4 najlepszy antywirus z ochroną Wi-Fi dla spokoju ducha

Jeśli zastanawiasz się, jak zabezpieczyć sieć Wi-Fi za pomocą oprogramowania antywirusowego, czytaj dalej. Dzisiaj będziemy omawiać najlepszy antywirus z ochroną Wi-Fi.

Program antywirusowy jest niezbędny dla każdego, kto korzysta z komputera od przełomu wieków. Pojawienie się wirusów, złośliwego oprogramowania, oprogramowania ransomware, trojanów i witryn phishingowych sprawiło, że korzystanie z komputera bez programu antywirusowego jest bardzo niebezpieczne.

Jednak Wi-Fi pomógł złagodzić sposób, w jaki pracujemy i korzystamy z Internetu, ale ułatwił także cyberprzestępcom uzyskanie twoich danych osobowych i danych logowania.

Może się to zdarzyć na różne sposoby, ponieważ większość routerów Wi-Fi jest coraz bardziej podatna na liczne ataki hakerskie. Konieczne jest uzyskanie oprogramowania antywirusowego z ochroną Wi-Fi, która może zabezpieczyć twoje sieci Wi-Fi.

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe z ochroną Wi-Fi

1

Panda Antivirus Pro (zalecany)

antywirus z ochroną Wi-FiPanda Antivirus Pro to znacząca aktualizacja do Panda Free Antivirus z większymi funkcjami i dodatkowymi funkcjami, w tym zaporą ogniową i monitorem bezpieczeństwa Wi-Fi.

Ponadto zapewnia także przyzwoite wykrywanie i blokowanie ruchu ze stron phishingowych, które nakłaniają użytkowników do ujawnienia swoich informacji. Istnieje również szczepienie USB, które modyfikuje dyski USB, dzięki czemu złośliwe oprogramowanie i wirus nie mogą się skonfigurować do automatycznego uruchamiania z dysku.

Ten program antywirusowy zawiera prostą zaporę ogniową. Jednak ta funkcja zapory sieciowej sprawuje nieco kontrolę nad dostępem programów do sieci, ale jej działanie jest dość ograniczone. Blokuje podejrzane połączenia przychodzące w niektórych programach, jednocześnie umożliwiając połączenia wychodzące. Użytkownicy mogą również skonfigurować reguły kontroli programu.

Jedną z unikalnych cech Panda pro jest funkcja ochrony Wi-Fi, która skanuje bezpieczeństwo każdej sieci WI-FI. Po sprawdzeniu sieci Wi-Fi wydaje dźwięk wyskakujący jako ostrzeżenie, jeśli sieć ma niskie lub średnie bezpieczeństwo. Narzędzie Wi-Fi Inspector zapewnia również raporty dotyczące poprawy bezpieczeństwa sieci.

Plusy:

 • Dobre wskaźniki wykrywania złośliwego oprogramowania
 • Funkcja zapory ogniowej
 • Funkcja ochrony Wi-Fi

Cons:

 • Brak wsparcia telefonicznego 24/7
 • Daje kilka fałszywych trafień

Ponadto można także wyświetlić listę urządzeń w sieci WI-FI i oznaczyć dowolne urządzenia, które powinny być ograniczone do łączenia się z siecią WI-FI. Panda Pro wykrywa wirusy komputerowe i eliminuje je z dobrymi wynikami, dzięki czemu jest idealnym antywirusem.

 • Kup teraz Panda Internet Security (zdobądź 50% na wszystkie plany)

Cons:

 • Brak menedżera haseł

BullGuard Antivirus zapewnia dobre funkcje dzięki zaporze ogniowej i skanowaniu w poszukiwaniu luk, co jest zaletą. Zapewnia również dobrą ochronę podczas przeglądania Internetu i sieci Wi-Fi.

 • Pobierz teraz Bullguard (bezpłatne pobieranie)

3)

Całkowity antywirus AV

antywirus z ochroną Wi-FiTotal AV Antivirus to nowe oprogramowanie antywirusowe, które zaczęło działać w 2016 roku. Program antywirusowy rozwija się dobrze w porównaniu ze starszymi firmami antywirusowymi, takimi jak Avast i Avira. Oferuje ochronę antywirusową dzięki unikalnej pełnej sieci VPN.

Głównym punktem sprzedaży oprogramowania antywirusowego Total AV jest bezpieczne przeglądanie sieci VPN. Tutaj zaczyna się ochrona Wi-Fi; większość narzędzi antywirusowych chroni dane użytkowników, gdy są one lokalne, ale gdy Twoje prywatne dane poruszają się w Internecie, większość z nich jest ograniczona, ale nie Total AV.

Total AV ma wirtualną prywatną sieć (VPN), która szyfruje twoje połączenie internetowe, chroniąc twoje dane przed szpiegowaniem i śledzeniem. Usługa VPN w przeciwieństwie do Avast jest bezpłatna bez dodatkowych kosztów. Po aktywacji VPN twoje połączenie internetowe jest szyfrowane lokalnie i przesyłane do serwera VPN, gdzie jest odszyfrowywane i przenoszone na stronę, do której chcesz uzyskać dostęp. VPN pomaga również chronić twoją tożsamość.

Reklamodawcy i trackery zazwyczaj używają twojego adresu IP do śledzenia twoich działań w Internecie, ale kiedy VPN jest aktywowany, widzą tylko adres IP używanego serwera VPN. VPN jest również wykorzystywany przez dziennikarzy w reżimach tłumiących w celu zabezpieczenia ich połączeń.

Plusy:

 • Imponujący system VPN
 • Dobre wskaźniki filtrowania witryn
 • Opcje czyszczenia dysku i ulepszeń systemu

Cons:

 • Brakuje niektórych dodatkowych funkcji obecnych w konkurencyjnym oprogramowaniu antywirusowym

Co więcej, Total AV jest idealnym oprogramowaniem antywirusowym, chociaż może nie mieć nazwy lub doświadczenia jako inny dobrze znany program antywirusowy, ale zapewnia przyzwoitą ochronę komputerowi użytkowników. Bezpieczny system VPN do przeglądarek należy do najlepszych i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Pobierz tutaj

 • Czytaj także: 5 najlepszych programów antywirusowych dla komputerów PC z niską specyfikacją

4

Norton Antivirus

antywirus z ochroną Wi-FiNorton Antivirus to jedno z popularnych programów antywirusowych używanych na całym świecie. Norton konsekwentnie notuje jedne z najwyższych wyników w testach antywirusowych. Pozostaje w pierwszej piątce najlepszych programów antywirusowych na rynku dzięki wszechstronnej funkcjonalności i wynikom.

Funkcja ochrony przed wirusami skanuje wszystkie przychodzące wiadomości e-mail i wiadomości w poszukiwaniu zagrożeń. Zagrożenia są wysyłane do sekcji kwarantanny w celu monitorowania aż do późnego upewnienia się, że nie jest to złośliwe oprogramowanie. Zapewnia również ochronę przed wymiennymi dyskami USB, takimi jak dyski flash i zewnętrzne dyski twarde, gdy są podłączone do systemu.

Zapewnia również dobrą ochronę przed atakami exploitów, w których hakerzy wykorzystują luki w oknach lub programach do kradzieży danych. Norton używa funkcji zapobiegania włamaniom, aby zapobiec tym atakom. Zapewnia również ochronę połączenia Wi-Fi użytkowników, blokując ataki wykorzystujące ataki na twoją sieć, co uniemożliwia hakerom uzyskanie dostępu do twoich danych.

Menedżer haseł przechowuje całą nazwę użytkownika i hasło, w tym dane logowania do bankowości internetowej i dane logowania do mediów społecznościowych. Po zalogowaniu się na te konta za pomocą programu antywirusowego Norton jesteś bezpieczny. Jeśli haker spróbuje uzyskać twoje hasło, otrzyma hasło narzędzia menedżera, które nie jest dla nich przydatne.

Plusy:

 • Doskonałe wyniki w wykrywaniu złośliwego oprogramowania
 • Dobry w zapobieganiu atakom typu phishing i włamaniom WI-FI
 • Menedżer haseł

Cons:

 • Dość drogi
 • Czasami oznacza prawidłowe pliki podejrzanymi plikami

Wreszcie, Norton antywirus jest renomowaną marką, która zapewnia doskonałą wszechstronną ochronę i jest idealna dla tych, którzy często korzystają z Internetu dzięki doskonałej ochronie wen. Menedżer haseł jest również plusem.

Pobierz tutaj

Czy wypróbowałeś którykolwiek z wyżej wymienionych programów antywirusowych? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji