Top 6 antywirusów ze zdalnym zarządzaniem dla Windows 10

Ponieważ coraz więcej ludzi na całym świecie rzuca się na komputery przenośne, coraz większe znaczenie ma dla większości produktów oprogramowanie funkcji zdalnego sterowania, które umożliwiają współpracę zespołu w dowolnym miejscu i czasie.

To samo dotyczy oprogramowania zabezpieczającego program antywirusowy ze zdalnym zarządzaniem istnieje, aby szybko i bezpiecznie rozwiązywać problemy z miejscem pracy i klientem bez konieczności odejścia od biurka.

Zdalne sterowanie pozwala również na szybkie i bezpieczne połączenie z maszynami w celu rozwiązywania problemów w czasie rzeczywistym, co z kolei oszczędza czas, pieniądze i stres.

Administratorzy IT mogą otrzymywać alerty w czasie rzeczywistym i zgłaszać zagrożenia, jednocześnie kontrolując bezpieczeństwo swoich sieci z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, szczególnie z wieloma zdalnymi pracownikami na całym świecie.

Oto nasze najlepsze oferty na najlepszy program antywirusowy ze zdalnym zarządzaniem.

Antywirus ze zdalnym zarządzaniem do użycia w 2018 roku

1

Bitdefender

program antywirusowy ze zdalnym sterowaniem

Dzięki narzędziu GravityZone firmy Bitdefender masz pełny wgląd w swoją ogólną postawę bezpieczeństwa, zagrożenia bezpieczeństwa w skali globalnej oraz kontrolę nad usługami bezpieczeństwa, które chronią wirtualne lub fizyczne komputery stacjonarne, serwery i urządzenia mobilne.

Wszystkie te są zarządzane za pomocą jednej konsoli, Centrum sterowania, w celu kontroli, raportowania i alarmowania (w firmach jest to dla różnych ról w organizacji).

Za pomocą modułu Device Control możesz przeprowadzać zdalne lub ręczne instalacje, przechodząc do okna My Bitdefender, w którym możesz zaktualizować, rozpocząć skanowanie i zarejestrować produkt, wszystko z chmury.

Po otwarciu strony Mój Bitdefender możesz znaleźć wszystkie urządzenia zainstalowane z Bitdefender i sterować nim stamtąd.

Uzyskaj Bitdefender

  • Przeczytaj także: Recenzja: Bitdefender Total Security 2018, najlepszy program antywirusowy na komputer z systemem Windows

2)

BullGuard

program antywirusowy ze zdalnym sterowaniem

Wszystkie produkty BullGuard w kompleksowym pakiecie zabezpieczeń są zaprojektowane z myślą o Twojej firmie.

Jedną z najbardziej uderzających rzeczy jest jego efektywny i przyjemny design, prosty w obsłudze i obsłudze interfejs deski rozdzielczej oraz wyraźnie oznaczone funkcje i działania.

Wyposażony jest w zdalne sterowanie, dzięki czemu możesz zarządzać informacjami osobistymi lub biznesowymi, niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie nie jest w pobliżu, czy nawet zostanie zgubione lub skradzione.

Możesz wybrać ochronę BullGuard Premium, BullGuard Internet Security lub BullGuard antywirus.

Zdobądź BullGuard

  • Przeczytaj także: 8 najlepszych programów antywirusowych z szyfrowaniem, aby zabezpieczyć dane w 2018 roku

3)

Panda

program antywirusowy ze zdalnym sterowaniem

Panda Remote Control to narzędzie opracowane przez Panda Security, umożliwiające zdalny dostęp do komputera (komputerów) w sieci z konsoli internetowej.

Za pomocą tego narzędzia możesz rozwiązywać problemy bez fizycznej obecności lub, jeśli jesteś agencją, możesz rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem klientów bez interwencji i bez wpływu na ich aktywność.

Jest on dostępny w konsolach Panda Endpoint Protection, Endpoint Protection Plus i Adaptive Defense 360 ​​po zakupie, a następnie instaluje się automatycznie po pierwszym włączeniu opcji Zdalne sterowanie w ustawieniach profilu konfiguracji dla grupy, która obsługuje komputery zdalne.

Mogą z niego korzystać tylko użytkownicy z uprawnieniami Total Control lub Security Administrator — nie użytkownicy z uprawnieniami Monitoring Guide 7.

Przy definiowaniu poziomu prywatności, który ma być stosowany podczas uzyskiwania dostępu do komputerów zdalnych, dostępne są trzy opcje: Zawsze pytaj o pozwolenie, Po prostu powiadamiaj i Zezwól na dostęp bez powiadomienia.

Zdobądź Pandę

  • Przeczytaj także: 6 najlepszych programów do zdalnego sterowania dla systemu Windows 10

4

Avast

program antywirusowy ze zdalnym sterowaniem

Avast to wiodący program antywirusowy ze zdalnym zarządzaniem, który zapewnia płynne działanie i rozwiązywanie problemów bez opuszczania wygody biurka.

Funkcje Premium Remote Control obejmują:

  • Zdalna administracja do zdalnego łączenia się z dowolnym komputerem i instalowania nowego oprogramowania, rozwiązywania problemów, przełączania użytkowników i innych zadań
  • Informacje o systemie aby zobaczyć ważne informacje o sprzęcie i oprogramowaniu
  • Transfer plików do wysyłania plików dziennika i otrzymywania aktualizacji oprogramowania, aby szybko i skutecznie rozwiązywać problemy i rozwiązywać problemy
  • Nagrywanie sesji, nagranie jednym kliknięciem do rejestrowania sesji do monitorowania i / lub szkolenia
  • Maksymalne bezpieczeństwo do pełnego szyfrowania kompleksowego, aby zapewnić bezpieczeństwo połączenia
  • W pełni funkcjonalny czat klient, aby pozostać w kontakcie z klientami podczas rozwiązywania ich problemów

Uzyskaj Avast

5

Comodo

program antywirusowy ze zdalnym sterowaniem

Comodo Remote Control (CRC) zapewnia szybsze i łatwiejsze połączenia ze zdalnym pulpitem dla dostawców usług zarządzanych, aby zapewnić podstawowe usługi potrzebne tym dostawcom pod jednym parasolem i zalogować się do konsoli Comodo.

Dzięki najnowszym innowacjom i technologiom Comodo dostarcza narzędzia, które przewyższają większość obecnie wykorzystywanego oprogramowania innych firm.

CRC pomaga usprawnić przepływy pracy, oszczędzając pieniądze, umożliwiając rozwiązywanie problemów, instalowanie aktualizacji, przeprowadzanie konserwacji, uzyskiwanie dostępu do zasobów sieciowych i wiele więcej.

Administratorzy mogą przeglądać i współdziałać ze zdalnymi komputerami PC i uruchamiać wszelkie zadania, które będą wymagane, ponieważ CRC jest bezproblemowo zintegrowany z interfejsami monitorowania punktów końcowych Comodo One, umożliwiając im przeglądanie wyników wszelkich aktualizacji wykonanych w czasie rzeczywistym.

Zaoszczędzisz pieniądze, czas i zmniejszysz liczbę wizyt na miejscu, co poprawi ogólną wydajność.

Jest zbudowany z Chromoting i WebRTC, technologii opartych na standardach, która oferuje zaawansowane możliwości komunikacji i współpracy w celu zapewnienia interoperacyjności, poprawy jakości wideo, niezawodności, bezpieczeństwa i jest dynamiczna, ponieważ zmienia się wraz z warunkami sieci dla stałych połączeń.

Zdobądź Comodo

  • Przeczytaj także: Poprawka: Comodo Firewall nie działa w systemie Windows 10

6

AVG

program antywirusowy ze zdalnym sterowaniem

AVG Managed Workplace 10 jest wyposażony w zintegrowane zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, w tym rozszerzone funkcje zdalnego sterowania.

Premium Remote Control został rozszerzony o sesje ad hoc i na żądanie, aby zaoferować zdalne wsparcie każdemu w Internecie bez konieczności wdrażania Managed Workplace.

Posiada również funkcję zgody użytkownika końcowego, która szanuje prywatność klientów, prosząc o dostęp w celu zainicjowania zdalnego sterowania na swoich urządzeniach.

Ta funkcja zdalnego sterowania oszczędza klientom koszty zakupu i utrzymania osobnego rozwiązania do zdalnego sterowania.

Uzyskaj AVG

Czy używałeś któregokolwiek z tych programów antywirusowych ze zdalnym zarządzaniem? Czy masz taki, którego obecnie używasz, którego nie ma tutaj na liście? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji