6 najlepszych rozszerzeń antywirusowych Chrome do ochrony przeglądarki w 2019 roku

Analizując szybkie tempo, w jakim cyberprzestępczość rośnie w dzisiejszych czasach, coraz ważniejsze jest zwiększenie bezpieczeństwa w Internecie. Możesz to zrobić poprzez uzyskanie silniejszych haseł, dokonywanie transakcji tylko w witrynach z certyfikatem SSL i nie tylko.

Niestety środki te nie zawsze są wystarczające, aby zachować bezpieczeństwo. Jest więcej rzeczy, które możesz zrobić, aby uczynić swoje życie łatwiejszym i bezstresowym.

Na przykład możesz dodać rozszerzenie Chrome do przeglądarki Chrome, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Oto pięć świetnych rozszerzeń zabezpieczeń dla przeglądarki Chrome.

Czy naprawdę muszę zainstalować rozszerzenie antywirusowe w przeglądarce?

Jeśli nie chcesz pobierać kolejnego rozszerzenia przeglądarki, możesz przełączyć się na Przeglądarka UR.

pobierz UR-Browser

W tej przeglądarce chodzi o bezpieczeństwo i prywatność. Zawiera zintegrowany skaner antywirusowy, który natychmiast ostrzega o potencjalnych złośliwych witrynach.

Ponadto przeglądarka automatycznie przeniesie Cię do zabezpieczonej wersji witryny, którą próbujesz odwiedzić. Dodaj do tego podwójny rozmiar klucza RSA dla certyfikatów SSL, a otrzymasz bardzo bezpieczną i niezawodną przeglądarkę.

W rzeczywistości dzięki wszystkim tym funkcjom bezpieczeństwa przeglądarka UR nie potrzebuje żadnego rozszerzenia antywirusowego.

Jeśli więc tak naprawdę nie chcesz pobierać żadnych rozszerzeń zabezpieczeń w Chrome, możesz wypróbować przeglądarkę UR.

 • Pobierz UR Browser za darmo

Z drugiej strony, jeśli wolisz trzymać się Chrome, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie są najlepsze rozszerzenia antywirusowe do zainstalowania w przeglądarce Google.

Rozszerzenia antywirusowe Chrome do użycia w 2019 roku

1

PureVPN — rozszerzenie przeglądarki Chrome VPN

Jeśli chodzi o utrzymanie bezpieczeństwa w Internecie, PureVPN jest idealny do pracy. Jest to jeden z wiodących gigantów VPN, który oferuje użytkownikom niezrównaną prywatność online i zwiększone bezpieczeństwo dzięki fantastycznej dedykacji i samodzielnie zarządzanej globalnej sieci VPN, która obejmuje ponad 750 serwerów z ponad 140 krajów.

Spójrz na najbardziej imponujące powody, dla których jest to jedno z najlepszych rozszerzeń antywirusowych Chrome:

 • Oferuje możliwości szybkiego Internetu.
 • Nie ma żadnych zasad prowadzenia dzienników dla użytkowników.
 • Będziesz mógł uchwalić przepisy dotyczące cenzury w dowolnym kraju, zachowując ochronę przez cały czas, gdy będziesz podłączony do bezpiecznego serwera.
 • Możesz przeglądać z pełną gwarancją bezpieczeństwa.
 • Będziesz także cieszyć się nieograniczonym przesyłaniem strumieniowym.
 • Za pomocą rozszerzenia przeglądarki Chrome VPN możesz unikać dławienia i buforowania ISP, a także streamować z zerowym opóźnieniem.
 • Możesz wybierać spośród wielu serwerów, które są strategicznie rozmieszczone na całym świecie.

Chrome VPN PureVPN oferuje niezrównane funkcje, takie jak szyfrowanie, zabezpieczenie przed wyciekiem WebRTC, możliwość przełączania adresów IP i niezrównane wrażenia strumieniowe. Zawsze będziesz chroniony przed wszelkiego rodzaju próbami włamania i będziesz mógł cieszyć się płynnym przeglądaniem.

Pobierz rozszerzenie przeglądarki Chrome VPN z oficjalnej strony internetowej.

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów klienckich VPN dla komputerów z systemem Windows 7

2)

Trustware SecureBrowsing

Trustware SecureBrowsing ułatwia i zwiększa bezpieczeństwo wyszukiwania, kontaktów towarzyskich i surfowania w Internecie. Jest to darmowa wtyczka do przeglądarki, która wyświetla ikony bezpieczeństwa obok linków w wyszukiwarkach takich jak Bing i Google, w serwisach społecznościowych oraz w e-mailach takich jak Yahoo i Gmail.

Sprawdź najlepsze funkcje zawarte w programie Trustware SecureBrowsing:

 • Trustware SecureBrowsing jest niezwykle łatwy w użyciu.
 • Wyświetla bardzo wyraźne oceny bezpieczeństwa obok każdego linku na stronie internetowej, dzięki czemu możesz mieć pewność, że klikniesz bezpieczną treść.
 • Trustware SecureBrowsing wykorzystuje proaktywne zabezpieczenia w czasie rzeczywistym, aby ostrzec Cię przed dostępem do zainfekowanej strony internetowej.
 • Chroni cię przed złośliwym oprogramowaniem, które w innym przypadku mogłoby zagrozić Twojemu bezpieczeństwu.
 • Możesz być pewny, że Trustware SecureBrowsing nie zbiera żadnych danych osobowych.
 • Wtyczka nie instaluje żadnych dodatkowych programów ani nie zmienia ustawień pulpitu.
 • Nawet jeśli zainfekowane witryny są zalogowane, nie będzie śledzić historii adresów URL użytkownika.

Instalacja Trustware SecureBrowsing jest szybka i prosta, a wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk pobierania z oficjalnej strony internetowej Trustware SecureBrowsing i postępować zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji.

Za pomocą kilku kliknięć Trustware SecureBrowsing uruchomi się.

 • Przeczytaj także: Zabezpiecz swoją przeglądarkę Chrome za pomocą rozszerzenia Avast Online Security

3)

ZenMate

ZenMate VPN to rozszerzenie zapewniające doskonałą prywatność w Internecie. Szyfruje cały ruch online, a także ukrywa twój adres IP, dzięki czemu będziesz mógł przeglądać sieć anonimowo.

Spójrz na ciekawsze funkcje zawarte w ZenMate VPN:

 • Zapewnia całkowite bezpieczeństwo i prywatność oraz pełną swobodę.
 • To zaufane narzędzie, z którego korzysta ponad 42 miliony użytkowników na całym świecie.
 • Będziesz mógł korzystać z Internetu anonimowo i bez żadnych ograniczeń.
 • ZenMate VPN zapewnia nieograniczoną przepustowość i szybkie prędkości.
 • Możesz używać go na maksymalnie pięciu urządzeniach jednocześnie, aby mieć pewność, że jesteś bezpieczny.
 • ZenMate VPN nie przestrzega surowej zasady braku logowania.

To jedna z najprostszych sieci VPN, która jest obecnie dostępna na rynku. ZenMate VPN oferuje setki serwerów w ponad 30 globalnych lokalizacjach. Możesz sprawdzić więcej funkcji i uzyskać ZenMate VPN z oficjalnej strony internetowej.

4

Ghostery

Ghostery to rozszerzenie przeglądarki Chrome, które pomoże Ci zarządzać modułami śledzącymi witryny, zapewniając czystsze, szybsze i bezpieczniejsze wrażenia. Po dodaniu tego do przeglądarki Chrome będzie w stanie wykryć wszystkie moduły śledzące umieszczone w witrynie. Bez względu na to, czy są skierowane na reklamy, analitykę witryny czy media społecznościowe, Ghostery daje ci możliwość zablokowania niektórych lub wszystkich z nich.

Sprawdź więcej ekscytujących funkcji poniżej:

 • Będziesz mógł dowiedzieć się wielu szczegółów na temat modułu do śledzenia, klikając jego nazwę.
 • W przypadku witryn, którym ufasz, Ghostery pozwala oznaczyć je jako zaufane, a moduły śledzące z tej konkretnej domeny nie zostaną zablokowane.
 • W przypadku witryn, którym nie ufasz, możesz je ograniczyć do automatycznego blokowania wszystkich modułów śledzących.
 • Ghostery pomaga przeglądać inteligentniej, zapewniając kontrolę nad reklamami i technologią śledzenia, aby przyspieszyć ładowanie strony, wyeliminować bałagan i chronić dane.
 • Automatycznie optymalizuje wydajność strony podczas przeglądania.
 • Dynamiczny interfejs użytkownika zawiera wiele wyświetlaczy i szczegółowy pulpit nawigacyjny.
 • Ulepszona funkcja Anti-Tracking anonimizuje Twoje dane, aby jeszcze bardziej chronić Twoją prywatność.

Pobierz Ghostery z jego oficjalnej strony, aby zobaczyć, jak to działa.

 • Przeczytaj także: Jak wykonać kopię zapasową rozszerzeń Google Chrome

5

TunnelBear

Nic nie może zabezpieczyć Cię bardziej niż VPN publicznej sieci Wi-Fi. Inne rozszerzenia do Chrome rejestrują Twoją aktywność lub nie są bezpłatne, ale z TunnelBear wszystko wygląda inaczej. Jest to bezpłatne rozszerzenie VPN, które oprócz tego, że zabezpiecza przeglądanie na publicznej sieci Wi-Fi z prywatnymi połączeniami z 20 krajami, takimi jak Wielka Brytania, Kanada i USA, nie rejestruje również Twojej aktywności online, a to jest naprawdę ważne .

Zobacz więcej powodów, dla których zdecydowanie powinieneś wypróbować TunnelBear:

 • Możesz uzyskać dostęp do zablokowanych stron, a TunnelBear ograniczy zdolność stron i reklam do śledzenia cię.
 • Dzięki darmowemu modelowi TunnelBear będziesz mógł uzyskać do 500 MB danych miesięcznie.
 • Możesz uzyskać 500 MB więcej, potwierdzając swój adres e-mail i 1 GB, jeśli tweetujesz na ich Twitterze.
 • Jeśli chcesz mieć możliwość przeglądania nieograniczonej ilości danych, możesz przejść do oficjalnej strony i sprawdzić ich ceny.

TunnelBear jest jedyną siecią VPN na całym świecie, która opublikowała niezależny audyt bezpieczeństwa.

Sprawdź więcej istotnych zalet i pobierz TunnelBear z oficjalnej strony internetowej.

6

Avast Online Security

avast bezpieczeństwo online

To rozszerzenie pochodzi od Avast i zapewnia ochronę podczas sesji przeglądania. Korzystając z tego rozszerzenia, każda odwiedzana witryna zostanie przeskanowana, a jeśli witryna będzie złośliwa, natychmiast zostaniesz o tym poinformowany.

Avast Online Security może również identyfikować witryny, które próbują ukraść Twoje dane, a nawet dostępny jest system oceny, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak konkretna witryna została oceniona przez innych użytkowników Avast. Aby sprawdzić ocenę konkretnej witryny, po prostu przesuń kursor na jej link, a powinieneś zobaczyć recenzje. Jeśli nieświadomie odwiedzisz złośliwą witrynę, otrzymasz ostrzeżenie, gdy tylko ją otworzysz.

To rozszerzenie ma również system oceny, dzięki czemu możesz łatwo ocenić stronę internetową i powiadomić innych użytkowników, czy ta strona jest dla nich szkodliwa. Avast Online Security działa również z zakupami online i otworzy się automatycznie podczas zakupów online lub bankowości. Warto również wspomnieć, że to rozszerzenie blokuje śledzące pliki cookie, dzięki czemu Twoje działania związane z przeglądaniem będą ukryte przed osobami trzecimi.

Ogólnie rzecz biorąc, Avast Online Security jest solidnym rozszerzeniem antywirusowym, a dzięki wbudowanemu systemowi oceny łatwo można uniknąć złośliwych stron internetowych, które mogłyby ukraść dane osobowe lub uszkodzić komputer.

Przegląd:

 • Możliwość wykrywania i blokowania stron phishingowych
 • Łatwy w użyciu system oceny
 • Współpracuje z bankowością internetową i zakupami
 • Możliwość blokowania śledzących plików cookie

    — Pobierz teraz Avast Online Security

Nigdy nie możesz być zbyt przygotowany do zapobiegania cyberatakom, chyba że wdrożysz wszystkie niezbędne narzędzia, które są w stanie zwalczyć wszystkie złośliwe podmioty i zapewnić bezpieczeństwo Twojej działalności online. Te pięć narzędzi to jedne z najlepszych i najbardziej wydajnych rozszerzeń antywirusowych Chrome, jakie można obecnie znaleźć na rynku.

Wejdź na ich oficjalne strony internetowe i sprawdź ich pełny zestaw funkcji i funkcji, aby zobaczyć, które najbardziej Ci się podobają. Po podjęciu decyzji uzyskaj najlepsze rozszerzenie antywirusowe Chrome dla swoich potrzeb bezpieczeństwa i zacznij przeglądać jak szalony.

 

Link do głównej publikacji