Poprawka: krytyczna awaria PayPal

Niektóre witryny zawierają przyciski Darowizna PayPal, które można nacisnąć, aby przekazać darowiznę na stronę. Jednak niektórzy stwierdzili, że te przyciski nie zawsze działają i zwracają Błąd krytyczny awarii po naciśnięciu Czy Twoja witryna lub blog zawiera przycisk Przekaż darowiznę z tym błędem? A może nie działa przycisk Przekaż darowiznę w witrynie, na którą próbujesz przekazać darowiznę? Tak czy inaczej, jest to kilka potencjalnych poprawek błędu.

Nie otwieraj strony przycisku PayPal w Internet Explorerze

Należy pamiętać, że ten błąd krytyczny występuje najczęściej w programie Internet Explorer. Czy naciskasz przycisk Darowizna na stronie otwartej w Internet Explorerze? Jeśli tak, otwórz tę samą stronę w Google Chrome lub Firefox. Następnie ponownie naciśnij przycisk Darowizna PayPal. Nie pomoże to twórcom witryn naprawić błędu w ich witrynach, ale jeśli wystarczy wpłacić darowiznę PayPal, może to załatwić sprawę.

Wyłącz rozszerzenia przeglądarki

Kilka rozszerzeń przeglądarki może blokować przycisk Darowizna PayPal. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku programów blokujących reklamy. Najszybszym sposobem, aby to naprawić, jest wyłączenie wszystkich rozszerzeń przeglądarki za pomocą CCleaner w następujący sposób.

  • Otwórz narzędzie CCleaner na poniższej migawce.

  • Kliknij Przybory > Wtyczki do przeglądarek aby otworzyć listy rozszerzeń przeglądarki pokazane poniżej. Tam możesz wybrać cztery zakładki z listą rozszerzeń Internet Explorer, Google Chrome, Firefox i Opera.

  • Możesz wybrać wszystkie włączone rozszerzenia, przytrzymując klawisz Ctrl.
  • wciśnij Wyłączyć przycisk, aby wyłączyć rozszerzenia.
  • Teraz zamknij CCleaner, otwórz przeglądarkę, w której wyłączono rozszerzenia, i ponownie naciśnij przycisk Darowizna.

Sprawdź dwukrotnie kod HTML przycisku darowizny PayPal

Jeśli chcesz naprawić przycisk Przekaż darowiznę w swojej witrynie, sprawdź dwukrotnie jego kod HTML. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś kod HTML i czy nie zawiera on literówek. Sprawdź także, czy Twoje narzędzie do edycji nie modyfikuje żadnych znaków z oryginalnego wklejonego kodu źródłowego. Możesz sprawdzić kod HTML przycisku za pomocą przykładowego kodu poniżej i kodu pokazanego na tej stronie.
formularz>

Jeśli strona lub witryna przycisku Podaruj zawiera ramki, bardziej konkretną rzeczą do sprawdzenia w kodzie HTML jest tag. Ramki nie mogą wyświetlać stron płatności PayPal. W związku z tym należy zmodyfikować kod HTML, aby uniemożliwić ramkom wyświetlanie stron płatności PayPal.

Edycja HTML wymaga dodania tagu target = „paypal”. HTML powinien wyglądać następująco: . Możesz także zmienić wygląd strony przycisku, aby nie zawierała żadnych ramek; ale jeśli wymaga to drastycznego przeprojektowania, lepiej zmodyfikować kod HTML przycisku Przekaż darowiznę. Lub dostosuj HTML, aby przycisk otwierał się w nowym oknie bez ramek.

Zatem błąd krytyczny w systemie PayPal może wynikać z ramek stron lub rozszerzeń przeglądarki bardziej niż czegokolwiek innego. Pamiętaj, że jeśli masz witrynę lub blog WordPress, możesz dodać do niej przycisk Darowizna PayPal za pomocą tej wtyczki.

Link do głównej publikacji