Pobierz Win10 Spy Disabler, aby zablokować usługi szpiegujące systemu Windows 10

Prywatność w systemie Windows 10 jest prawdopodobnie jednym z najczęściej dyskutowanych tematów związanych z systemem. Nawet kilka lat po wydaniu systemu Windows 10 i wielu oficjalnych zapowiedzi Microsoft użytkownicy nadal obawiają się, że ich prywatność jest zagrożona.

Obawy dotyczące prywatności są wysokie, a wielu programistów próbuje opracować aplikacje, które pomogą użytkownikom zwiększyć bezpieczeństwo ich danych w systemie Windows 10.

Poznaj Win10 Spy Disabler

Po tym, jak powiedzieliśmy Ci o W10Privacy, informujemy teraz o nowym, podobnym narzędziu o nazwie Win10 Spy Disabler, co pozwala kontrolować ustawienia prywatności w systemie Windows 10. Narzędzie jest dostępne w wersji przenośnej, więc w zasadzie wszystko, co musisz zrobić, to pobrać, rozpakować i uruchomić.

Program oferuje ponad dwadzieścia różnych opcji bezpieczeństwa. Niektóre z nich są przeznaczone specjalnie dla systemu Windows 10, a niektóre z nich można również zastosować do starszych wersji systemu. Niektóre z opcji to: Wyłącz usługi szpiegowskie, Wyłącz harmonogram zadań szpiegujących, Wyłącz telemetrię pakietu Microsoft Office 2016 itp.

 • Za pomocą tego narzędzia można również usunąć niektóre funkcje systemu Windows 10, ponieważ zapewnia on możliwość całkowitego usunięcia OneDrive, a także domyślnych aplikacji Windows. Możesz także wyłączyć Cortanę, WebSearch i BingSearch. Jest to część jednej opcji i nie można wyłączyć każdej funkcji osobno.

  Nie musisz się martwić, jeśli coś może się nie udać po wyłączeniu niektórych funkcji systemu Windows 10, ponieważ program Win10 Spy Disabler umożliwia tworzenie punktów przywracania. Dostępna jest także zakładka System Tweaks, która daje dostęp do bardziej ogólnych ustawień systemu Windows, takich jak Pokaż ukryte i systemowe pliki, Wyłącz zdalną pomoc systemu Windows, Wyłącz dystrybucję Windows Update P2P i wiele innych.

  Windows 10 wyłączania szpiegów Windows 10

  Chociaż narzędzie nazywa się Win10 Spy Disabler, działa również i zapewnia opcje bezpieczeństwa dla Windows 7 i Windows 8.1 (jak wspomniano powyżej). To narzędzie jest bezpłatne i można je pobrać z oficjalnej strony programisty.

  Win10 Spy Disabler otrzymał niedawno szereg nowych funkcji i ulepszeń, które obejmują:

  • Opcja całkowitego wyłączenia historii ostatnich plików i folderów
  • Poproś o potwierdzenie usunięcia pliku i folderu
  • Zoptymalizowane ustawienia partycji NTFS
  • Opcja wyłączenia telemetrii pakietu Office 2016 (AllowTelemetry) i rejestrowania
  • Blokuj hosty telemetryczne Microsoft (w tym celu musisz użyć pliku etchosts)
  • Możesz zoptymalizować ważne ustawienia prywatności systemu Windows 10 (dodano więcej opcji)
  • Możesz teraz użyć opcji, aby cofnąć wybrane zmiany (oprócz usuwania aplikacji)
  • Nowa karta umożliwia pojedyncze wyłączenie opcji śledzenia systemu Windows
  • Główny graficzny interfejs użytkownika został odnowiony.

  Czy zainstalowałeś program Win10 Spy Disabler na swoim komputerze? Poinformuj nas, co o tym myślisz.

Link do głównej publikacji