Pobierz system Windows 10 KB4034674, aby poprawić bezpieczeństwo systemu

Niedawno wprowadzono Microsoft aktualizacja zbiorcza KB4034674 do wersji Windows 10 1703, wprowadzając szereg przydatnych poprawek i ulepszeń. Ta aktualizacja rozwiązuje irytujące awarie wywołane przez program Applocker i dodaje wiele ulepszeń zabezpieczeń do wielu składników systemu operacyjnego Windows. Aktualizacja przenosi wersję systemu operacyjnego do wersji 15063.540.

KB4034674 oficjalny dziennik zmian

  •  Rozwiązano problem polegający na tym, że zasady udostępniane przy użyciu zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) powinny mieć pierwszeństwo przed zasadami ustawianymi przez pakiety udostępniania.
  • Naprawiono problem polegający na tym, że zasady grupy Lokacja do strefy listy przypisań (GPO) nie były ustawione na komputerach, gdy były włączone.
  • Rozwiązano problem polegający na tym, że kreator reguł AppLocker ulega awarii podczas wybierania kont.
  • Rozwiązano problem polegający na tym, że podstawowa relacja komputera nie jest określana, gdy istnieje rozłączna nazwa domeny NetBIOS dla nazwy DNS. Zapobiega to pomyślnemu blokowaniu profilu przez przekierowanie folderów i profile mobilne lub przekierowuje foldery na komputer inny niż podstawowy.
  • Rozwiązano problem polegający na tym, że naruszenie dostępu w funkcji Mobile Device Manager Enterprise powoduje błędy zatrzymania.
  • Aktualizacje zabezpieczeń Microsoft Edge, Microsoft Windows Search Component, Microsoft Scripting Engine, Microsoft Windows PDF Library, Windows Hyper-V, Windows Server, sterowniki trybu jądra Windows, podsystem Windows dla Linux, powłoka Windows, sterownik wspólnego systemu plików dziennika, Internet Explorer oraz aparat bazy danych Microsoft JET.

Istnieje również jeden znany problem na liście. Mówiąc dokładniej, ta aktualizacja może zmieniać języki czeski i arabski na angielski dla różnych aplikacji. Na razie nie ma rozwiązania tego problemu. Microsoft już pracuje nad poprawką i dostarczy aktualizację w nadchodzącym wydaniu.

Pobierz KB4034674

Windows Update automatycznie pobierze i zainstaluje tę aktualizację w ramach oficjalnego wtorku z łatami. Możesz także pobrać autonomiczny pakiet dla KB4034674 ze strony katalogu Microsoft Update.

Czy pobrałeś KB4034674 na swój komputer? Czy po zainstalowaniu aktualizacji wystąpiły jakieś problemy? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji