Pobierz Nvidias New Graphics Drivers dla Grand Theft Auto 5 na Windows

Długo oczekiwana gra Grand Theft Auto 5 wreszcie stała się dostępna również dla graczy na PC, ale wielu użytkowników Windows miało problemy z kartami graficznymi Nvidia. Ale może tak być, ponieważ nie zaktualizowano ich do najnowszej wersji.
gta 5 pc pobierz sterowniki nvidia
Tak więc w końcu pobrałeś lub kupiłeś i zainstalowałeś GTA 5 na swoim komputerze z systemem Windows, tylko po to, aby dowiedzieć się, że masz kilka problemów z kartą graficzną Nvidia. Jednym z powodów może być fakt, że nie pobrałeś najnowszego sterownika graficznego dostarczonego przez Nvidię; więc idź dalej i skorzystaj z poniższych linków:

  • Pobierz sterowniki Nvidia 350.12 WHQL dla 32-bitowego systemu Windows
  • Pobierz sterowniki Nvidia 350.12 WHQL dla 64-bitowego systemu Windows

Mówiąc o tej aktualizacji, Nvidia powiedziała:

Nowe sterowniki GeForce Game Ready 350.12 WHQL Grand Theft Auto V są teraz dostępne do pobrania z GeForce Experience i GeForce.com. Dzięki optymalizacjom Game Ready dla długo oczekiwanej wersji Grand Theft Auto V na PC, nowych profili SLI i nowych profili 3D Vision, nasze najnowsze sterowniki są zalecaną aktualizacją dla wszystkich użytkowników GeForce GTX

Nowe sterowniki graficzne od Nvidia oferują także ulepszoną obsługę monitorów 5K × 3K, obsługę 250 DPI, ulepszenia wydajności NVFBC SLI i wiele więcej. Sterowniki będą działać w następujących wersjach systemu Windows:

  • Windows 7 32-bitowy, 64-bitowy
  • Windows 8.1 32-bitowy, 64-bitowy
  • Windows 8 32-bitowy, 64-bitowy
  • Windows Vista 32-bitowy, 64-bitowy

Link do głównej publikacji