoznaj się z naszym artykułem na temat rozwiązywania problemów ze Sklepem Windows, aby uzyskać więcej rozwiązań.

Jeśli nadal nie możesz pobrać gry ze Sklepu Windows, powinieneś poszukać dodatkowych rozwiązań na forach Minecraft i Windows, mam nadzieję, że ci faceci wymyślili jakieś inne rozwiązanie.

Jeśli masz jakiekolwiek inne problemy związane z systemem Windows 10, możesz sprawdzić rozwiązanie w sekcji Poprawka systemu Windows 10.

Link do głównej publikacji