Pobierz i zainstaluj pakiet gadżetów dla systemu Windows 10, 8 z łatwością

Jak wiecie w Windows 8, 10, nie możemy korzystać z klasycznych gadżetów pulpitu Windows 7, ponieważ Microsoft zastąpił te oprogramowanie Windows Store, skąd można w dowolnym momencie pobrać i ustawić różne aplikacje podobne do gadżetów pulpitu, które zostały wprowadzono nas od systemu Windows Vista.
gadżety Windows 8
Ale jeśli system Windows 8, 10 nie jest dla Ciebie wystarczający i chcesz spersonalizować swój system według własnego gustu, powinieneś wiedzieć, że nadal możesz używać gadżetów pulpitu systemu Windows 7 na tablecie z systemem Windows 8 lub Windows 8.1, laptop lub komputer stacjonarny. Jak to możliwe? Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać standardowe gadżety na komputer na swoje urządzenie i to wszystko. Następnie możesz wybrać gadżet, którego chcesz użyć, lub jak zorganizować pulpit, aby uzyskać dostęp do najnowszych informacji, niezależnie od tego, czy mówimy o branży, czy po prostu o celach rozrywkowych.

 • Ponieważ Microsoft nie ma gadżetów na pulpicie w systemie Windows 8 lub Windows 8.1, 10, aby pobrać te funkcje, musisz zdobyć narzędzie innej firmy. Istnieje kilka aplikacji, z których można korzystać, choć najpopularniejszym oprogramowaniem jest

  Pobierz 8GadgetPack na Windows 10

  8GadgetPack. Dzięki tej aplikacji będziesz zasadniczo mógł pobrać domyślne gadżety pulpitu systemu Windows 7 na urządzenie z systemem Windows 8, 10. Następnie będziesz mógł wybrać gadżet do wyświetlenia na pulpicie, a także sposób organizacji komputera, aby uzyskać łatwy dostęp do ulubionych gadżetów.

  Jeśli chcesz przetestować aplikację 8GadgetPack, po prostu pobierz ją tutaj — nie martw się, aplikacja jest dystrybuowana bezpłatnie i działa bez błędów i problemów w dowolnym systemie Windows 8 lub Windows 8.1, 10. Następnie zainstaluj narzędzie na swoim urządzeniu, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, a na koniec uruchom 8GadgetPack. Najpierw przetestuj wszystkie opcje, aby zarządzać pulpitem, a następnie wybierz gadżet pulpitu, który chcesz ustawić na komputerze.

  Na szczęście 8GadgetPack nie jest jedyną aplikacją gadżetową, której można użyć do przeniesienia gadżetów Windows 7 do systemu Windows 10. Istnieją inne podobne aplikacje, z których można korzystać, w tym Gadgets Revived, Win10 Widgets, Gadgetarian i tak dalej. Aby uzyskać więcej informacji o każdym z tych narzędzi, możesz przejrzeć listę najlepszych aplikacji gadżetowych, których można używać na komputerze z systemem Windows 10.

  To wszystko; teraz wiesz, jak pobierać, instalować i używać gadżetów pulpitu na urządzeniu z systemem Windows 8 / Windows 8.1./ Windows 10. Jeśli potrzebujesz innych porad lub dodatkowej pomocy na temat korzystania z 8GadgetPack, nie wahaj się i skorzystaj z poniższego pola komentarzy — pomożemy Ci jak najszybciej i odpowiednio zaktualizujemy ten przewodnik.

Link do głównej publikacji