Poprawka: błąd sterownika Lenovo N700 w systemie Windows 10

Lenovo N700 to wspaniała mysz wyposażona w bardzo przydatne funkcje. Jest wyposażony w technologię bezprzewodową 2,4 G i ma również funkcje Bluetooth. Mysz komputerowa ma trzy przyciski zapewniające dodatkową elastyczność. Do tego dochodzi wskaźnik laserowy, który znacznie ułatwi prezentacje.

Podwójne tryby tego Lenovo odróżnia go od innych myszy tej klasy. Jakkolwiek świetna mysz, wciąż jest miejsce na błędy. Dlatego w tym artykule omówimy poprawkę dla każdego wspólnego Błędy sterownika Lenovo N700 na które możesz natknąć się.

Gdy masz problemy z podłączeniem Lenovo N700 do komputera, zwykle wiąże się to ze sterownikami Bluetooth. Naturalnie, rozwiązanie problemów ze sterownikiem Lenovo Bluetooth pomoże przywrócić działanie Lenovo N700.

Poniżej znajdują się 3 metody, których możesz użyć, aby ponownie działać. Należy pamiętać, że te instrukcje są przeznaczone dla użytkowników systemu Windows 10. Inne wersje systemu Windows mogą wymagać różnych obejść.

Napraw problemy ze sterownikiem Lenovo N700 w systemie Windows 10

 1. Włącz tryb wykrywania
 2. Upewnij się, że sprzęt Bluetooth jest włączony
 3. Zaktualizuj sterowniki

Metoda 1: Włącz tryb wykrywania

Zazwyczaj komputer automatycznie wykrywa urządzenia Bluetooth. Jeśli jednak nie zlokalizuje myszy N700, ustawienia prawdopodobnie są nieprawidłowo skonfigurowane. Aby to zmienić, musisz:

 1. Najpierw upewnij się, że mysz Bluetooth N700 jest włączona. Zapewni to, że jest to możliwe do wykrycia. Ważne jest również, aby mysz znajdowała się w zasięgu komputera.
 2. Dalej otwórz Początek i wpisz „Ustawienia ” kliknij dwukrotnie pierwszy wynik
 3. Znajdź sekcję o nazwie Urządzenia w oknie Ustawienia.ustawienia Windows 10
 4. Gdy znajdziesz się w tej sekcji, powinieneś znaleźć opcję „Dodaj Bluetooth lub inne urządzenie„. Wybranie tej opcji powinno pomóc Ci znaleźć mysz Lenovo N700.

dodaj bluetooth lub inne urządzenia

Metoda 2: Upewnij się, że sprzęt Bluetooth jest włączony

 1. Na początek upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt, który umożliwi podłączenie urządzenia Bluetooth do komputera.
 2. Przytrzymaj Klawisz Windows razem z X klawisz. Powinno to sprawić, że lista pojawi się jak na poniższym obrazku. Po wyświetleniu listy wybierz Menadżer urządzeń.Menedżer urządzeń Windows 10
 3. W oknach Menedżera urządzeń musisz zlokalizować sekcję o nazwie Bluetooth lub Radio Bluetooth.okna sterownika blueooth 10
 4. Rozwiń tę sekcję i powinieneś mieć sterownik Bluetooth N700.
 5. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i naciśnij Włączyć. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak naprawić opóźnienia myszy w systemie Windows 10 (i sprawić, aby było to szybkie)

Metoda 3: Zaktualizuj sterowniki

Czasami może pojawić się błąd, ponieważ sterowniki są nieaktualne. W takim przypadku istnieje kilka różnych sposobów aktualizacji myszy bezprzewodowej N700.

Jednym ze sposobów jest ręczne wyszukanie zaktualizowanego sterownika na oficjalnej stronie internetowej Lenovo. Być może trzeba będzie trochę kopać, ale zwykle nie jest bardzo trudno znaleźć najnowsze aktualizacje dla myszy.

Innym sposobem na to jest pójście do Menadżer urządzeń w metodzie 2 i znajdź opcję aktualizacji.

Ostatnią metodą jest ręczne sprawdzenie dostępności aktualizacji. Można to zrobić przez:

 1. Przytrzymaj Klawisz Windows S. razem, aby wyświetlić funkcję wyszukiwania na komputerze.
 2. Następnie wpisz Sprawdź aktualizacje do paska wyszukiwania.
 3. Powinno to doprowadzić cię do okna, które pozwoli ci ponownie ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji.

Sprawdź aktualizacje

Pamiętaj, że aktualizacja sterowników to zaawansowana procedura. Jeśli nie będziesz ostrożny, możesz spowodować trwałe uszkodzenie systemu, pobierając nieprawidłowe wersje sterowników. Zdecydowanie polecamy TweakBit’s Driver Updater (zatwierdzone przez Microsoft i Norton) w celu automatycznego pobierania wszystkich nieaktualnych sterowników na komputer.

Zrzeczenie się: niektóre funkcje tego narzędzia nie są darmowe.

Wniosek

Zazwyczaj błąd sterownika Lenovo N700 ma związek z nieaktualnym komputerem. Ustawienia wykrywania na komputerze mogą być również niepoprawne. Dlatego powyższe rozwiązania powinny pomóc w ponownym podłączeniu myszy do komputera bez żadnych problemów.

Sprawdzić: 

 • POPRAWKA: Adapter Wi-Fi nie łączy się z routerem
 • Poprawka: problemy z połączeniem z Windows 10 na PC
 • POPRAWKA: HP LaserJet p1102w nie drukuje USB
Link do głównej publikacji