Aktualizacja Windows 10 1511 z listopada powoduje problemy z BootCamp

Istnieje wiele problemów spowodowanych najnowszą listopadową aktualizacją systemu Windows 10 „1511”, ale wprowadzono również kilka świetnych ulepszeń, takich jak nowa funkcja „Znajdź moje urządzenie”, integracja ze Skype i inne.

Dziś mówimy o innym irytującym problemie związanym z aktualizacją systemu Windows 10 Threshold 2, który najwyraźniej dotyczy użytkowników BootCamp. Oto, co powiedział jeden użytkownik, którego dotyczy problem:

Po przeprowadzeniu nowej aktualizacji systemu Windows 10 z listopada 2012 r. 15 ″ sieci rMBP nie działają. Próbowałem ponownie pobrać pakiet instalacyjny BootCamp na El Capitan, ale jest jakiś problem podczas wykonywania opcji instalacji w systemie Windows, a mój Macbook jest odcięty od Internetu. Mam wrażenie, że Microsoft mógł zmienić jakiś identyfikator kompilacji lub coś takiego, więc pakiety Apple decydują, że system operacyjny jest nieprawidłowy?

Najprawdopodobniej przyczyną tego może być fakt, że Apple nie zaktualizowało jeszcze w pełni swoich sterowników, aby uwzględnić je w nowej wersji systemu Windows 10. Ktoś inny mówi, że ma podobne problemy na komputerze iMac:

Miałem ten sam problem z moim komputerem iMac 2012. Po zainstalowaniu progu jako aktualizacji mój komputer iMac nie mógł się uruchomić po pierwszym z kilku niezbędnych restartów z tą aktualizacją. Nawet Windows nie mógł rozwiązać problemów, więc uważaj na tę aktualizację, ale być może jest ona związana z moim „starszym” komputerem iMac. I nie, nowa instalacja z Threshold DVD miała ten sam problem z uruchomieniem.

Inny właściciel MacBooka Pro powiedział, że dokonał podwójnego rozruchu systemu Windows i zaktualizował swój system Windows 10 do najnowszej wersji (TH2 / 10586.3 / 1511), a następnie napotkał następujące problemy:

Poczta: Nie można synchronizować kont, nie można zmieniać ustawień kont ani ich usuwać. Za każdym razem, gdy próbuję kliknąć konto, aby zmienić jego ustawienia, nic się nie dzieje.
Drugi wyświetlacz: Za każdym razem, gdy komputer się uruchamia, ekran pomocniczy uruchamia się w trybie czarno-białym. Aby to naprawić, muszę odłączyć drugi wyświetlacz, podłączyć go ponownie, a następnie uruchomić AMD Catalyst Control Center (mam kartę graficzną AMD 6750M), aby ponownie wyświetlić kolory na ekranie.
Parallels Bootcamp: Wcześniej mogłem uruchamiać się na partycji Windows 10 za pomocą Parallels. Dzięki nowej aktualizacji nie mam już dostępu do Internetu, jeśli próbuję uruchomić moją partycję Windows 10 z poziomu systemu OS X. Brakuje karty Parallels Ethernet Adapter na liście kart sieciowych w Menedżerze urządzeń i wydaje się, że nie mogę uzyskać to z powrotem (ponowna instalacja narzędzi Parallel nie pomaga). Nie ma jeszcze rozwiązania na forach Parallel.

A co z tobą, czy miałeś wpływ na najnowszą kompilację systemu Windows 10, gdy próbujesz użyć BootCamp? Zostaw swój komentarz poniżej i daj nam znać.

Link do głównej publikacji