Pobierz iTools na Windows 10/8/7 [Najnowsza wersja]

Jeśli jesteś właścicielem iPhone’a, a także użytkownikiem systemu Windows, może nie być tak prosto, jeśli korzystasz tylko z urządzeń i usług Apple. Pojawia się problem, gdy chcesz zarządzać iPadem, iPhonem lub iPodem bez konieczności polegania na iTunes.

W takim przypadku potrzebujesz alternatywy dla iTunes, a najlepiej darmowej, która pomogłaby Ci zarządzać iPadem, iPhonem, iPadem lub iPodem Touch. iTools to jedno z takich narzędzi, które nawet nie wymaga złamania systemu iDevice.

Wspaniałe jest to, że iTools jest całkowicie darmowy, a wraz z kilkoma świetnymi funkcjami czyni go jednym z najlepszych w swojej ofercie. W tym artykule będziemy rozmawiać o wszystkich najnowszych wersjach programu i podamy bezpośrednie linki do nich.

iTools na Windows: pobierz najnowszą wersję

Freeware ma piękny i uporządkowany interfejs użytkownika oraz wiele narzędzi do rozwiązywania problemów na wypadek, gdyby coś było dla Ciebie jasne. Ponadto, jeśli masz urządzenie z jailbreakiem, możesz zainstalować pliki .IPA.

Pobierz iTools 3

Downlad Itools dla systemu Windows

iTools 3.2.1

Mimo że dziennik zmian iTools 3.2.1 nie został udostępniony, według użytkowników ma on lepszą prędkość przesyłania i zapewnia zgodność z najnowszą wersją iTunes. Ponadto został zaktualizowany o ulepszoną obsługę najnowszych iPhone’ów i iPadów.

Pobierz linki do iTools

Aby uzyskać najnowszą wersję iTools, koniecznie skorzystaj z tego linku. Będziemy go stale aktualizować, aby upewnić się, że wskazuje na bezpośrednią stronę pobierania i gwarantujemy, że jest całkowicie bezpieczny.

Link do głównej publikacji