Ponad 5 najlepszych programów antywirusowych dla Yahoo Mail do ochrony e-maili |

Wirusy i inne zagrożenia, które wychodzą z wiadomości e-mail, stanowią poważny problem, szczególnie dla firm, ponieważ prowadzą do utraty reputacji i mogą być szkodliwe, jeśli pracownicy przypadkowo wyślą zainfekowaną pocztę do klientów lub nawet partnerów — czasami nieodwracalne.

Dlatego zabezpieczenia poczty e-mail powinny przeciwdziałać zagrożeniom, które wykorzystują system poczty e-mail do rozprzestrzeniania złośliwych kodów za pomocą załączników lub spamu, prób phishingu i wyciekania poufnych informacji za pośrednictwem poczty e-mail.

Jeśli korzystasz z poczty Yahoo, wiesz, że jest ona wyposażona we własną ochronę, która zapewnia bezpieczeństwo w Internecie, oraz o krok przed intruzami i oszustami, ale istnieją inne opcje ochrony poczty e-mail.

Yahoo Mail jest dostarczany ze SpamGuard, który codziennie blokuje miliardy spamu, blokuje obrazy i chroni przed złośliwym oprogramowaniem za pomocą oprogramowania antywirusowego Norton.

Ponieważ rozprzestrzenianie się zagrożeń e-mailowych jest dziś bardziej zjadliwe, potrzebujesz rozwiązania wdrożonego w sieci i serwerze pocztowym, aby zmniejszyć wpływ szkodliwego oprogramowania i chronić komunikację Twojej firmy.

Jeśli potrzebujesz innego lub dodatkowego antywirusa dla Yahoo Mail, oto najlepsze opcje, które możesz wypróbować w celu ochrony poczty e-mail.

 • Bitdefender
 • Emsisoft Anti-Malware
 • Panda
 • Bullguard
 • Kaspersky
 • Avast

Najlepszy program antywirusowy dla Yahoo Mail do użycia w 2018 roku

1

Bitdefender (zalecany)

program antywirusowy dla Yahoo Mail

Dzięki bezpieczeństwu serwerów pocztowych Bitdefender zyskujesz ochronę przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami bezpieczeństwa dzięki wielokrotnie nagradzanym technologiom antyszpiegowskim, antyspamowym, antyphishingowym, zawartości i filtrowania załączników.

Bitdefender to świetny program antywirusowy dla Yahoo Mail, ponieważ zabezpiecza twoje e-maile i blokuje spam, który możesz zweryfikować za pomocą narzędzia bdconsole w programie antywirusowym.

Gdy znajdzie zainfekowane elementy w archiwach e-mail, może ich nie wyczyścić, ponieważ wiadomości e-mail nie można przepakować.

Najlepszym sposobem jest ręczne usunięcie wiadomości e-mail wykrytych przez Bitdefender, ponieważ zapewnia szczegółowe informacje na temat wiadomości e-mail zawierającej zainfekowany załącznik.

 • Pobierz Bitdefender Antivirus w wyjątkowej cenie

Przeczytaj także: Jak ukryć swój adres IP podczas wysyłania wiadomości e-mail

2)

Emsisoft Anti-Malware (sugerowane)

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem dla poczty Yoahoo

Najlepszą radą dotyczącą ochrony komputera przed oszustwami typu phishing jest używanie oprogramowania antywirusowego z ochroną w czasie rzeczywistym.

Emsisoft Anti-Malware chroni Cię na trzy sposoby

 • Ochrona w czasie rzeczywistym, blokująca złośliwe oprogramowanie, zanim będzie można je uruchomić za pomocą potężnego dwusilnikowego skanera i analizy behawioralnej
 • Ulepszona ochrona surfowania, która blokuje dostęp do wielu witryn phishingowych podczas próby uzyskania do nich dostępu
 • Blokowanie zachowań

To niezawodne oprogramowanie antywirusowe może odgrywać kluczową rolę w ochronie przed złośliwym oprogramowaniem zaszyfrowanym załącznikiem wiadomości e-mail. Korzystając z technologii blokowania zachowań, zidentyfikuje podejrzane wzorce aktywności i zatrzyma złośliwe oprogramowanie, zanim będzie mogło zostać wykonane.

Emsisoft przeskanuje twoje pliki w momencie ich utworzenia, więc kiedy zapiszesz lub otworzysz załącznik, zostanie on natychmiast zeskanowany. Dzięki temu Twoje istniejące wiadomości e-mail są bezpieczne.

Emsisoft Anti-Malware nie skanuje i nie usuwa wiadomości e-mail, co jest raczej szkodliwą funkcją i musi być wyłączone w każdym używanym rozwiązaniu zabezpieczającym. Mimo że opcja jest dostępna w niektórych narzędziach, istnieje ryzyko utraty wszystkich wiadomości e-mail z tego powodu.

Nawet jeśli otworzysz szkodliwy załącznik do e-maila, możesz mieć pewność, że będziesz bezpieczny. Wypróbuj teraz i chroń swój system!

 • Pobierz teraz Emsisoft Anti-Malware z oficjalnej strony internetowej

CZYTAJ TAKŻE: Email blokujący antywirusa: Jak to naprawić w mniej niż 5 minut

3)

Panda (sugerowana)

program antywirusowy dla Yahoo Mail

Panda zapewnia ochronę poczty e-mail, aby chronić ruch poczty e-mail w Twojej firmie przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem i spamem, dzięki zabezpieczeniom i filtrowaniu poczty elektronicznej w chmurze.

Dzięki programowi antywirusowemu Panda dla Yahoo Mail możesz chronić skrzynki odbiorcze pracownika przed wirusami i spamem, z gwarancją dostępności nawet w przypadku awarii serwera poczty.

Ochrona poczty Panda zapewnia ochronę wielowarstwową dzięki zaawansowanym technologiom skanowania w chmurze, które nie wymagają dodatkowej infrastruktury, aby rozpocząć działanie.

Jest łatwy w użyciu i utrzymaniu, nie wymaga instalacji, obniża koszty, minimalizuje zużycie zasobów i umożliwia scentralizowane zarządzanie z poziomu konsoli internetowej. Aktualizacje platformy są również wykonywane automatycznie i przejrzyście.

Dostajesz gwarantowaną dostępność usługi i dostarczanie wiadomości e-mail podczas tymczasowych awarii serwera, ponieważ ma on usługę tworzenia kopii zapasowych, ze stałym monitorowaniem systemu.

Inne funkcje obejmują dwa moduły ochrony przed spamem — automatyczny i gwarantowany — które maksymalizują wydajność, zapobiegają fałszywym trafieniom i gwarantują 100% blokowanie spamu, a także filtrowanie wiadomości e-mail według ochrony.

  Kup teraz Panda Internet Security (ekskluzywna oferta 50%)

4

Bullguard

program antywirusowy dla Yahoo Mail

Ten program antywirusowy ma wbudowaną obsługę różnych popularnych typów klientów e-mail.

Jest to świetny program antywirusowy dla Yahoo Mail, ponieważ znacznie poprawia wydajność Spamfilter, chociaż Yahoo Mail jest już wyposażony w tę funkcję.

SpamGuard chroni twoje konto, identyfikując wiadomości spamowe i przenosząc je do folderu ze spamem oraz automatycznie usuwając je po 30 dniach, chociaż możesz oznaczyć wiadomość jako Nie spam.

BullGuard odczytuje wszystkie adresy, które masz w zaznaczonych folderach i tworzy białą listę kontaktów na podstawie wybranych e-maili nie będących spamem, co znacznie zmniejsza fałszywe pozytywne wykrywanie legalnych wiadomości e-mail jako spam.

Analizuje również zawartość folderów wybranych dla spamu i wiadomości nie będących spamem, a następnie zapełnia białą listę lub czarną listę. Domyślnie dodaje adresy e-mail odblokowane za pomocą narzędzia Not Spam na pasku narzędzi do białej listy Spamfilter.

 • Pobierz teraz Bullguard (bezpłatne pobieranie)

5

Kaspersky

program antywirusowy dla Yahoo Mail

Jako jedna ze znanych marek antywirusowych, Kaspersky dostarcza Mail Antivirus, komponent, który wyszukuje niebezpieczne obiekty w przychodzących i wychodzących wiadomościach e-mail.

Możesz użyć tego jako antywirusa dla Yahoo Mail i cieszyć się świetnymi poziomami bezpieczeństwa dzięki skanowaniu poczty, które dzieli się na ochronę ruchu pocztowego, analizie heurystycznej, skanowaniu plików złożonych i filtrowaniu załączników.

Kaspersky Mail Antivirus uruchamia się podczas uruchamiania systemu i znajduje się w pamięci komputera i domyślnie przechwytuje każdy e-mail, dzieli go na nagłówek, treść i załącznik, a następnie używa antywirusowych baz danych i analizatora heurystycznego do skanowania treści i załącznika w poszukiwaniu niebezpiecznych obiektów.

 • Pobierz teraz Kaspersky z oficjalnej strony internetowej

Udostępnij nam swój ulubiony program antywirusowy dla poczty Yahoo, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

6

Avast

program antywirusowy dla Yahoo Mail

Avast jest wyposażony w Mail Shield, dodatkową warstwę aktywnej ochrony, która skanuje przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.

Jako jeden z najlepszych programów antywirusowych dla Yahoo Mail, Avast’s Mail Shield jest skonfigurowany tak, aby zapewniać optymalną ochronę, gdy jest włączony, więc najlepiej jest utrzymywać tarczę przez cały czas i konfigurować ją tylko, jeśli masz zaawansowaną wiedzę na temat ochrony przed złośliwym oprogramowaniem zasady

Jest wyposażony w różne ekrany, w tym:

 • Główny ekran ustawień, który pozwala określić typ wiadomości skanowanych przez Mail Shield
 • Ekran Zachowanie, aby włączyć lub wyłączyć podpisy e-mail Avast, które informują Ciebie i Twoich odbiorców o czystych lub zainfekowanych wiadomościach e-mail
 • Skanowanie SSL, które umożliwia skanowanie wiadomości e-mail wysyłanych lub odbieranych za pomocą szyfrowanego połączenia SSL / TLS
 • Ekran działań, który pozwala skonfigurować automatyczne odpowiedzi na wszelkie wykryte zagrożenia
 • Ekran Packers wskazujący skompresowane typy plików, które Mail Shield ma rozpakować podczas sprawdzania złośliwego oprogramowania, takiego jak .zip i .rar, ponieważ Mail Shield lepiej analizuje pliki po rozpakowaniu
 • Ekran Czułość, który pozwala zdefiniować ustawienia, takie jak heurystyka, emulator kodu, czułość i inne ustawienia dla Osłony poczty
 • Ekran pliku raportu, aby określić, czy chcesz, aby Mail Shield generował raporty wyników skanowania

Otrzymuj teraz najlepsze oferty Avast

POKREWNE ARTYKUŁY DO SPRAWDZENIA TERAZ:

 • Najlepsi klienci i aplikacje e-mail dla systemu Windows 10
 • Jak ukryć swój adres IP podczas wysyłania wiadomości e-mail
 • Recenzja klienta eM: zaawansowany klient poczty e-mail dla systemu Windows
Link do głównej publikacji