Poprawka: Nie mogę użyć Insider Hub w Windows 10

Być może niektórzy z was nie wiedzą, ale Windows Insider Hub nie jest już domyślną aplikacją dołączoną do nowszych wersji Windows 10. Ale wciąż istnieją rozwiązania, jak je odzyskać, na wypadek, gdyby nie było go w systemie Windows 10.a
okna centrum informacji wewnętrznych 10

Jak włączyć Windows Insider Feedback Hub

Jeśli więc nie możesz znaleźć Insider Hub i chcesz go ponownie użyć, musisz wykonać następujące czynności:

  • Przejdź do Ustawienia-> System-> Aplikacje cechy
  • Naciśnij lub kliknij Zarządzaj funkcjami opcjonalnymi
  • Naciśnij lub kliknij opcję Dodaj funkcję
  • Znajdź Insider Hub, a następnie kliknij zainstaluj

Ta ścieżka jest nieco inna w nowych kompilacjach systemu Windows 10. Mianowicie musisz przejść do Ustawienia> Aplikacje> Aplikacje Funkcje, a następnie kliknij Zarządzaj opcjami Funkcje.

Zarządzaj opcjami Funkcje aplikacji Windows 10

Po oficjalnym wydaniu systemu Windows 10 Insider Hub został ponownie uwzględniony w kompilacjach wersji zapoznawczej, ale są użytkownicy, którzy zgłosili, że nadal go nie ma.

Według innych użytkowników Insider Hub jest zainstalowany, ale po załadowaniu wyświetla następujące informacje: „Zaloguj się i połącz. Aby korzystać z Insider Hub, upewnij się, że masz połączenie z Internetem i zalogowałeś się za pomocą konta Microsoft zarejestrowanego w Windows Insider Program. „Oto, co ktoś sugeruje wypróbować:

Widziałem już kilka razy, w których aplikacja Insider Hub wydaje się być zainstalowana, ale jest to stara wersja i nie chce się uruchomić. Próbowałem odinstalować mój i ponownie go zainstalować. Musiałem zrestartować, zanim stał się dostępny do ponownej instalacji.
Ponieważ Insider Hub nie wykrywa, że ​​login Windows jest zweryfikowanym kontem MSA i Insider, możesz również spróbować go odinstalować, Zatrzymywanie kompilacji Insider, przełączanie na lokalne konto administratora Windows, restartowanie, przełączanie z powrotem na login Windows MSA, weryfikacja konto z aplikacją na kod lub smartfon, kompilacje Start Insider i kolejne ponowne uruchomienie przed dołączeniem do Fast Ring. Następnie zainstaluj Insider Hub i sprawdź, czy to działa.

A oto kolejny pomysł:

Uruchomienie setup.exe z oficjalnego nośnika systemu Windows 10, tak jak w przypadku uaktualnienia do nowej wersji, może być również pomysłem, jeśli nigdy tego nie zrobiłeś. Jeśli to zrobisz, wybierz ustawienia Windows i pomiń wszystkie ekrany z prośbą o klucz produktu.
Opcja uruchamiania Windows Insider Builds jest dostępna w Windows Update, nawet przy czystych instalacjach oficjalnego nośnika Windows 10. Myślę, że każdy może dołączyć w ten sposób, nawet jeśli jego login MSA nie był wcześniej zarejestrowany w programie Insider.

Jeśli zdarzyło Ci się znać inne rozwiązania dla Insider Hub w Windows 10, zostaw swój komentarz poniżej i daj nam znać.

AKTUALIZACJA: Od czasu napisania tego posta znaleźliśmy szereg dodatkowych rozwiązań, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemów z Centrum opinii. Na przykład możesz zresetuj aplikację Centrum opinii, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

sprzężenie zwrotne hub3

Jeśli ta metoda nie pomogła, możesz zresetuj aplikację Hub Hub za pomocą PowerShell. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć PoweShell i uruchomić następującą komendę: Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register „$ ($ _. InstallLocation) AppXManifest.xml”}

Dodatkowo możesz także uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami ze Sklepu Windows.

narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami sklepu Windows

Mamy nadzieję, że jedna z tych metod działała dla Ciebie.

Link do głównej publikacji