Pobierz i użyj przeglądarki Tor Browser na Windows 10

Tor Browser to narzędzie, które zostało zaprojektowane w celu ochrony Twojej prywatności w Internecie poprzez maskowanie tego, kim jesteś i gdzie się łączysz.

Dla osób, które mogą chcieć prywatności i okazjonalnej anonimowości, przeglądarka Tor zapewnia wydajną platformę i łatwy sposób przeglądania sieci Tor.

Przeglądarka Tor działa poprzez odbijanie ruchu wokół globalnej sieci serwerów, które nazywa „routerami cebulowymi”.

W routingu cebulowym grube warstwy szyfrowania uniemożliwiają śledzenie wiadomości z powrotem do miejsca pochodzenia.

Oznacza to, że twoja tożsamość jest nie tylko ukryta przed witrynami, z którymi próbujesz się połączyć, ale także uniemożliwia nikomu przechwycenie i odczytanie komunikacji na trasie.

Ze względu na niespotykany poziom prywatności przeglądarka Tor zdobyła dużą bazę odbiorców i jest używana na całym świecie przez osoby z różnych sektorów.

Sparuj nowo zainstalowaną przeglądarkę Tor z najlepszą dostępną siecią VPN. Znajdź nasze najlepsze typy w tym artykule.

Ludzie używają Tora, aby nie śledzić ich na stronach internetowych, korporacje używają Tora, aby chronić wrażliwe wzorce zamówień przed podsłuchującymi i przeprowadzać analizy konkurencji.

Dziennikarze używają Tora do skutecznego komunikowania się z demaskatorami, a rząd używa Tora do zapewnienia bezpiecznej komunikacji między dyplomatami.

Przeglądarka Tora jest coraz lepsza, a teraz dostępna jest nowa wersja 8.0.8 dla Windows 10, aby jeszcze bardziej zwiększyć twoją anonimowość, jednocześnie chroniąc poufne informacje przed wzrokiem ciekawskich.

Jeśli chcesz chronić swoją prywatność w Internecie za pomocą zwykłych przeglądarek, bezpieczniej jest korzystać z niezawodnej sieci VPN.
Zainstaluj teraz Cyberghost (77% sprzedaży flash)
, lider na rynku VPN o zwiększonym bezpieczeństwie i nieograniczonej przepustowości. Chroni komputer przed atakami podczas przeglądania, maskuje i zarządza twoim adresem IP oraz blokuje wszelki niechciany dostęp.

Co nowego w przeglądarce Tor 8.0.8

Aktualizacja kwiecień 2019 r .: Ta wersja zawiera szereg krytycznych zabezpieczeń naprawionych w Firefoksie, naprawiających błędy wykryte podczas konkursu Pwn2Own 2019.

Szukasz bardziej nowoczesnej przeglądarki?

Teraz, jeśli Tor nie ma wszystkich potrzebnych funkcji lub po prostu nie lubisz interfejsu użytkownika przeglądarki, oto alternatywa, której możesz użyć.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

UR Browser to nowoczesna, szybka i zorientowana na prywatność przeglądarka, która świetnie działa na komputerach z systemem Windows. Zespół WindowsReport korzysta z niego na co dzień i nie chcielibyśmy przejść do innej przeglądarki.

Oto 5 głównych powodów, dla których tak bardzo lubimy przeglądarkę UR:

 • Brak skryptów reklamowych lub śledzących, a firmy zewnętrzne nie mogą gromadzić danych użytkownika w celu wygenerowania określonych profili użytkowników.
 • Przeglądarka jest wyposażona we wbudowaną wyszukiwarkę zorientowaną na prywatność, ale możesz używać dowolnej wyszukiwarki.
 • Wbudowana sieć VPN w pełni szyfruje połączenie.
 • Możesz w pełni spersonalizować przeglądarkę (tapeta, ekran główny, strony pobierania w zestawie).
 • Pliki są pobierane znacznie szybciej w porównaniu do innych przeglądarek.

Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, co oferuje przeglądarka UR, pobierz ją na komputer i wypróbuj.

Możesz przeczytać oryginalny post poniżej.

Co nowego w przeglądarce Tor w wersji 6.0

Wersja 6.0 jest bardziej stabilna i dodaje podpisywanie kodu do systemu Apple OS X, umożliwiając użytkownikom komputerów Mac zainstalowanie Tora bez konieczności rozwiązywania problemów Gatekeepers, a także unikanie pingowania serwerów Firefox w poszukiwaniu rozszerzeń systemu.

Pingowanie serwerów Mozilli we starszych wersjach doprowadziło użytkowników do rozszerzenia przeglądarki Tor, co spowodowało irytujące błędy i ciągłe powiadomienia systemowe „Twój Firefox jest nieaktualny”.

Przeglądarka Tor Browser 6.0 ma także nową warstwę bezpieczeństwa. Przeglądarka sprawdza teraz skrót pobieranego pliku wraz z jego podpisem, zanim ostatecznie pobierze plik.

Deweloperom udało się również naprawić problem z biblioteką DLL, dzięki czemu przeglądarka jest bezpieczniejsza niż wcześniej.

Nowa wersja wyłączyła niektóre funkcje, a także dodała inne przydatne funkcje w celu zwiększenia bezpieczeństwa, jednocześnie czyniąc interfejs bardziej przyjaznym dla użytkownika.

Jeśli otrzymasz błąd bezpiecznego połączenia przeglądarki Tor, sprawdź ten przewodnik i rozwiąż problem w mgnieniu oka.

Jak pobrać i używać przeglądarki Tor

Przeglądarka Tor pozwala bez problemu korzystać z Tora w systemie Windows, Linux lub Mac OS X. Przeglądarka jest bardzo przenośna, ponieważ może działać z dysku flash USB, a także jest wstępnie skonfigurowana w celu ochrony Twojej anonimowości.

Aby pobrać Tora, wykonaj kroki opisane poniżej.

 • Krok 1: Otwórz przeglądarkę taką jak Google Chrome, Mozilla Firefox lub Internet Explorer i przejdź do Tor Project.

Sprawdź, czy adres URL jest poprawny i nie pobieraj z żadnego innego źródła. Otworzy się oficjalna strona projektu Tor i zobaczysz stronę, która wygląda jak zrzut ekranu poniżej.

 • Przeglądarka Tor 1Krok 2: Możesz przewinąć w dół do sekcji pobierania przeglądarki Tor lub bezpośrednio kliknąć duży przycisk pobierania.
 • Krok 3: Kliknij wersję systemu operacyjnego (Windows 32/64-bit), a także wybierz preferowany język. Następnie kliknij, aby zapisać plik.

Przeglądarka Tor 2

 • Krok 4: Kliknij dwukrotnie, aby otworzyć plik .exe i uruchom program. Otworzy się okno instalacji przeglądarki Tor Browser z pytaniem, czy chcesz uruchomić ten plik. Kliknij „Uruchom” i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji.

Instalacja przeglądarki Tor

 • Krok 5: Kliknij przycisk Zakończ, a przeglądarka Tor zakończy instalację. Skróty zostaną również dodane do pulpitu i menu Start.

Przeglądarka Tor 4

Korzystanie z przeglądarki Tor

Po uruchomieniu przeglądarki Tor otworzy się okno, które pozwoli ci dostosować niektóre ustawienia. Możesz albo skonfigurować ustawienia od razu, albo przejść bezpośrednio do sieci Tor z ustawieniami domyślnymi, klikając przycisk „Połącz”.

Połącz przeglądarkę Tor

Otworzy się nowe okno z zielonym paskiem, ilustrujące połączenie z siecią Tor.

Przeglądarka Tor 5

Po raz pierwszy przeglądarka Tor może potrwać nieco dłużej niż zwykle, bądź cierpliwy. Otworzy się w ciągu 2-3 minut i pogratuluje ci.

Tor_Browser_finish 2

W lewym górnym rogu przeglądarki Tor kliknij logo cebuli, aby wyświetlić ustawienia zabezpieczeń i prywatności. W tym momencie Twoja przeglądarka będzie gotowa do użycia. Możesz dostosować ustawienia zabezpieczeń do swoich preferencji.

Ustawienia zabezpieczeń przeglądarki Tor

Jeśli chcesz wysokiego poziomu bezpieczeństwa, który powstrzyma wszystkich atakujących, przesuń suwak na wyższy poziom. Chociaż to sprawia, że ​​jesteś bezpieczniejszy od wszelkiego rodzaju atakujących, którzy mogą zakłócać twoje połączenie internetowe, ale sprawia również, że niektóre strony internetowe są bezużyteczne.

Do codziennego przeglądania z ochroną prywatności domyślne zabezpieczenie niskiego poziomu jest w porządku. Ale jeśli zbytnio martwisz się wyrafinowanymi hakerami, możesz przesunąć suwak na średni lub wysoki poziom.

Ustawienia przeglądarki Tor

Czy przeglądarka Tor już działa w systemie Windows 10? Nie martw się, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Przeglądarka Tor działa tak samo jak każda inna przeglądarka, tyle że maskuje twoją tożsamość, utrudniając ludziom ustalenie kim jesteś i co robisz online.

Czy już zainstalowałeś przeglądarkę Tor? Jeśli tak, jakie są twoje doświadczenia? Pozwól nam usłyszeć twoje opinie w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji