Pobierz przeglądarkę Puffin, aby przyspieszyć wolne, stare komputery z systemem Windows

Misją CloudMosa jest poprawa wydajności urządzeń na całym świecie poprzez przetwarzanie w chmurze i uczynienie ich uniwersalnie użytecznymi i niesamowicie wydajnymi.

Przeglądarka Puffin w CloudMosa to przeglądarka w chmurze, która wykorzystuje zdalne serwery, aby pomóc użytkownikom pobierać i renderować strony internetowe bardzo szybko, a także bez nadmiernego korzystania z lokalnych zasobów.

Maskonur był dostępny tylko na iOS i Androidzie, ale okazuje się, że wolniejsze komputery mogą również skorzystać z tego ulepszenia opartego na chmurze. W rezultacie CloudMosa przeniosła również przeglądarkę na platformę Windows.

Pobierz i zainstaluj Puffin Browser

Maskonur przyspiesza przeglądanie na wolnych komputerach

maskonur Windows 10

Przeglądarka Puffin jest nieco podobna do Opery Mini i wykorzystuje serwery do wstępnego przetwarzania i kompresji stron internetowych. Dzięki zdalnemu renderowaniu nie pozostawia żadnych śladów na komputerze. Cały ruch z aplikacji Puffin do serwera Puffin jest bezpiecznie szyfrowany, dzięki czemu można go bezpiecznie używać nawet w publicznych sieciach Wi-Fi.

Silnik Puffin JavaScript oraz usługi i technologia przetwarzania w chmurze wykorzystują serwery, aby osiągnąć czas ładowania nawet pięciokrotnie szybszy. Pozwala to zaoszczędzić do 90% przepustowości w porównaniu do innych zwykłych przeglądarek internetowych.

Przeglądarce maskonur udało się dotrzeć do ponad 80 milionów użytkowników, a obecnie jest to najlepsza aplikacja narzędziowa w App Store w 58 krajach, w tym we Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii, Włoszech, Korei Południowej i nie tylko. Firma ma nadzieję, że odniesie równie sukcesy na komputerach z systemem Windows.

Przeglądarka maskonurów nadal obsługuje Flash

Przeglądarka maskonurów obsługuje obecnie Flasha i będzie to robić, dopóki nie zniknie w 2020 roku, ponieważ korzysta z niego wiele ulubionych aplikacji użytkowników. Według CloudMosa nawet jeśli były pewne obawy związane z bezpieczeństwem Flasha, nie musisz się o nie martwić podczas korzystania z maskonura.

Przeglądarka Puffin to raczej aplikacja na komputery niż aplikacja sklepowa i jest obecnie dostępna zarówno w systemie Windows 10, jak i Windows 7.

  • Pobierz przeglądarkę maskonura

Szukasz błyskawicznie szybkiej przeglądarki?

Jeśli Puffin nie jest przeglądarką, której szukasz, sprawdź Przeglądarka UR.

Jeśli chodzi zarówno o szybkość ładowania, jak i prędkość pobierania, nie ma odpowiedniego wyzwania Przeglądarka UR.

Ta lekka, zorientowana na prywatność przeglądarka uzyska najlepszą wydajność nawet przy zawrotnej specyfikacji na PC i cholernych prędkościach w Internecie.

Fakt, że zużywa minimum twoich zasobów podczas pracy bezproblemowo, mówi sam za siebie. Nie wspominając o tym, dzięki technologii pobierania fragmentacji pozwala na 4 razy szybsze pobieranie.

Oprócz zwinnego przeglądania, UR Browser zapewnia bezpieczeństwo i anonimowość podczas wędrowania po równinach w sieci WWW.

Sugerujemy, aby spróbować i przekonać się, jak skuteczna i wyjątkowo solidna jest przeglądarka UR. Nasz zespół tutaj, w WindowsReport, jest bardziej niż zadowolony z tego, co ma do zaoferowania.

  • Pobierz UR Browser za darmo

Link do głównej publikacji