Aktualizacja sterownika systemu Windows 7 dla karty Intel HD Graphics 4600 kończy się niepowodzeniem

Wielu użytkowników systemu Windows 7 skarży się na nieudane aktualizacje sterowników dla karty graficznej Intel HD 4600. Po zaakceptowaniu instalacji aktualizacji wymienionej w Centrum Windows Update na ekranie pojawia się kod błędu 80070103.

Tysiące użytkowników obejrzało wątek na ten temat, co oznacza, że ​​ten problem wcale nie jest odizolowany. Aktualizacja sterownika dla Intel HD Graphics 4600 jest oznaczona jako ważna i wielu użytkowników próbuje ją zainstalować, obawiając się potencjalnego zagrożenia bezpieczeństwa.

Aktualizacja sterownika dla Intel HD Graphics 4600 kończy się niepowodzeniem z błędem 80070103

Korzystam z systemu Windows 7 (nie będę aktualizować do wersji 10 i zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go uniknąć!) I właśnie zauważyłem ważną aktualizację, ale próbowałem teraz zainstalować dwa razy za pośrednictwem centrum aktualizacji i to ciągle wraca, mówiąc, że to się nie udało. Wraca z kodem błędu 80070103. Nie wiesz, co się dzieje, czy ktoś może mi wyjaśnić, jak to naprawić, lub powiadomić Microsoft o problemie?

Chociaż ta aktualizacja była dostępna od dłuższego czasu, nie ma szczegółowych informacji na temat jej zawartości. Gdy użytkownicy klikną „Więcej informacji”, przechodzą do stron pomocy systemu Windows, na których nie ma żadnych szczegółów dotyczących aktualizacji Intel HD Graphics 4600.

To spowodowało, że wielu użytkowników przyjęło, że Microsoft wypycha aktualizację Intel, o której tak naprawdę nic nie wie. Ponadto użytkownicy potwierdzają, że ich filmy działają poprawnie, nawet jeśli nie zainstalują tej aktualizacji.

Rozwiązania oferowane przez inżynierów wsparcia Microsoft (uruchamianie Narzędzie do rozwiązywania problemów z Windows Update i resetowanie składników Windows Update) do tej pory nie działał. Jeden użytkownik potwierdził, że aktualizację sterownika dla karty graficznej Intel HD 4600 można zainstalować, korzystając z bezpośredniego łącza pobierania ze strony internetowej firmy Intel.

Ogólnie rzecz biorąc, ten problem aktualizuje wielu użytkowników, którzy stracili już wiarę w Microsoft: „[…] to oczywiście wina po stronie Microsoftu, ale oczywiście nie uznają tego, dopóki setki ludzi nie zgłoszą się i nie potwierdzą tego to dla nich ten sam problem, co dla nas. ”

Czy udało Ci się zainstalować aktualizację sterownika Intel HD Graphics 4600? Czy zauważyłeś jakieś ulepszenia wideo?

Link do głównej publikacji