Ponad 5 najlepszych programów zabezpieczających do handlu kryptowalutami w celu zabezpieczenia twojego portfela

Jeśli rozważasz handel kryptowalutami, najlepszym sposobem zabezpieczenia komputera jest użycie wysokiej jakości oprogramowania zabezpieczającego. Utrata kryptowaluty nie jest najlepszą możliwą rzeczą, jaka ci się przydarzy; dlatego tak szybkie jest zainstalowanie takiego narzędzia.

Po zainstalowaniu najlepszej opcji oprogramowania zabezpieczającego zaleca się zaplanowanie rutynowych skanowań antywirusowych.

Radzimy również używać silnych haseł. Należy pamiętać, że twoje nawyki bezpieczeństwa są jedyną rzeczą, która zapewni bezpieczeństwo Twoich danych prywatnych i nie musisz podkreślać znaczenia tego problemu, jeśli zarządzasz swoimi pieniędzmi w Internecie.

Zebraliśmy ponad pięć najlepszych programów zabezpieczających do handlu kryptowalutami, które możesz znaleźć w tych dniach, aby Twój wybór był znacznie łatwiejszy do zarządzania. Zapoznaj się z ich zestawem funkcji, aby dowiedzieć się, które narzędzie odpowiada Twoim preferencjom i najbardziej odpowiada.

Śledź kryptowaluty we wszystkich zabezpieczeniach za pomocą tych narzędzi

1

Bitdefender dla Firm (zalecane)

Niestety najnowsze oprogramowanie ransomware i zagrożenia zero-day są w stanie ominąć tradycyjny program antywirusowy, a zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem i takie narzędzia nie wystarczą do ochrony transakcji online.

Z drugiej strony Bitdefender korzysta z bardziej zaawansowanych technologii opartych na zachowaniu, co pomaga oprogramowaniu wykrywać 99% nieznanych zagrożeń. Bitdefender GravityZone oferuje wysokiej jakości bezpieczeństwo biznesowe i jest idealnym narzędziem do handlu kryptowalutami.

Sprawdź najlepsze funkcje i zalety, z których będziesz mógł korzystać za pomocą oprogramowania Bitdefender:

 • Bitdefender korzysta z Zaawansowanej Kontroli Zagrożeń, która jest w stanie monitorować non-stop wszystkie uruchomione procesy w twoim systemie w poszukiwaniu różnych oznak złośliwego zachowania.
 • To oprogramowanie chroni obecnie ponad 500 milionów systemów na całym świecie.
 • Bitdefender korzysta ze sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, ponieważ są niezbędną bronią do zwalczania wyrafinowanych zagrożeń.
 • Korzystając z oprogramowania biznesowego Bitdefender, możesz uniknąć utraty prywatnych danych i poufnych informacji związanych z handlem kryptowalutami.
 • Otrzymasz szansę na dostosowanie każdego aspektu bezpieczeństwa, aby zapewnić maksymalną ochronę przy minimalnym wysiłku.
 • Oprogramowanie jest w stanie chronić Twoje dane, ustawiając filtry, które będą blokować przesyłanie poufnych informacji.
 • To rozwiązanie bezpieczeństwa jest dostępne w większej liczbie języków, w tym w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim i rumuńskim.

GravityZone Business Security to jeden z najlepszych dostępnych opcji zabezpieczenia kryptowaluty i transakcji online. Odwiedź oficjalną stronę Bitdefender i zapoznaj się z innymi funkcjami i funkcjami tego oprogramowania.

Będziesz miał również okazję wypróbować Bitdefender GravityZone Business Security za darmo przez 30 dni, więc nie marnuj więcej czasu i daj mu szansę.

— Kup teraz Bitdefender i zabezpiecz swoją firmę

 • 2)

  Emsisoft Anti-Malware (sugerowane)

  Najlepsze oprogramowanie zabezpieczające do handlu kryptowalutami

  Emsisoft Anti-Malware to niezwykle potężne oprogramowanie zabezpieczające, które przoduje w porównaniach i stale zdobywa nagrody.

  Dzięki przeprojektowanemu interfejsowi, znacznym ulepszeniom i niewielkiemu wpływowi na zasoby komputera, to narzędzie jest idealne do zabezpieczania handlu kryptograficznego.

  To oprogramowanie chroni portfel kryptograficzny za pomocą następujących mechanizmów i funkcji:

  • File Guard
  • Blokowanie zachowań
  • Ochrona surfowania
  • 4-warstwowa ochrona w czasie rzeczywistym
  • dwusilnikowy skaner do szybkiego skanowania
  • funkcje czyszczenia i przywracania
  • Funkcja Windows Firewall Fortify

  Warstwa ochronna przeciw ransomware jest w stanie zapobiegać atakom ransomware, wykrywając ich wzorce zachowań. W ten sposób Twoje pliki są zabezpieczone przed atakami, które mogą je zaszyfrować.

  • Przeczytaj także: Najlepsze 256-bitowe oprogramowanie szyfrujące do ochrony plików

  Ochrona surfowania jest w stanie rozpoznać podejrzanych hostów i zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w stosunku do najnowszych strategii szyfrowania. Ta funkcja zatrzyma wysyłanie lub ładowanie informacji ze złośliwych stron lub Coinhive poprzez filtrowanie wszystkich żądań DNS.

  Emsisoft ma więcej funkcji, które chronią Twój system przed złośliwym oprogramowaniem wydobywającym. I ma naprawdę dobrą cenę za wydajność i jest bardzo przyjazny dla użytkownika.

  • Sprawdź teraz Emsisoft Anti-Malware

  3)

  CyberGhost

  CyberGhost to kolejne skuteczne rozwiązanie, które z powodzeniem zabezpieczy Twój handel kryptowalutami online. Twoje transakcje online zostaną w końcu zabezpieczone dzięki temu oprogramowaniu zabezpieczającemu, a będziesz w stanie pozostać online i zapobiegać potencjalnym oszustwom. Ta sieć VPN jest jednym z najlepszych dostępnych narzędzi, aby upewnić się, że płatności i transakcje online pozostają bezpieczne i solidne.

  Spójrz na najlepsze funkcje i funkcjonalności, które CyberGhost ma do zaoferowania swoim użytkownikom:

  • Ta sieć VPN jest przydatna, gdy rozważasz handel kryptowalutą.
  • Zawsze będzie chronić wszystkie twoje dane finansowe, w tym momenty, gdy łączysz się z publicznością w nieznanej sieci Wi-Fi, a nawet podczas podróży do obcego kraju.
  • CyberGhost jest w stanie ukryć twoje IP i zastąpić je innym z własnej sieci, w ten sposób uniemożliwiając stronom trzecim śledzenie cię online podczas dokonywania transakcji.
  • Podczas korzystania z CyberGhost nikt nie będzie w stanie podważyć twoich danych osobowych i rozmów, transakcji online lub historii przeglądania.
  • Twoja aktywność online zostanie zaszyfrowana przy użyciu technologii bitowej 256-AES, co sprawia, że ​​hakerzy prawie nie mogą uzyskać twoich danych.

  Plany CyberGhost VPN obejmują wszystko, czego potrzebujesz, aby zachować bezpieczeństwo i ochronę, gdy jesteś online. Możesz również pobrać bezpłatną wersję próbną tej usługi, aby zobaczyć, jak działa.

  Możesz sprawdzić więcej zalet i funkcji, z których będziesz mógł korzystać podczas korzystania z CyberGhost.

      — Pobierz teraz CyberGhost (77% zniżki)

  • 4

   avast darmowy antywirus

   Avast to świetne oprogramowanie zabezpieczające, które pozwala handlować kryptowalutą tak bezpiecznie, jak to możliwe. Wszystkie Twoje transakcje finansowe i inne działania są chronione przed śledzeniem, gdy korzystasz z przeglądarki Avast SafeZone w trybie bankowym.

   Jest to darmowy program antywirusowy, jednocześnie lekki i wydajny. Jest w stanie zaoferować Ci intuicyjną ochronę i jest już zasilany przez społeczność ponad 400 milionów. Avast ma dwie nowe tarcze, co oznacza podwójną ochronę. Będziesz w stanie powstrzymać nawet najbardziej zdeterminowanych hakerów przed uzyskaniem dostępu do twoich prywatnych informacji.

   Sprawdź niektóre z najważniejszych funkcji i funkcjonalności zawartych w tym oprogramowaniu:

   • Osłona kamery internetowej chroni wbudowaną kamerę przed potencjalnymi szpiegami i hakerami.
   • Tarcza Ransomware zapewnia, że ​​Twoje pliki nie będą mogły zostać zaszyfrowane bez Twojej zgody.
   • Avast Free Antivirus jest naprawdę przydatny ze względu na ochronę w czasie rzeczywistym, inteligentne wykrywanie zagrożeń i zwiększone bezpieczeństwo sieci.
   • Może także chronić Twoją przeglądarkę i hasła.
   • Oprogramowanie jest łatwe do zainstalowania i używania.
   • Jeśli zdecydujesz się na użycie programu Avast Free Antivirus, będziesz w stanie skupić się na swojej działalności związanej z kryptowalutami i pozostawić bezpieczeństwo oprogramowania końcowego.

   W czasach, gdy zagrożenia cybernetyczne stają się coraz bardziej złożone, cyberbezpieczeństwo musi być jeszcze bardziej wyrafinowane, a Avast zapewnia to. Możesz sprawdzić więcej informacji na temat tego oprogramowania, przechodząc na jego oficjalną stronę internetową.

       —  Uzyskaj teraz najlepszą ofertę Avast.

   • 5

    Avira Antivirus

    Avira Antivirus jest popularnym rozwiązaniem antywirusowym, ponieważ zawiera on rozszerzony zestaw przydatnych funkcji, a także zapewnia użytkownikom możliwość zainstalowania bezpłatnego programu antywirusowego przed rozważeniem zakupu płatnego rozwiązania.

    Sprawdź najbardziej imponujące funkcje i funkcje zawarte w programie Avira Antivirus, które zapewnią bezpieczeństwo transakcji online:

    • Ochrona serwera plików zapewnia lepszą ochronę twojego systemu, a także pozwala zarządzać wszelkimi danymi wchodzącymi lub wychodzącymi z komputera.
    • Będziesz nawet mieć możliwość umieszczenia na czarnej liście aplikacji i plików, którym nie ufasz lub którym po prostu nie chcesz zakłócać operacji online, w tym handlu kryptowalutami.
    • Avira jest doskonała pod względem funkcjonalności i przydatności, a kolejną wielką zaletą tego oprogramowania jest jego lekkość.
    • Avira ma dość minimalistyczne podejście do swoich funkcji, a waha się to od wyglądu programu do działania.
    • Oprogramowanie będzie działało cicho w tle, aby chronić Cię przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami, z którymi komputer może się spotkać.

    Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Avira Free Antivirus, zainstalować go, a następnie po prostu usiąść i zarządzać swoimi transakcjami kryptograficznymi bez obaw.

    Jeśli jesteś zadowolony z usług bezpieczeństwa Avira, możesz nacisnąć przycisk Kup i zwiększyć bezpieczeństwo online dzięki pełnemu spektrum funkcji.

    • Kup teraz Avira Antivirus Pro

    6

    Kaspersky

    Kaspersky to fantastyczny sposób na ochronę twojego handlu kryptowalutami dzięki prawdziwemu cyberbezpieczeństwu. Od ponad 20 lat Kaspersky jest uznawany za jednego z najlepszych ekspertów w tej zaciętej walce ze złośliwym oprogramowaniem i cyberprzestępczością, dlatego zdecydowanie warto przyjrzeć się temu oprogramowaniu.

    Sprawdź jego najlepsze funkcje poniżej:

    • Oprogramowanie pomoże chronić Twoją prywatność, pieniądze, pliki i wiele innych.
    • Należy również zauważyć, że duże przedsiębiorstwa, mniejsze firmy i organizacje sektora publicznego również wybrały to oprogramowanie do ochrony swoich danych, procesów i systemów korporacyjnych.
    • Kaspersky jest również wyposażony w filtry antyspamowe, co jest niezbędne do utrzymania skrzynki odbiorczej w czystości i uniknięcia potencjalnych zagrożeń, które zwykle czają się w niechcianej poczcie.
    • Oprogramowanie zawiera również zaporę ogniową, co znacznie poprawi bezpieczeństwo.
    • Kaspersky może działać na dość wysokich standardach, i właśnie tego potrzebujesz, jeśli zdecydujesz się na handel kryptowalutą z komputera.

    Wejdź na oficjalną stronę Kaspersky, aby dowiedzieć się więcej o zaletach, z których będziesz mógł skorzystać, jeśli zdecydujesz się na zakup tego oprogramowania.

    • Kup teraz Kaspersky i chroń swoje transakcje

    Oto pięć najlepszych opcji, które zalecamy w celu zapewnienia bezpieczeństwa systemu i operacji finansowych. Bez względu na to, z którego z tych narzędzi zdecydujesz się skorzystać, zapewniamy, że Twój handel kryptowalutami będzie w dobrych rękach.

Link do głównej publikacji